Problem s krajnjom

biker4life said:
Neznam dali je to slucaj kod tebe i kod njega, ali temperatura zaista igra veliku ulogu. (y) Nije dobro ni kad je prehladno ni kad je pretoplo. Po meni ovakvo vrijeme ovih dana je idealno. Sjecam se proslo ljeto, SP mi je po noci letio, dok bi po danu (35+ stupnjeva) bio mrtav. :shock: Po noci bi taman postigao radnu temperaturu i odrzavao je bez ikakvih problema. Taman negdje u sredini skale...
---
Sto se gubitka krajnje tice, zaista neznam, ako kazes da to nije uzrok. Zasita sve moguce je navedeno. Mozda da potrazis uzrok negdje drugdje? Da te pitam, u kakvom su ti stanju lezajevi zadnjeg kotaca? Zadnje kocnice? Koliko su "stisnuta" kljesta iza? :misli: Frendu nakon sto su otisli lezajevi zadnjeg kotaca, zadnji kotac (odnosno disk) je malo "ribao" po kljestima sto ga je usporavalo... :misli:

ma nije to nist bez brige

takve stvari bi odma skuzio
kaztem, probat cu jos s rolicama, ak ni ni to nek mu je sa srecom i ko ga jebe
bitno da doleti do 100
 
Dobro je, moj vxr ne ide ni 90 :p  Budem pogledao membranu, brijem da je loša. I si rješil problem svoj?
 
gogi said:
Dobro je, moj vxr ne ide ni 90 :p  Budem pogledao membranu, brijem da je loša. I si rješil problem svoj?
Nakon deset godina se vjerojatno ni ne sjeća tog skutera :mrgreen: