Rossi u Ducatiu ?

shakazulu1971 said:
Mislim da je jedini od stare garde Capirex i uspio da vozi tog Dukca kako treba...Pa sjetite se njegovih borbi sa Rossijem u Sepangu i pobjede u Motegiu...Možda bi i nastavio da reda dobre rezultate da mu nije timski kolega Sete napravio igranku na stazi,njeke  :misli: (mislim da je to bilo 2006-te) godine u Catalunya-i...  :mrgreen:
aaa mislis na onaj grupni sex..na samom startu...u prvom zavoju... :LOL:
 
mate said:
Rossi je za sve živuće vozače danas mama i tata. I tu nema razgovora. A ja bi ga volio vidjet u Ducatiju, nekako već godinama sve vuče prema tome pa da se napokon i dogodi...
Rossi je Talijan,vozit će na Talijanskom motoru,još samo mali brk fali :wink:,to je to što se mene tiće,napokon će voziti na pravom motoru,baš me zanima kako će onda ići jer bilo je oćito da je Duks jaČČi nego Jamajka.
 
JANA VTC said:
Rossi je Talijan,vozit će na Talijanskom motoru,još samo mali brk fali :wink:,to je to što se mene tiće,napokon će voziti na pravom motoru,baš me zanima kako će onda ići jer bilo je oćito da je Duks jaČČi nego Jamajka.
jaci je...ali yamaha ima bolju elektroniku....Jebes snagu kad je neiskoristena... :(
 
bmw m 5 said:
jaci je...ali yamaha ima bolju elektroniku....Jebes snagu kad je neiskoristena... :(
kako god mislim da će biti gadno nagodinu te mislim da Ducati bude bolje prodavao svoje motocikle,pogotovo rossi replicu :wink:.

I svakako idem na neki GP koji je blizu....
 
shakazulu1971 said:
Mislim da je jedini od stare garde Capirex i uspio da vozi tog Dukca kako treba...Pa sjetite se njegovih borbi sa Rossijem u Sepangu i pobjede u Motegiu...Možda bi i nastavio da reda dobre rezultate da mu nije timski kolega Sete napravio igranku na stazi,njeke  :misli: (mislim da je to bilo 2006-te) godine u Catalunya-i...  :mrgreen:

uz malu napomenu da je to bila era "muške" verzije Desmosedicija 990 twin pulse - na screamera se Capirex (nažalost) nikako nije mogao naviknuti...
 
Rossi  ne ide u Ducati i vrlo vjerojatno, sredinom iduce godine ce produziti ugovor s Yamahom na jos 2 godine!!!
 
Babylon-07 said:
Iskreno bih volio da predje u neku neku drugu momcad cisto sto bi nama kao gledateljima bilo jos zanimljivije/napetije gledati utrke.
Tako se pričalo i kad je iz Honde prelazio u Yamahu. Dežurni pametnjakovići su tvrdili da neće nijednu pobjedu ostvariti, o tituli da ne pričam
 
jedimaster said:
A možda ovo:

http://www.index.hr/sport/clanak/video-valentino-rossi-u-meksiku-na-novom-reliiskusenju-/456272.aspx

:mrgreen:


Sebastian Loeb sigurno ne spava kad je pročita ovu vijest :mrgreen:, a ti se jedimaster vrati na index i obavijesti nas
kako je proša koncert od Severine :LOL:
 
I ja se prikljanjam onoj tezi, talijan ide talijanima, ista je situacija u F1, svakom vozaću talijanskog podrjetla san je voziti za Ferrari, pogotovo u Rossijevom slučaju sada kada je na zalazu karijere! A što se Dukca tiće, uz takvu snagu i Rossijev talent lako se nadoknadi manjak lošije elektronike!!!!
 
paranoid said:
I ja se prikljanjam onoj tezi, talijan ide talijanima, ista je situacija u F1, svakom vozaću talijanskog podrjetla san je voziti za Ferrari, pogotovo u Rossijevom slučaju sada kada je na zalazu karijere! A što se Dukca tiće, uz takvu snagu i Rossijev talent lako se nadoknadi manjak lošije elektronike!!!!
gdje je loša elektronika , u dukatiu ?  :shock:
 
bmw m 5 said:
jaci je...ali yamaha ima bolju elektroniku....Jebes snagu kad je neiskoristena... :(

Samo sam bacio osvrt na ovaj post, i ja sam na Dukcovoj strani!!!!!  (y)
Da je para brzo bih zamjenio mog japanskog ljubimca!  :)
 
paranoid said:
I ja se prikljanjam onoj tezi, talijan ide talijanima, ista je situacija u F1, svakom vozaću talijanskog podrjetla san je voziti za Ferrari, pogotovo u Rossijevom slučaju sada kada je na zalazu karijere! A što se Dukca tiće, uz takvu snagu i Rossijev talent lako se nadoknadi manjak lošije elektronike!!!!

Pa da Rossi prodje na Ducatiju ko Fisicella u Ferrariju  :LOL:
 
Nisu Fisicella i Rossi isti kalibar!!!!! Ovaj je višestruki svjetski prvak a ovaj ima svega dvije-tri pobjede u F1!!!!! Ali bi mogao proči kao veliki talijanski šampioni koji su osvajali titule sa talijanskim ljepoticama u F1:
1950Giuseppe Farina (Ita) Alfa Romeo -
1952 Alberto Ascari (Ita) Ferrari -
1953 Alberto Ascari (Ita) Ferrari -
Istina da je to bilo sredinom prošlog stolječa, ali činjenice su tu!!!!!!  :jesus:
 
Činjenice stare kao vječnost,što se tiče auto-moto sporta :mrgreen:
 
paranoid said:
Nisu Fisicella i Rossi isti kalibar!!!!! Ovaj je višestruki svjetski prvak a ovaj ima svega dvije-tri pobjede u F1!!!!! Ali bi mogao proči kao veliki talijanski šampioni koji su osvajali titule sa talijanskim ljepoticama u F1:
1950Giuseppe Farina (Ita) Alfa Romeo -
1952 Alberto Ascari (Ita) Ferrari -
1953 Alberto Ascari (Ita) Ferrari -
Istina da je to bilo sredinom prošlog stolječa, ali činjenice su tu!!!!!!  :jesus:

Pa nitko nije ni rekao da jesu ali poanta je bila talijan u talijanskoj momčadi  :wink: za Ferrari sam gotovo siguran da još duuugo dugo nebumo vidjeli talijana u borbi za naslov prvaka a bogami ni u Dukcu  :mrgreen:
 
meni bi bilo glupo da ode u ducati
a bilo bi mi super kad bi recimo otisao u kawasaki