Stroziji nadzor motocikla na tehnickom

DADO+ said:
yebemti sunce ja uvijek propustim sve akcije :no:  :palacdolje:






:mrgreen: :LOL:

Stignes jos, same gas :021:


@kolega iz Sarajeva
Gdje se to u BiH zatvaraju dionice zbog motora?
 
Kad ovog strucnjaka vidim sere mi se odma a kad se sad i motora uvatio vata me i herc lagano. Nemojte više ovakve linkove stavljat

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
Ni pegaso ne pari ništa bolji...
Da to nije on?


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
A vrag zna. Najgore što ovakve idiote ubog stalnog laprdanja i prisutnosti u medijima i odgovorne službe počinju slušat i njegova sranja uzimat u obziŕ. Već godinama laprda brzina, brzina ,brzina krivac za sve ... i evo nas
Ograničenja ,kamere , sranja

Tako će mu i ovo urodit plodom

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
Dobro mu je laprdanje urodilo plodom. Kamere kamere kamere a nesreća nikad više. Vrstan stručnjak

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
U biti ništa novo nije napisano, jedino što kako je to kod nas obično slučaj, svako selo (tj. svaka STP) na svoj način tumači zakone i pravilnike (auspusi, nosači registarskih oznaka, itd.).

Kod nas u Puli se već 2, 3 god., prilično strogo kontroliraju auspusi, nosači tablica, žmigavci, čak i ručice (kočnica, kvačilo), oslonci za noge (dali su originalni), volani, retrovizori, kufere se upisuje pod napomenu, itd., itd. S druge strane ne samo u drugim krajevima HR (koliko čitam tu po forumu), već i po nekim "selima" izvan Pule sve je to puno opuštenije, bar se time hvale pojedinci koji u Puli ne prolaze na tehničkom... :neznam: Naša posla... :blink: :bored: :mrgreen:
 
biker4life said:
U biti ništa novo nije napisano, jedino što kako je to kod nas obično slučaj, svako selo (tj. svaka STP) na svoj način tumači zakone i pravilnike (auspusi, nosači registarskih oznaka, itd.).

Kod nas u Puli se već 2, 3 god., prilično strogo kontroliraju auspusi, nosači tablica, žmigavci, čak i ručice (kočnica, kvačilo), oslonci za noge (dali su originalni), volani, retrovizori, kufere se upisuje pod napomenu, itd., itd. S druge strane ne samo u drugim krajevima HR (koliko čitam tu po forumu), već i po nekim "selima" izvan Pule sve je to puno opuštenije, bar se time hvale pojedinci koji u Puli ne prolaze na tehničkom... :neznam: Naša posla... :blink: :bored: :mrgreen:
E tako je i u umagu i poreču al jebiga moon i elias znaju bolje kaj  na stp gledaju i kaj treba a kaj ne upisivat u prometnu
 
elias živiu "malo" sređenijoj zemlji od hr i boli njega kita što se kod nas kontrolira..
u međimurju se žmigavci, nosači i auspusi kontroliraju ne 3, nego 7-8 godina i nema prolaza ako nisi po ps-u, to sam ti već u par postova napisao, ali očito pismenost nije preduvjet za registraciju na forumu (y)
 
biker4life said:
U biti ništa novo nije napisano, jedino što kako je to kod nas obično slučaj, svako selo (tj. svaka STP) na svoj način tumači zakone i pravilnike (auspusi, nosači registarskih oznaka, itd.).

Kod nas u Puli se već 2, 3 god., prilično strogo kontroliraju auspusi, nosači tablica, žmigavci, čak i ručice (kočnica, kvačilo), oslonci za noge (dali su originalni), volani, retrovizori, kufere se upisuje pod napomenu, itd., itd. S druge strane ne samo u drugim krajevima HR (koliko čitam tu po forumu), već i po nekim "selima" izvan Pule sve je to puno opuštenije, bar se time hvale pojedinci koji u Puli ne prolaze na tehničkom... :neznam: Naša posla... :blink: :bored: :mrgreen:
I nek mi onda netko kaže da je istra bolja od rijeke  :mrgreen:
Ajde bar jedna prednost za nas  :mrgreen: