razina ulja u vxr-u

ja ako nesto nebudem znao sam napravit na skuterima onda picim i ja do rovinja...ali ja njega tlacim na pp :mrgreen:
kraljevica-rovinj preko 120km u jednom smjeru,mislim da to dovoljno govori o BMW M5 (y)
 
bmw m 5 said:
decki.....tu sam...kad god...stogod trebalo........ (y)

ja sad imam 27.006km mislio sam na 28tkm nove ruline i filter ulja i ulje, mogao bi doći do rovinja kad se napuni kilometraža :misli: :wink:

ispričavam se zbog OFFa, sorry neću više
 
mv_agusta said:
nisi jedini koji razmišlja skoknut do rovinja kad dođe vrijeme servisa :misli:

@bmw: Evo, sad cemo ti i guzvu napraviti... :mrgreen: (y)

bmw m 5 said:
sta utuci..??????? Pa bio bi samnom...ja bih ti rekao sta da skidas i kako da radis....a ja bi jednu zuju u meduvremenu popio... :mrgreen: :LOL: Salim se.... 8)

Cuj, oduvijek sam htio vidjeti kako se (kvalitetno) radi, (y) cuti misljenje o mom stroju i stanju pojedinih komponenti od nekog tko je zaista iskusan. Ipak - ima moj SP vec dosta km, nisam mu nazalost prvi vlasnik, a ja se rado otisnem dalje od doma, a kada bih jos mogao imati 100% povjerenja u njega, znati tocno sto je u kakvom stanju, uff... di bi mi bio kraj. :)
Mislim OK, znam i sam otprilike sta i kako, ali svakako bih volio vidjeti strucnjaka kako radi i cuti pokoji savjet. (y)
Zaista bih to cijenio! (y)
Ono - zaista cuti u kakvom je stanju sve "unutra" (prijenos, remen, rolice, sve...), dobiti pokoji savjet glede svega i sl.
Jer - ti si ih vidio otvorenih mnogo, i znas prepoznati i najmanji znak problema, tako da...
Zaista, mislim da kada vrijeme dođe, da cu navratiti u RV.
Vjerovatno cu malo procekati, posto sam sada financijski malo :? (jako brzo imam veliki servis na 20 t km na XTu - lanac, zadnja guma, itd a i regu za SP-a).
Ali cim skupim lovu i napunim 30 t km, vidimo se!
(y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
iman jedno pitanje...
napravija san servis na motoru prije dva tjedna..a prije par dana je pocelo nesto skarljati iz njega,rastavim deklo,sve u redu..
e sad: jel moguce da je otisla pumpa od vode..jer takav slican zvuk je bija kad mi je prijatelju otisla pumpa..
nevjerujem da je masina jer je nova.ima par tisuca km...najvjerovatnije je pumpa o vode a moze li mi itko malo objasniti o njoj  :misli:  :misli: