Rossi u Ducatiu ?

Ili ce u slucaju da ga Lorenzo presisa moci svaliti na Dukca  :LOL:
 
Rossi + Ducati = titula prvaka  (y)
muzički instrument na dva kotača  :palacdolje:
 
paranoid said:
muzički instrument na dva kotača  :palacdolje:

Jako mudar ovaj post iznad, mislim da tvojoj glavi nisu 2 noge dovoljne  8)
 
paranoid said:
Rossi + Ducati = titula prvaka  (y)
muzički instrument na dva kotača  :palacdolje:

Ponoviti ću se,zaboravio si za statistiku(dosadna nauka) :dobar:
 
Evo definitivno odgovor od Rossija vezano za prelazak u Dukati a mislim posilje ovog da se nema šta više špekulirati o tome:

Commenting on rumours in the Italian press of a switch to Ducati next season, Rossi was clear in his dismissal.

“Sincerely I don’t understand why,” he stated. “Especially because it is 100% impossible, because I have a contract with Yamaha. So it is not possible to go to Ducati next year, but also because I don’t want to!”
 
ugovori postoje da se krse i mijenjaju...imo je i Melandri ugovor sa dukcem jos jednu godinu pa predje u hayate.Ako se poklope interesi i jedne i druge strane sve je moguce
 
bmw m 5 said:
sad je sve jasno....zasto je Soner bio toliko odsutan...zasto se odjednom misteriozno razbolio. Bolest se zove Rossi. Ducati ce sve napravit da Rossija dovuce...a Stonera ce jednostavno primorati da odustane...Yamaha mu vise ne odgovara jer se nasao Lorenzo...koji ce ga prije ili kasnije "skinuti" sa trona.....Prije su mu gume bile krive(michelin) sad mu ne odgovara timski kolega....Nema sta...fer igra.... :palacdolje:

copy paste u naj moto priču...

:lolcry:

previše briješ u glavi....rossiju da je netko u karijeri za bilo što bio kriv ili smetao on nebi imao 8..a mogu bit i točniji, 9 naslova  8)
 
Killex said:
Vale nije glup,neće sa konja na magarca i to sada kada bi teoretski mogao skinuti Aga sa najviše prvih mjesta,ne djeli ga uopšte nemoguća cifra,ako ne sjedne na Ducati :jesus:

nije isto kila jabuka i kila krusaka...Agostini je 5-6 godina vozio dvije klase i stalno pobjedjivo jer je imo najbolji motor(Honde recimo nije bilo uopste)..necu rec da nije nis valjo al tako mu se poklopilo

gdje postoji volja postoji i nacin i gdje ima dima ima i vatre...saznace se uskoro u svakom slucaju
 
Opet negiranje Rossija i Burgessa, ovaj put zajedno

"There are a lot of rumours in Italy that I will race for Ducati next year, but that is impossible because I already have a contract with Yamaha and I want to stay with them for next year. For the future I will decide by June if I continue and with which bike."
Rossi's crew chief Jerry Burgess described suggestions that he'd joined the Italian star in shock negotiations with Ducati bosses recently as 'laughable'.
Burgess said the spreading of gossip about Rossi¹s future was harmless but ludicrous. "Lets break it down to what it is. It's a bunch of dickhead Italian journalists trying to out-scandal each other," he said.
"Apparently I was seen in a car with Uccio and it had blacked out windows at the back, so the assumption was made that Valentino was in the back. But to be in Bologna the week when I was at home in Australia is laughable. I've got my plane ticket to prove it."
 
joke said:
Opet negiranje, Rossija i Burgessa, ovaj put zajedno

"There are a lot of rumours in Italy that I will race for Ducati next year, but that is impossible because I already have a contract with Yamaha and I want to stay with them for next year. For the future I will decide by June if I continue and with which bike."
Rossi's crew chief Jerry Burgess described suggestions that he'd joined the Italian star in shock negotiations with Ducati bosses recently as 'laughable'.
Burgess said the spreading of gossip about Rossi¹s future was harmless but ludicrous. "Lets break it down to what it is. It's a bunch of dickhead Italian journalists trying to out-scandal each other," he said.
"Apparently I was seen in a car with Uccio and it had blacked out windows at the back, so the assumption was made that Valentino was in the back. But to be in Bologna the week when I was at home in Australia is laughable. I've got my plane ticket to prove it."


Iskreno bih volio da predje u neku neku drugu momcad cisto sto bi nama kao gledateljima bilo jos zanimljivije/napetije gledati utrke.
 
mate said:
Rossi je za sve živuće vozače danas mama i tata. I tu nema razgovora. A ja bi ga volio vidjet u Ducatiju, nekako već godinama sve vuče prema tome pa da se napokon i dogodi...

Ne pratim motosport ali i mene živo interesira šta će onda biti, jedva čekam  :cbanana:
 
nakon Valetove izjave od prije par godina vezano za Ducati mora da se nešto jako bitno desilo u Ducatiju ,jer je tada izjavio da nema nikakve šanse da vozi za njih iz jedinog razloga što mu atomsfera i sve ostalo jako liči na Hondu i situaciju u njoj  :misli:

e sad živi bili pa vidjeli
 
A možda ovo:

http://www.index.hr/sport/clanak/video-valentino-rossi-u-meksiku-na-novom-reliiskusenju-/456272.aspx

:mrgreen:
 
joke said:
Rossi je jednom rekao da je Stoner "novajlija" potpuno siguran u elektroniku, dok se "stara garda" jednostavno još uvjek "boji" dat pun gas tamo gdje elektronika pomaže.

Ovo mi je promaklo,računajući plasman Haydena i Melandria na Ducati-u,po tome ispada da bi Stoner bio dosta dobar na bilo čemu :mrgreen: svi danas imaju elektronike i viška.
 
Killex said:
Ovo mi je promaklo,računajući plasman Haydena i Melandria na Ducati-u,po tome ispada da bi Stoner bio dosta dobar na bilo čemu :mrgreen: svi danas imaju elektronike i viška.
pa cinjenica je da je stoner dobar....Nitko nije uspio dukca ukrotiti kao on...Vidi samo koliko se capirossi mucio...melandri..hayden.... :(
 
Mozda je motor pogresno razvijan  :? Mislim da nije u interesu proizvodjaca da mu samo jedan vozac zna vozit motor tj znaci da ne valja  :misli:

Hayden prvak sa Hondom ,Melandri osvajao pobjede sa polovnom Hondom i jako dobar sa ovim Hayatom,Capirex odlican na polovnoj Hondi a i na Suzukiju nije los s obzirom da parnjacu vozi  :wink:
 
bmw m 5 said:
pa cinjenica je da je stoner dobar....Nitko nije uspio dukca ukrotiti kao on...Vidi samo koliko se capirossi mucio...melandri..hayden.... :(

Mislim da je jedini od stare garde Capirex i uspio da vozi tog Dukca kako treba...Pa sjetite se njegovih borbi sa Rossijem u Sepangu i pobjede u Motegiu...Možda bi i nastavio da reda dobre rezultate da mu nije timski kolega Sete napravio igranku na stazi,njeke  :misli: (mislim da je to bilo 2006-te) godine u Catalunya-i...  :mrgreen: