Rossi u Ducatiu ?

bmw m 5 said:
sad je sve jasno....zasto je Soner bio toliko odsutan...zasto se odjednom misteriozno razbolio. Bolest se zove Rossi. Ducati ce sve napravit da Rossija dovuce...a Stonera ce jednostavno primorati da odustane...Yamaha mu vise ne odgovara jer se nasao Lorenzo...koji ce ga prije ili kasnije "skinuti" sa trona.....Prije su mu gume bile krive(michelin) sad mu ne odgovara timski kolega....Nema sta...fer igra.... :palacdolje:

Prije bih rekao da nije fer što je Yamaha uvela pravilo da se telemetrijski podaci dijele...To Rossiju više ne odgovara i čovjek ima svoja pravila.I meni bi smetalo da moram dijeliti nešto sa svojom konkurencijom što samo ja znam i mogu.A koliko ja znam Rossi je do sada bio najbolji u toj "štelaži" motora,pa po meni je to jedan od razloga što će možda na godinu preći u Dukati,naravno pod svojim uslovima a ne njihovim,mada sumnjam da će do 2011 godine se to desiti...  (y)
 
tutankamon said:
jebote koja si ti paljevina :shock: :shock: :shock:

tebi da se ponudi vrhunska pička za karati ili da netko pokrene debatu o Rossi-u, ti bi se išao svađat zbog Rossia a komada bi najvjerojatnije netko drugi iskarao :LOL: :LOL: :LOL:

Ovo je play of the day :LOL: :LOL: :LOL:
Pali se ka šibica na Rossia!
Baš bi volia da priđe u dukatija pa da vidi kako je gubit :mrgreen:


Sinoč mi paparazzo posla autentične snimke Rosia i ekipe kako su pratili taj crni a6 audi :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=jtCjiypj35g

Ovo je teška ekskluziva :mrgreen:
 
Nek predje ima pravo a sve dok Marlboro placa moze i on i Ducati da zaradjuju.Marlboro nije ni malo zadovoljan Stonerovom pauzom a izgleda ni perspektivom a sa Rossijem se ulozeni novac brzo vraca .Cak neki kazu da je Marlboro spreman odtkupiti Rossijev ugovor od Yamahe za iducu godinu  :misli:
Uostalom vrijeme ce pokazat  :wink:
 
NEWS 16/10/2009 

Rossi: "se smettessi in circuito non mi vedreste più"
Valentino va oltre: scavalca voci e notizie su cosa succederà di lui nel 2010, e si proietta per un attimo al 2011, quando forse ci sarà, forse no. “E se fosse no, difficile che mi vediate ciondolare nel paddock come uomo immagine, o qualcosa del genere. Se smetterò, non credo avrò ancora voglia di venire ancora alle gare. Anzi, credo proprio di no”.

E' il pomeriggio di una giornata fredda, attraversata da un vento tagliente che soffia da sud ovest. Mentre i piloti si lanciavano negli ultimi passaggi delle libere di MotoGP, quelli destinati a determinare la griglia provvisoria, quattro gabbiani si librano in sourplace, sospesi proprio sopra il rettilineo d'arrivo, giocando con le raffiche. Hanno giocato con le raffiche anche i piloti; tra tutti, chi ha veleggiato meglio è risultato Valentino Rossi, in quella che è stata, secondo lui, la miglior sessione dell'anno. Addirittura più produttiva di quella che, a Misano, aveva costituito preludio alla vittoria.

“Siamo partiti con il piede giusto” commenta il pilota Yamaha, appena giù dagli scalini del container che fa da ufficio, in un piccolo spazio riparato (nondimeno, bavero alzato e sciarpa al collo). “Abbiamo proceduto secondo il metodo Misano: due moto preparate in maniera differente; ne abbiamo scelta una. Adesso, il lavoro consisterà nel preparare con piccole variazioni successive il setup più adatto”.

La bontà della sessione non dipende solo dal risultato. Cioè: il fatto di trovarsi al comando non è solo l'espressione di una situazione tecnica felice, ma produce anche una supremazia che gli avversari non possono non sentire. Un vantaggio psicologico: “Da questo punto di vista, ogni singola sessione sarà importante, da qui a fine anno. Diciotto punti sono niente, la psicologia risulterà fondamentale”.

Fondamentale sarà anche garantirsi la giusta trazione, elemento che, quando manca, lega tra di loro le giornate nere di Valentino. “Da quando sono alla Yamaha e con gomme Bridgestone, le brutte gare hanno sempre avuto come responsabile una scarsa trazione” analizza Rossi. Inciderà anche il tempo: “Se questa notte non pioverà, domani il grip sarà senz'altro superiore”. Dovesse invece l'acqua lavare la pista, “allora saremmo allo stesso punto di oggi”.

