Report iz đira po Istri

Ledolomcu: po Ćićariji sam hodala, a do tamo autom... ništa od takvih slika. Čim ulovim malo slobodnog vremena staviti ću neke starije fotke đireva po Istri.
Nadam se da hladno vrijeme nije obeshrabrilo ljude za ovu temu.
 
usput napišite di ima kakva dobra oštarija za one koji nisu općinjeni s kaštelima i sl. :mrgreen: :mrgreen:
 
Danas smo bili umalom điru: Pula - Lim - Vrsar - Poreč.. i onda jedan dio ceste kojim nisam prošla. Kad se iz Poreča, starom cestom vraćaš prema Puli, prije Bala ima skretanje lijevo za Smoljance, odn. cesta vodi do Savičente. Baš je bilo ok. Lokalna vijugava cesta, lijepa priroda... super... ali na žalost nema konoba... Tako da opet o konobama niš.
 
zvjerko rider said:
Danas smo bili umalom điru: Pula - Lim - Vrsar - Poreč.. i onda jedan dio ceste kojim nisam prošla. Kad se iz Poreča, starom cestom vraćaš prema Puli, prije Bala ima skretanje lijevo za Smoljance, odn. cesta vodi do Savičente. Baš je bilo ok. Lokalna vijugava cesta, lijepa priroda... super... ali na žalost nema konoba... Tako da opet o konobama niš.

nekada davno je tamo bila super konoba u KRMED-u (y) tamanio se ombolo, kobasice i kapuz (y)
 
Pa poznat je tebi pokoji kutak našeg poluotoka. Pošto ti ja uvijek điram "sirotinjski", onda kad ja napišem novu rutu, ti dopuni mjestom za ugodno popuniti želudac i tako popraviti raspoloženje.
 
Evo mene opet. :D Započela sam priču tražeći određene slapove blizu Pazina, mjesto gdje su mi rekli da je lijepo otići motorom. Sada sam saznala da se oni nalaze blizu Grdog Sela i da ih je zjb naći jer se voziš bijelim putem, a putokaza nigdje.
Dobila sam i dve fotke... pa zna li netko više?
Jedva čekam toplije i duže dane pa opet u đir.
 
http://maps.google.com/maps?ll=45.282798,13.955383&spn=0.028776,0.06609&t=h&z=15&lci=com.panoramio.all

 
Svaka čast. Zbog Google maps se već spremam proširiti đir. Jučer su dečki pričali vožnjici zbog malog zagrijavanja motora... već mi miriše proljeće...  biti će akcije.
A da samo spomenem, ovaj moj zvjerko me stalno špota što piskaram ulogirana kao on, pa ću morati i na toj temi poraditi.