Šljem

LemmyZD said:
TO je moje pitanje, nisam pitao niti jel prolazi u zakonu niti je li sigurna niti bilo što drugo, ali na ovom forumu ima očito jako puno mudrijaša...na kraju krajeva koga boli kurac oću li ja poginut ili ne, jel me netko pozna možda?? Aj daj brišite ovu temu

Cuj, samo smo sugerirali, nhf. :wink:
Glede kacige, ako je ne kupis od nekog vec ranije spomenutog forumasa, probaj obici obliznje trgovine moto opremom, nekako se ne mogu oteti dojmu da se ti sljemici dobro prodaju pa da ih ima za kupiti. Naravno, probaj je prije kupovine, zbog svog oblika jos je vaznije da je da ti sjedne na glavu kako spada i da ti ono za privezati ju nije predugo. Sretno i vozi jos opreznije.

iluvatar said:
E pa to je idealno rjesenje kupis lubenicu prepolovis pojedes je sa curom i svak svoju polovicu jos vlaznu na glavu da hladi.

I jos najbolje od svega kosa ti je poslije ljepljiva i samo kad stanes namistis frizuru po zelji ko sa gelom  (y)

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: (y)
 
Kad budem prolazio pokraj nekog gradilišta maknuti ću nekom bauštelcu onaj žuti šljem, poslje sprej i bezbroj je mogućnosti.. :)
 
biker4life said:
Cuj, samo smo sugerirali, nhf. :wink:
Glede kacige, ako je ne kupis od nekog vec ranije spomenutog forumasa, probaj obici obliznje trgovine moto opremom, nekako se ne mogu oteti dojmu da se ti sljemici dobro prodaju pa da ih ima za kupiti. Naravno, probaj je prije kupovine, zbog svog oblika jos je vaznije da je da ti sjedne na glavu kako spada i da ti ono za privezati ju nije predugo. Sretno i vozi jos opreznije.

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: (y)
Nisam ciljao na tebe, hvala na savjetu.
 
Sledgehammer said:
Eeee, onda u redu, jer po gradu, čisto od točke a do točke b, ne pada se, ne stradava, ne gine...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bas tako, siguran si da na tim rutama neces pasti :palacdolje:
 
gorank said:
Bas tako, siguran si da na tim rutama neces pasti :palacdolje:
da te ja razuvjerim da se ne pada sa motora po gradu vozim skuter 3 god otprilike i nikad pao do jučer
jučer sam polagao ispit u autoškoli i 100 m prije ulaza u autoškolu u zadnjem zavoju pritisnem malo jače kočnicu i padem sa 20 km izdera sam ruku lakat,zdjelicu,malo kolino i to pred ispitivačem a to sam cestom proša puno puta,zadnji put su mi se svi smijali da sam nosio bubrižnjak a da sam ga ima nebi ima tu ogrebotinu ili bar manju Motor na kojem sam polaga je YAMAHA YBR 250 smeče od motora nikad više motocikl od yamahe onda znam što me čeka kad pritisnem  prednju kočnicu malo jače
 
banley said:
da te ja razuvjerim da se ne pada sa motora po gradu vozim skuter 3 god otprilike i nikad pao do jučer
jučer sam polagao ispit u autoškoli i 100 m prije ulaza u autoškolu u zadnjem zavoju pritisnem malo jače kočnicu i padem sa 20 km izdera sam ruku lakat,zdjelicu,malo kolino i to pred ispitivačem a to sam cestom proša puno puta,zadnji put su mi se svi smijali da sam nosio bubrižnjak a da sam ga ima nebi ima tu ogrebotinu ili bar manju
jebate koji si ti pehist i pao si na glavnoj vožnji?....
 
baldeks said:
jebate koji si ti pehist i pao si na glavnoj vožnji?....
pehist cili život svašta sam se nada ali ovom ne, raskrižju zadnjem sam pao a trebao sam skrenuti desno i onda samo skrenuti u dvorište HAK lijevo a i dobia bi dozvolu, nadam se da znaš di je to raskrižje  nigdi nikoga prazno raskrižje
 
banley said:
pehist cili život svašta sam se nada ali ovom ne, raskrižju zadnjem sam pao a trebao sam skrenuti desno i onda samo skrenuti u dvorište HAK lijevo a i dobia bi dozvolu, nadam se da znaš di je to raskrižje  nigdi nikoga prazno raskrižje
imaš pp
 
LemmyZD said:
Jel zna netko ima li di kupiti kakav šljem za po ljeti, čisto radi policije po gradu ono samo tanko, okruglo na vrh glave? Tražim po moto dućanima nema nigdje...Neki full mali...

http://www.moto-vinkovic.hr/
 
banley said:
da te ja razuvjerim da se ne pada sa motora po gradu vozim skuter 3 god otprilike i nikad pao do jučer
jučer sam polagao ispit u autoškoli i 100 m prije ulaza u autoškolu u zadnjem zavoju pritisnem malo jače kočnicu i padem sa 20 km izdera sam ruku lakat,zdjelicu,malo kolino i to pred ispitivačem a to sam cestom proša puno puta,zadnji put su mi se svi smijali da sam nosio bubrižnjak a da sam ga ima nebi ima tu ogrebotinu ili bar manju
Ja sam mislio da ja nemam srece, ali ovo tvoje je stvarno :palacdolje:
 
gorank said:
Ja sam mislio da ja nemam srece, ali ovo tvoje je stvarno :palacdolje:
i tako cili život 80 metara od položenog vozačkog ispita jače prednja kočnica i bacilo me preko glave.Da sam ima jaketu i gače nebi najvjeovatnije ništa bilo a ovako sam cili u ranama
 
banley said:
i tako cili život 80 metara od položenog vozačkog ispita jače prednja kočnica i bacilo me preko glave.Da sam ima jaketu i gače nebi najvjeovatnije ništa bilo a ovako sam cili u ranama

Kako su te uopće pustili na polaganje ispita bez jakne? :misli: to je propisano da moraš imati u autoškoli na vožnjama!
 
BobaCH said:
Kako su te uopće pustili na polaganje ispita bez jakne? :misli: to je propisano da moraš imati u autoškoli na vožnjama!
da?
ja znam za kacigu..jaknu sam imala jer je bio 12 mjesec
 
BobaCH said:
Kako su te uopće pustili na polaganje ispita bez jakne? :misli: to je propisano da moraš imati u autoškoli na vožnjama!
ma kod nas imaju kacige zvane (teće) a kamo li nešto drugo, ja sam imao majcu kratkih rukava i traperice, nevirujem da autoškole trebaju osigurati jakne
 
banley said:
ma kod nas imaju kacige zvane (teće) a kamo li nešto drugo, ja sam imao majcu kratkih rukava i traperice, nevirujem da autoškole trebaju osigurati jakne

po novome ja mislim da trebaju jer je rodak radio naljepnice od autoskole na spyke jaketama  :misli: sad neznam kad je on polaga i kad je stupilo to na snagu
 
iluvatar said:
E pa to je idealno rjesenje kupis lubenicu prepolovis pojedes je sa curom i svak svoju polovicu jos vlaznu na glavu da hladi.

I jos najbolje od svega kosa ti je poslije ljepljiva i samo kad stanes namistis frizuru po zelji ko sa gelom  (y)
:mrgreen: :mrgreen: :lolcry:
banley said:
ma kod nas imaju kacige zvane (teće) a kamo li nešto drugo, ja sam imao majcu kratkih rukava i traperice, nevirujem da autoškole trebaju osigurati jakne
Ispitivaci traze da je bilo kakva jakna na ispitu, ali ne mora autoskola jaknu osigurati.
 
banley said:
ma kod nas imaju kacige zvane (teće) a kamo li nešto drugo, ja sam imao majcu kratkih rukava i traperice, nevirujem da autoškole trebaju osigurati jakne

Nisam rekao da ti autoškola treba osigurati jaknu, nego da te ne smije pustiti na vožnju ako nemaš kacigu i jaknu.
 
BobaCH said:
Nisam rekao da ti autoškola treba osigurati jaknu, nego da te ne smije pustiti na vožnju ako nemaš kacigu i jaknu.
prvi put čujem za to,ima sam teču kacigu možda se ispitivač zato toliko prepao mog pada da ne dođe policija da nebi otkaz dobio