S1000XR

jopasb said:
najbolje ti je kupovati krajem godine. ja sam svog preuzeo prošli tjedan, dobio super popust. 129400kn sa touring i dynamic paketom.

Jesi ti taj sto je kupio testnog ? :) Cestitke na kupnji ! (y)  Ho's dat test voznju ? Dodjem u Zagreb, platim pivu i rucak za mali krug :)
I daj napisi iskustva, za to ova tema i sluzi (y)
 
esso_sa said:
Jesi ti taj sto je kupio testnog ? :) Ho's dat test voznju ? Dodjem u Zagreb, platim pivu i rucak za mali krug :)
I daj napisi iskustva, za to ova tema i sluzi (y)
ne, novog sam uzeo. za pivu i ručak se sve da dogovorit  (y)
ma u organizaciji svadbe sam  pa nisam baš stigao. dojmovi su super, prije sam imao FZ1 i ovaj neusporedivo bolje vuče iz niskih, kočnice, položaj, voznost su vrhunski uglavnom prezadovoljan. također mi je malo visok ali da se nekako
 
jopasb said:
najbolje ti je kupovati krajem godine. ja sam svog preuzeo prošli tjedan, dobio super popust. 129400kn sa touring i dynamic paketom.
Čestitam jopasb. Puno sretnih km.
 
jopasb said:
najbolje ti je kupovati krajem godine. ja sam svog preuzeo prošli tjedan, dobio super popust. 129400kn sa touring i dynamic paketom.
Znači spustili su ga još koju tisuću kuna. Kada sam ja bio, cijena crvenog full oprema je bila 133 i nešto tisuća kuna.
Probao sam testnog u Rijeci prije godišnjeg, super je motor. Dovoljno miran i umiljat ako se lagano voziš da si misliš nema šanse da ovo ima 165PS, a kad ga odvrneš u visoke, vršti i ide ko zvijer. Šteta što tada nije bilo dovoljno novaca i manjka razuma da si ga uzmem.
 
jopasb said:
ne, novog sam uzeo. za pivu i ručak se sve da dogovorit  (y)
ma u organizaciji svadbe sam  pa nisam baš stigao. dojmovi su super, prije sam imao FZ1 i ovaj neusporedivo bolje vuče iz niskih, kočnice, položaj, voznost su vrhunski uglavnom prezadovoljan. također mi je malo visok ali da se nekako

Hvala na info i cestitke na kupnji ! (y) Jesi HP varijantu kupio ? Ako jesi, kakvo je HP sjediste u odnosu na standardno ? Udobnije, neudobnije ?
 
esso_sa said:
Hvala na info i cestitke na kupnji ! (y) Jesi HP varijantu kupio ? Ako jesi, kakvo je HP sjediste u odnosu na standardno ? Udobnije, neudobnije ?
ne, uzeo sam crvendaća. a za sjedalo nemogu reći da je nešta preudobno ali bolje nego na FZ1
 
evo dvije što sam uslikao kad sam ga dovezao
 

Attachments

  • WhatsApp Image 2018-09-18 at 21.45.40.jpeg
    WhatsApp Image 2018-09-18 at 21.45.40.jpeg
    279.8 KB · Views: 341
  • WhatsApp Image 2018-09-18 at 21.45.41.jpeg
    WhatsApp Image 2018-09-18 at 21.45.41.jpeg
    300.4 KB · Views: 218
jopasb said:
evo dvije što sam uslikao kad sam ga dovezao

Uhh tiha patnja  :love10: :love10:
Sretno sa novim motorom  (y) (y)
 
esso_sa said:
Nema vise testnog XR-a, prodali ga.... :( Stupio u kontakt sa Renatom iz Tomica, htio iz Sarajeva skoknuti do Zagreba ili Splita da probam to cudo... E jesam neke srece...
Kaze da nece nabavljati novog prije sljedece godine, ako uopste budu i nabavljali XR-a
Ako preko zime uspijem prodati trenutni motor, mogla bi se desiti slijepa kupovina XR-a, bez probe :)

Ima testni u Avto Val u Sloveniji, Grosuplje.
 
bubreg said:
Ima testni u Avto Val u Sloveniji, Grosuplje.

Mislio sam ljetos svratiti do njih u povratku sa ture po Sardiniji, ali se neplanski vratio trajektom preko Splita, pa je ta opcija automatski otpala...
Daleko mi je da sada samo radi test voznje idem skroz do Slovenije, a nisam siguran ni koliko bi slovenci bili raspolozeni da mi daju test voznju obzirom da ne bi kupovao kod njih (nisam u EU tako da sam osudjen na distributere iskljucivo u BiH).
Ova opcija sa Tomicem je jednostavnija jer on pokriva i BiH, a i dosta blize. Split mi je udaljen samo 300 km i sve bi se moglo odraditi u istom danu.
 
jopasb said:
evo dvije što sam uslikao kad sam ga dovezao

Odlican ! Skini te "macje oci" sa viljuski :mrgreen: To su krenuli lijepiti na novije modele, valjda neka nova pravila, a bas strse...