SV650S

Cijelo vrijeme stavljam full sintetiku. Nisam o tome uopće razmišljao.
 
jedimaster said:
znam da je negdje bilo ali da vas ipak pitam , stavljate polusintetiku ili full sintetiku u mašinu? Čitam na Strom forumu da su u Eurorent servisu srali radi full sintetike a meni u service manualu piše upravo da se stavlja full sintetika? šta da radim...šta...šta...  :mrgreen:

ono kaj ti Taubi veli  (y)
 
Ne znam u kojem to manualu pise polusintetika ili fullsintetika?!?! Pisu specifikacije koje ulje mora zadovoljavati i to je to. A zadovoljavaju ih gotovo sva polu i fullsynt ulja, cak i ona mineralna!!  Bar je tako bilo na brdo manuala koje sam vidio i prevodio. Ali bio bi zahvalan da vidim neki scan koji ce me razuvijerit. 
 
frulex said:
Ne znam u kojem to manualu pise polusintetika ili fullsintetika?!?! Pisu specifikacije koje ulje mora zadovoljavati i to je to. A zadovoljavaju ih gotovo sva polu i fullsynt ulja, cak i ona mineralna!!  Bar je tako bilo na brdo manuala koje sam vidio i prevodio. Ali bio bi zahvalan da vidim neki scan koji ce me razuvijerit. 
Potpis na ovo !
 
Ekipa,evo mjenjam gumu na SeVki pa sam uočio ovo,jel tu nedostaje matica možda,brinem se jel ispala ili tu nije ni bila :misli:...



Inače sad sam ljut ka pas,vratio se iz Vulkala i lik mi nije htio naplatit za promjenu gume,ja inzistira i dao mu 20kn,kad sam došao doma vidio sam i zašto,izgrebana felga,nije stavija one zaštitne gume,ubija bi ga sad.. :eek:pakoljut:







 
Nebrini (y)
Tu je navoj na amortizeru, ne treba matica.
Više ni ne brojim ogrebotine po motoru i felnama :)
 
koss said:
Nebrini (y)
Tu je navoj na amortizeru, ne treba matica.
Više ni ne brojim ogrebotine po motoru i felnama :)

Ajde dobro,za to nisam bio siguran.,hvala ti (y) Ali ovo je djelo vulkanizera,bila je felga bez ogrebotine,nemogu si pomoći,još razmišljam da li da odem do njega s felgom pa da razgovaramo :evil: ili da zaboravim do slijedeće promjene...
 
Ne znam što bi ti rekao. Ja sam se odavno cijepio od toga.
Ako oćeš da ti motor bude bez ogrebotine moraš to meštrima stalno naglašavati
da pripaze jer nisu svi isti i sa istom pažnjom ne  pristupaju prema motoru.
 
Sranje.....
Moju felgu je sje... zamjenski nosač tablice koji je puknul,ostal visit na žicama te strugal po felgi točno kraj lančanika dok nisam skužil da neke ne valja :palacdolje:
No,baš sam gledal ovaj filmić od bullita,kaj bi ja dal da imam takve ceste u blizini  :(,tu kod mene ceste da gore ne mogu biti,zna Koss :mrgreen:,zato je i nosač pukel...majčicu mu..... :wink:
 
koss said:
Ne znam što bi ti rekao. Ja sam se odavno cijepio od toga.
Ako oćeš da ti motor bude bez ogrebotine moraš to meštrima stalno naglašavati
da pripaze jer nisu svi isti i sa istom pažnjom ne  pristupaju prema motoru.

Ma dobro,smirio sam se,znam za drugi put :LOL:..

avinko38 said:
Sranje.....
Moju felgu je sje... zamjenski nosač tablice koji je puknul,ostal visit na žicama te strugal po felgi točno kraj lančanika dok nisam skužil da neke ne valja :palacdolje:
No,baš sam gledal ovaj filmić od bullita,kaj bi ja dal da imam takve ceste u blizini  :(,tu kod mene ceste da gore ne mogu biti,zna Koss :mrgreen:,zato je i nosač pukel...majčicu mu..... :wink:

