prvi motor:S

ovo ti je super motoric  http://www.njuskalo.hr/mopedi/aprilia-mx-50-cm3-oglas-608904
 
11 000km nije nista za taj motor,a masina je minarelli isto kao na onom malagutiju i ta masina se ugraduje i u yamahu dt50,dobra masina i za skutere i motore....

mozda onda bolje da kupis skuter jer za 12 000kn ces naci skuter od prvog vlasnika sa malo km...
 
mislim da je bolji cpi ima 6 ks stavim mu gianelli kit i auspuh i leti,recite mi jeli ovaj motor ima blokade
 
strpljen spasen, sezona ti je ionako prikraju, tako da nemoj brzat.
gledaj oglase i uletit ce nesto  (y)
 
mateo1995 said:
pošto sam totalni početnik razmišljam kupiti MALAGUTI xsm 50 pa ako mi možete reći nešto o tom motoru,netko tko ga je vozio i tko ima s tim motorom iskustva




max.brzina??





Savjetovao bi te da razmisljas o drugim stvarima , a ne o maximalnoj brzini.
 
bijezi od cpi-a i drugih kineza,i pusti to sta pise za snagu,i kad skines sve blokade isto neide nikako,ja garantiram da je sporiji,slabiji i losiji od malagutija,aprilije i yamahe...frend ima taj cpi i razletila se masina na cca 3000km,pred par dana se tip javio koji je kupio skuter cpi i na 6000km mu pukla klipnjaca...
 
Cuj, u toj klasi koju gledaj u pravilu skuteri su po performansama mozda i bolji, a definitivno je popis tuning dijelova za pogotovo talijane veci. Nisu ni motori losi, mada osobno ne volim tako male kubikaze zbog stalnog saltanja. Ali, nismo svi isti - uzmi ono sto ti se sviđa, bilo to motor, skuteri ili sta god, samo nemoj da je kinez.

(y)
 
viido sam jučer motor na oglasu generic trigger sm 50 pa ako mi možete nešto reć o njemu i tko ga je vozio tko ima iskustva s tim motorom
 
probaj koristit tražilicu...mislim da se već raspravljalo o tom motoru na glavnom forumu...
btw imao sam malagutija xsm50 - motor je super,ide solidno (max 70-80kmh),dobro koči itd...sve u svemu ok je to motorić za početnika ALI jednog dana jaako teško ćeš ga prodat..treba i o tome razmišljati prilikom kupnje  :)

i da...bolje uzmi 125ccm...to je za početak sasvim okej,dok će ti 50ccm prebrzo dosadit i previše je tu šaltanja ako naravno uzimaš na brzine...