Dopo aver garantito (ridacchiando) di non essere stato lui a consigliare a Lorenzo il ristorante (Jorge oggi soffriva di mal di pancia, e potrebbe essere stato il cibo) ha fornito due assicurazioni molto più importanti: “Primo: per il prossimo anno, correrò al cento per cento con Yamaha, non solo perché esiste un contratto da rispettare, ma anche per il fatto che, nella situazione corrente, non vedo nessuna ragione per cambiare. Per quanto riguarda il 2011, deciderò l'anno prossimo. la Ducati? A giugno inizierò a ragionare”. Ed a ragionarci, hanno iniziato anche in Yamaha: Furusawa e Lin Jarvis (ossia, il dominus del reparto tecnico e l'inglese che regge i cordoni della borsa) hanno prefigurato a Rossi la possibilità di chiudere la carriera in Yamaha. “Si è trattato di una offerta concreta” ha commentato Rossi. Cioé, magari non si è parlato di denaro, ma sicuramente gli sono stati offerti ruoli da ricoprire anche una volta appesa la tuta all'attaccapanni. “Ma la prima cosa da decidere” è ancora Rossi che parla “è pur sempre se continuare questa vita o meno”.
Per chi, verrebbe semmai dopo.


Slijedeču godinu zasigurno vozim Yamahu, ne samo zato što postoji ugovor koji se treba poštovati, več i uz činjenicu da u trenutnoj situaciji ne vidim razlog za promjenom teama. Što će biti u 2011. odlučit ču početkom 2010. Ducati? U 6. mjesecu počinjem razmišljati.
 
 
Vale nije glup,neće sa konja na magarca i to sada kada bi teoretski mogao skinuti Aga sa najviše prvih mjesta,ne djeli ga uopšte nemoguća cifra,ako ne sjedne na Ducati :jesus:
 
Killex said:
Vale nije glup,neće sa konja na magarca i to sada kada bi teoretski mogao skinuti Aga sa najviše prvih mjesta,ne djeli ga uopšte nemoguća cifra,ako ne sjedne na Ducati :jesus:

Ako neki "kvazi" vozac poput Stonera moze biti jako konkurentan na tom "smečetu" cak i naslov uzeti, onda ne vidim zasto Rossi ne bi uzimao naslove s lakoćom,ipak je on naj naj naj veci itd. 8)
 
triple_9 said:
Ako neki "kvazi" vozac poput Stonera moze biti jako konkurentan na tom "smečetu" cak i naslov uzeti, onda ne vidim zasto Rossi ne bi uzimao naslove s lakoćom,ipak je on naj naj naj veci itd. 8)

Nije stvar u tome koliko je jedan Stoner konkurentan, nego koliko svi ostali vozači tog istog modela to nisu.
 
joke said:
Nije stvar u tome koliko je jedan Stoner konkurentan, nego koliko svi ostali vozači tog istog modela to nisu.

Ali Rossi je najveci i on bi se adaptirao na bilo sta uz par magicnih zahvata J.B-a  :wink:
 
triple_9 said:
Ako neki "kvazi" vozac poput Stonera moze biti jako konkurentan na tom "smečetu" cak i naslov uzeti, onda ne vidim zasto Rossi ne bi uzimao naslove s lakoćom,ipak je on naj naj naj veci itd. 8)

To mi je isto nejasno,bez zajebancije,Stoner je odličan vozač,ali da je tako bolji na Ducati-u od Melandria i Haydena :misli: On 1. a oni prosjek 8.9. :mrgreen:
 
Rossi je jednom rekao da je Stoner "novajlija" potpuno siguran u elektroniku, dok se "stara garda" jednostavno još uvjek "boji" dat pun gas tamo gdje elektronika pomaže.
 
e dao bog da vas sve Vale zezne i ode u MZ moto racing team  :mrgreen: i pobjedi
 
Koliko god sam prije htio da Rossi dodje u Ducati ,sada to mozda i ne zelim. Postoji vise scenarija razvoja situacije : 1. Rossi dolazi, briljira, gazi konkurenciju, veliča se Rossijev uspjeh ,ducati se uopce i ne spominje u prici. 2. Rossi dolazi, vozi ko Hayden, prica se da cak ni ROSSI ne moze tu kramu dovesti na prvo mjesto. 3. najbolja i najizglednija situacija ,Rossi se drzi podalje od ducatija i svi maštaju što bi bilo kad bi bilo.
 
sjecam se naslova "doctor izlijecio yamahu" pa ne vidim razlog zasto nebi i ducati doveo na prvo mjesto...
 
Rossi trenutno potpiruje vatricu i diže si (ili održava postojeću) cijenu kod svog poslodavca kojega su financijski problemi primorali na veliku restrikciju, pa je menađerske ugovore upravi smanjio za 20% , a bojim se da je i Rossijev ugovor u razmatranju.

E, sad nek se Yamaha odluči: hoće li ovce ili novce (ovo s ovcama će se svidjeti joki...).
 
triple_9 said:
Koliko god sam prije htio da Rossi dodje u Ducati ,sada to mozda i ne zelim. Postoji vise scenarija razvoja situacije : 1. Rossi dolazi, briljira, gazi konkurenciju, veliča se Rossijev uspjeh ,ducati se uopce i ne spominje u prici. 2. Rossi dolazi, vozi ko Hayden, prica se da cak ni ROSSI ne moze tu kramu dovesti na prvo mjesto. 3. najbolja i najizglednija situacija ,Rossi se drzi podalje od ducatija i svi maštaju što bi bilo kad bi bilo.
4. Rossi dolazi, briljira, gazi konkurenciju, veliča se Ducatijev uspjeh ,Rossi se uopce i ne spominje u prici.  :mrgreen: