Stari Grobnik u novom izdanju - -

Ja sam vise mislio napisat nesto u smislu, pa bolje mu je da si je kupio DESMO savrsenstvo i da moze slobodno se vozit uz puni komfor ispod 1:24 kao kolega Yari :) Ali, ova balkanska koju si ti napisao je takodjer uvijek primjereni evergreen :D
 
Op op, 1:23,3
IMG_3398.jpeg
 
Ovo je najkrvavije :mrgreen: od mog susjeda, TILKE Gmbh, staza bolja od neke old scooli vrstan savjetnik Vileneuve :ROFLMAO:


Nova staza bit će potpuno drukčija, zahtjevnija i modernija od one na Grobniku, a savjetnik pri njezinoj izgradnji bit će Jacques Villeneuve, svjetski prvak u Formuli 1 iz 1997.

 
  • Haha
Reactions: prpa
Frend je kod Plitvica otvorio trgovacki centar, tamo gdje je sad INA pumpa i kad su dosli njegovi najmoprimci pokupili su svu radnu snagu u krugu od 50 km.😀 Ali to je odlicna lokacija za stazu, kao i vecina Like vecinu godine je suho i suncano, zime kratke a popratni sadrzaji ce biti bogato posjećeni. Mislim da ce se voditi velika borba hotelijera i ugostitelja za najam prostora.
 
  • Haha
Reactions: MA-Zvone
Istekla valjda koncesija krajem prosle godine, Deda u penziji, a nije valjda bilo drugog zainteresiranog za dalje drzat pa su makli kontejner