Qualifier ili D208RR???

pa neznam sad dok sam ja kupovo prošle sezone pilot power kodnjih sam našo najeftinije još sam i neki popust za gotovinu dobio tak da je bila razlika negdje oko 300 kn u cijeni nesiječam se više točno.a možda je sad drugačije evo kažem ti kak sam ja prošo i za koje gume za drugo neču tvrdit jer neznam  (y)
 
r1 vtc said:
pa neznam sad dok sam ja kupovo prošle sezone pilot power kodnjih sam našo najeftinije još sam i neki popust za gotovinu dobio tak da je bila razlika negdje oko 300 kn u cijeni nesiječam se više točno.a možda je sad drugačije evo kažem ti kak sam ja prošo i za koje gume za drugo neču tvrdit jer neznam  (y)

Gle, sve je moguće, ne kažem. No do sada sam najjeftinije kupovao
u Gumiimpexu, dobiju velik rabat od AA i rade meni sa minimalnom
maržom, dok direkt od AA nikada nisam uspio dobiti tu cijenu. Tako me
je jednom prilikom komplet prednja + zadnja T63 koštala 995 kn fco.
Osijek  (y) Eh, nadam se da će opet biti bar blizu toga  (y)
 
u svakom slučaju svako kupuje di mu je jeftinije zašto bi bezveze plačo više ako može proč jeftinije  (y)
 
r1 vtc said:
u svakom slučaju svako kupuje di mu je jeftinije zašto bi bezveze plačo više ako može proč jeftinije  (y)

Pa naravno, zato su info sa ovoga foruma i poprilično korisne, jer dobar
dio ljudi sazna uvijek nešto novo. I ja sam  (y)
 
zato smo valda i tu od viška informacij glava neboli  (y)
 
sssss said:
ne, moja mama kad je čula lani da sam dala skoro 1000kn za zadnju gumu prokomentirala mi je samo da sam za 1000kn mogla biti ŽENSKO!!!!!  :shock: :shock:

mislila je na one fore bolje da sam si kupila koji kompletić, košuljicu, suknjicu, sandalice, šminku i tak te đinđe....  :LOL: :LOL:

zato moja mama ne zna :mrgreen:
 
Sip said:
Pa dobro kavi ste to vi, meni je mama i kupila zadnju gumu  (y)

je, super za tebe..... ja kad sam svojoj rekla da mi za rođendan (prije nekih 2-3god) rekla da mi kupi kacigu rekla mi je ''moš' mislit'' i lijepo se nasmijala i onda ode i kupi mi neke glupe zlatne naušnice (karike) za nekih 1000-1200kn....njoj je to nešto, meni prije bačen novac.... imala sam ih samo jednom na glavi i to radi nje....  :mrgreen:
 
sssss said:
je, super za tebe..... ja kad sam svojoj rekla da mi za rođendan (prije nekih 2-3god) rekla da mi kupi kacigu rekla mi je ''moš' mislit'' i lijepo se nasmijala i onda ode i kupi mi neke glupe zlatne naušnice (karike) za nekih 1000-1200kn....njoj je to nešto, meni prije bačen novac.... imala sam ih samo jednom na glavi i to radi nje....  :mrgreen:

Uh, ja nemam tih problema, meni moji kupuju, alat, kacigu, lanac, filtere, sprejeve. Jedan mi trgovac zazelio da imam rodjendan svaki dan :misli: Na moj upit, pojasnio mi da su mu svi dolazili i pokupovali pola trgovine sprejeva i kojekakvih gluposti  8)
 
Sip said:
Uh, ja nemam tih problema, meni moji kupuju, alat, kacigu, lanac, filtere, sprejeve. Jedan mi trgovac zazelio da imam rodjendan svaki dan :misli: Na moj upit, pojasnio mi da su mu svi dolazili i pokupovali pola trgovine sprejeva i kojekakvih gluposti  8)

ajmo se mjenjati!!!!  :mrgreen:
 
sssss said:
potkupi ženu ili mamu s njima pa nek meni kupe gume za ovu sezonu....  :mrgreen:
hočeš da ti ja dam svoje gumice  :misli: :LOL:
 
sssss said:
hvala na ponudi, ali takve ne trošim....  :jesus: :LOL:
:LOL: trbala bi počet  :LOL:
 
Medo said:
A da si ti i sam nešta kupiš!  :jesus: :mrgreen:

Sta ti je navika, navuko se u mladosti i sad nikako toga da se rijesim. Imam poznanika vozi 636 i uredno ide sa mamom na servis :misli: Mama zna sve sta treba, ulje, filtere, lanac.
Zeljku u motormaniji nije bilo bas jasno ciji je motor, mamin ili njegov  :shock: