Stop za nove motore preko 100konja.

jedimaster said:
:LOL: :LOL: :LOL:

buraz , drži se ti postova od najviše 2 rečenice jer ni 6 Google translatora nemre prevest kaj ti pišeš  :LOL:

Nije lose za polupismenog covjeka  :mrgreen: a ima ovdje i pismenijih od mene kojima ni 12 google translatora nemoze prevest sta pisu  :LOL:
 
Mocippaldi said:
Nije lose za polupismenog covjeka  :mrgreen: a ima ovdje i pismenijih od mene kojima ni 12 google translatora nemoze prevest sta pisu  :LOL:

(y)

šta jest jest  :mrgreen: a ti si ustvari samo opijen novom Rossijevom pobjedom  :mrgreen:
 
jedimaster said:
(y)

šta jest jest  :mrgreen: a ti si ustvari samo opijen novom Rossijevom pobjedom  :mrgreen:

Ma hebes Rossija od prvih 5 samo su 3 Yamahe  :LOL:
Sta je Djoketom nije valjda da nije gledo  :mrgreen:
 
ja bi rekao da ce nas "Vrh" prvi usvojiti ovu pizdariju kad cuju za istu... :wink:


a otom-potom o eu i njihovim zakonima...
 
Još se svađate oko MiGova  :mrgreen:
pa dajte, još neće u serijsku proizvodnju kažu rusi, a i akrapovič se nešto češka kad je čuo za ovaj zakon , češka se ovako :  :misli:

:LOL:
 
Author said:
Još se svađate oko MiGova  :mrgreen:
pa dajte, još neće u serijsku proizvodnju kažu rusi, a i akrapovič se nešto češka kad je čuo za ovaj zakon , češka se ovako :  :misli:

:LOL:

ma trebali su u proizvodnju ali ih je** policija s homologacijom mlaznog ispuha  :LOL: :LOL: :LOL:
 
desmosedici said:
naši zakoni štošta ograničavaju pa ih se nitko ne drži a kamoli ovo... :mrgreen: :wink: u nekim razvijenijim zemljama bi se to možda moglo primjenit al kod nas ne bum išlo :mrgreen:
možeš  se ti htjeti držati ili ne kad ti ne da uvesti motor koji po papirima ima više od 100 ks. Vozi one stare koliko hočeš, ali za nove nema uvoza. Kako se toga ne pridržavati.
 
Svako ili svako drugo proljeće cijelu ovu deceniju se govori o nekakvom limitu na 100 ks,samo ništa od toga. Jedino čega se bojim da bi u idućoj deceniji mogli uvestui nekakvu  trošarinu kada registruješ motocikl preko 100 ks. :? koja bi iznosila kao registracija.

 
GSX 1402 said:
gospodo sve je u kontroli i nadzoru...
za koju godinu bude chip pod kožu sa podacima i GPS pračenjem a auti budu ko jaje jajetu
umjesto volana tipkovnica upišeš adresu i mali vozi po propisima

E, upravo to - stvari od kojih mi se diže kosa na glavi. Potpuni gubitak slobode zbog "sigurnosti"... Nešto tipa Minority report, gdje riječ automobil dobiva svoje pravo i doslovno značenje.

Those who sacrifice liberty for security deserve neither.
Benjamin Franklin

 
već postoje takve stvari, u japanu/kini se pomoću GPS-a prati brzina automobila na autocesti,, ako se prekorači automatski je smanji, ista stvar i u americi ako kupite auto na leasing i ne platite ratu na vrijeme preko GPS-a vam isključe auto i ostanete na sred ceste :D
 
netijak said:
već postoje takve stvari, u japanu/kini se pomoću GPS-a prati brzina automobila na autocesti,, ako se prekorači automatski je smanji, ista stvar i u americi ako kupite auto na leasing i ne platite ratu na vrijeme preko GPS-a vam isključe auto i ostanete na sred ceste :D
e da to u nas uvedu imale bi vučne službe šta činit,bilo bi ih po cestan :misli:
 
Ma samo bezveze fantaziraju,ako ograničavaju motore neg ograniče konjske snage i na autima...
 
Killex said:
Svako ili svako drugo proljeće cijelu ovu deceniju se govori o nekakvom limitu na 100 ks,samo ništa od toga. Jedino čega se bojim da bi u idućoj deceniji mogli uvestui nekakvu  trošarinu kada registruješ motocikl preko 100 ks. :? koja bi iznosila kao registracija.

Bar je to lako rijesiti :mrgreen:

Necemo registrirati motore i bok :mrgreen:
 
netijak said:
već postoje takve stvari, u japanu/kini se pomoću GPS-a prati brzina automobila na autocesti,, ako se prekorači automatski je smanji, ista stvar i u americi ako kupite auto na leasing i ne platite ratu na vrijeme preko GPS-a vam isključe auto i ostanete na sred ceste :D

Ima toga i u Hrvatskoj ali koliko ja znam samo za vrlo vrijedne strojeve...
 
stavljat ćemo elektronske blokade kao na skutere ....  :jesus:
 
Realno za cestu ni netreba jače od 100 ks,a svim ostalim raketama od npr.170 ks pa čak i 200 ks je mjesto na stazi za koju su i napravljeni.
 
nexus said:
Realno za cestu ni netreba jače od 100 ks,a svim ostalim raketama od npr.170 ks pa čak i 200 ks je mjesto na stazi za koju su i napravljeni.
Ako ćemo realno i 70 je sasvim dosta zar ne,