Uh to je još puno gore,jesi li je poslije farbao,ja ću je kroz neko vrijeme sigurno morati farbati,ali to kad bude friž(ogrebotina) na frižu nažalost.,a što se ove ceste na filmiću tiče,nas nekoliko smo pravi ovisnici o njoj :mrgreen:,sada je i vozimo puno bolje nego što smo tada na filmu :),predobra je ali i izuzetno opasna :(.,žudimo ipak za pravom stazom gdje se možeš do mile volje ispucati bez prevelike opasnosti od stijena,provalija itd..
 
bullitt said:
Ajde dobro,za to nisam bio siguran.,hvala ti (y) Ali ovo je djelo vulkanizera,bila je felga bez ogrebotine,nemogu si pomoći,još razmišljam da li da odem do njega s felgom pa da razgovaramo :evil: ili da zaboravim do slijedeće promjene...

a što ti vrijedi kad će se izvlačiti da nije on
da si ti to nečim drugim i bla bla bla bla
 
bullitt i ja isto imam ostecenja od minjanja ali ne toliko....isto minjao kod vulkala...sta si napravio?meni su tockice na par mista ali jako duboke...reka sam ja da sve moras sam raditi na motoru ali gume ne mogu jer nemam alat...hehe
kad nadem majstora s kojim cu biti zadovoljan staviti cu njegovu sliku na zid od dnevnog boravka ka neki druga tita.....
 
cibo said:
bullitt i ja isto imam ostecenja od minjanja ali ne toliko....isto minjao kod vulkala...sta si napravio?meni su tockice na par mista ali jako duboke...reka sam ja da sve moras sam raditi na motoru ali gume ne mogu jer nemam alat...hehe
kad nadem majstora s kojim cu biti zadovoljan staviti cu njegovu sliku na zid od dnevnog boravka ka neki druga tita.....

Evo danas sam rješio problem :D.,otišao kod vulkanizera koji mi je mjenjao gumu,pozvao ga do auta da samo on vidi što je napravio,počeo se izmotavati da nije on,da on nikad ovo-ono,upozorio sam ga da će tako razgovor otić u neželjenom smjeru i da me ne ljuti :),nakon tada normalnog razgovora ponudio mi je da felgu odnesem ovdašnjem renomiranom lakireru a on rješava s nijm dalje,rečeno učinjeno (y)

Stipe ih isto hvali,da su pedantni i da paze,ma ja sam ih isto tako do sada hvalio jer su to do sada i stvarno bili,ma dobro uvijek se može dogoditi pogreška ali najbitnije je da se prizna i onda na ljudski način i rješi.
 
bullitt said:
Evo danas sam rješio problem :D.,otišao kod vulkanizera koji mi je mjenjao gumu,pozvao ga do auta da samo on vidi što je napravio,počeo se izmotavati da nije on,da on nikad ovo-ono,upozorio sam ga da će tako razgovor otić u neželjenom smjeru i da me ne ljuti :),nakon tada normalnog razgovora ponudio mi je da felgu odnesem ovdašnjem renomiranom lakireru a on rješava s nijm dalje,rečeno učinjeno (y)

Stipe ih isto hvali,da su pedantni i da paze,ma ja sam ih isto tako do sada hvalio jer su to do sada i stvarno bili,ma dobro uvijek se može dogoditi pogreška ali najbitnije je da se prizna i onda na ljudski način i rješi.
Evo ga happy end (y)
Evo mojeg oštećenja boje,još uvijek nisam ništa diral....
 
avinko38 said:
Evo ga happy end (y)
Evo mojeg oštećenja boje,još uvijek nisam ništa diral....

Nije takva greda,rješivo za 100kn (y)
 
Teško.
Upravo je meni poslao 100 kunića za fensi ručice :mrgreen:
 
koss said:
Teško.
Upravo je meni poslao 100 kunića za fensi ručice :mrgreen:
Rat bike prerada :mrgreen:
 
Evo koje gluposti moram radit da promijenim prednju gumu.,jer je "teško" kupit prednji štender :mrgreen: :LOL:...

 
bullitt said:
Evo koje gluposti moram radit da promijenim prednju gumu.,jer je "teško" kupit prednji štender :mrgreen: :LOL:...

E to se zove upotreba priručnih sredstava :LOL: :LOL: