Štovatelji Honde Transalp

Imaš kod benveja f 750 gs za malo više novaca.
Ja mislim da je upravo taj benvej KLE današnjice.
 

Attachments

  • Screenshot_20230209_170058_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20230209_170058_com.huawei.browser.jpg
    607.4 KB · Views: 0
Bok,

Interesira me dali je tko radio kakvu konverziju prednjeg kraja s vjetrobran om na rally verziju i di ima za kupit tih kitova?
Isto bih volio znati kakva su vaša iskustva s zaštitom od vjetra na standardnoj verziji 650? Meni standardni vjetrobran puse točno u vrat a s ovim dodatkom točno u vizir
 
Pozdrav,
ima li slučajno netko za prodati vizir(56x36) i desni žmigavac?2007.godište je Transalp,prvi put poklekla pred burom.:😤
 
A je derala jučer... meni kod firme izvrnilo jednog Bandita...čovik stavija ceradu na njega, napuvalo ga ka jarbol kažu i bacilo motor...

meni nedavno slomilo retrovizor za moju...pa vamo tamo, na kraju naručio od Automoto Market, došlo za 2 dana...

tako da za žmigavce ako nema po oglasnicima polovno, da se moš vozit...
neće to bit priko 30-35 Eura valjda... al vjerovatno si i sam vidio po Njuškalu za ove AMM...
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Pozdrav, nasao sam interesantan transalp 700 2008 na prodaju.. 3 kufera givi, roll bar givi, grijace na volanu, .. E sad hocu da pitam oko kilometraze, motor ima prdjenih 80.000km i ima full servisna istorija mnogo odrzavan.. Isti vlasnik ga ima 9 godina on ga je kupio sa 30.000km..

Isto i oko cene dali je 4500eura pono za taj motor?
 
Pozdrav, nasao sam interesantan transalp 700 2008 na prodaju.. 3 kufera givi, roll bar givi, grijace na volanu, .. E sad hocu da pitam oko kilometraze, motor ima prdjenih 80.000km i ima full servisna istorija mnogo odrzavan.. Isti vlasnik ga ima 9 godina on ga je kupio sa 30.000km..

Isto i oko cene dali je 4500eura pono za taj motor?
je puno je ,za motor od 80000 km.
 
  • Like
Reactions: vespinjo
ako je uredno servisiran i ako nekako može dokazat kilometražu, 80 tkm je ništa...
bolje taj sa 80 tkm, nego neki sa 40 tkm a da nema ni servisnu ni ništa...
ako ima tu svu opremu, oko 4-4,5kE je gornja cijena... a oprema, samo kuferi i nosači, dođu 500 Eura ako ne i više... a lipo je to sve imat.

imam isto godište, verzija ABS, sa nešto malo manje kilometara, ok ti je to motor skroz.
 
Pa da ali moze naci sa 39, 50tkm…
Svakih 10tkm na motoru znaci vise nego na autu. Bez obzira na servis sa 80.000 vjv treba svasta pregledati i mijenjati
 
ako se motor uredno servisira, i ima uredan ispis kilometraže zadnjih 9 godina od prošlog vlasnika, bolje da ima 80 tkm, nego neuredan servis i neurednu evidenciju km pa da ima 40 tkm u 15 godina... al opet, nisu moji novci pa svak radi kako želi.