SV650S

xlvelo said:
osjećam se prozvanim pa moram reć da nemam Amex  :mrgreen: ali ima DC za  :piva:

Kad će mo peglat tu DC  :mrgreen:
 
xlvelo said:
osjećam se prozvanim pa moram reć da nemam Amex  :mrgreen: ali ima DC za  :piva:
Nisam mislio na tebe, ali drago mi je znati da si voljan pomoći :piva:
 
mala prerada
http://www.bikepics.com/members/weasel221/05sv650/
 
Evo Kosmailo-ovako preradi svoga SV-a da nemoraš vazda uvaljivat šator i vreču u tuđi kufer :D  :D :jesus:
 
xlvelo said:
Evo Kosmailo-ovako preradi svoga SV-a da nemoraš vazda uvaljivat šator i vreču u tuđi kufer :D  :D :jesus:

Hoćeš mu ti sponzorirat kufer  :mrgreen:
 
xlvelo said:
Evo Kosmailo-ovako preradi svoga SV-a da nemoraš vazda uvaljivat šator i vreču u tuđi kufer :D  :D :jesus:
Jesi li to opet pijan? :mrgreen:

p.s.Evo skupio si napokon 100 postova, pa se sada možeš u birtiji s vickom kreveljiti :jesus:
 
koss said:
Jesi li to opet pijan? :mrgreen:

p.s.Evo skupio si napokon 100 postova, pa se sada možeš u birtiji s vickom kreveljiti :jesus:


Bolje u birtiji nego nede drugo ko neki  :jesus: :jesus:
Btw rekao je avionko 38  na jednom drugom forumu da pozdravim najbrzeg covjeka u Dubrovniku pa te pozdravljam  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
koss said:
Jesi li to opet pijan? :mrgreen:
.....ma nisam - ovakav sam jer peti dan ništa osim vode nepijem, a jedem na "kapaljku" :D
 
dečki ko vam kriv kaj ste kupili krive motore i ne trenirate na Grobniku ko najveći vozači Dubrovačko-Neretvanske županije :mrgreen: :mrgreen:
 
Stigli oklopi, danas montiram za probu i onda na špricanje, jedva čekam. Kad bu gotovo idu slikice.  :jiggie: :cbanana: Valjda bu gotovo da slijedećeg vikenda.
 
Ja sam od početka išao kod Nebojše.
Redovni servisi, malo pregleda motor i to je to.
Servisira dosta stromova i sv-a.
 
znam da je negdje bilo ali da vas ipak pitam , stavljate polusintetiku ili full sintetiku u mašinu? Čitam na Strom forumu da su u Eurorent servisu srali radi full sintetike a meni u service manualu piše upravo da se stavlja full sintetika? šta da radim...šta...šta...  :mrgreen:
 
Polusintetiku,ak ti tak piše u manualu onda to i stavi,ili ono kaj je Indian stavljal  prije :wink:
 
avinko38 said:
Polusintetiku,ak ti tak piše u manualu onda to i stavi,ili ono kaj je Indian stavljal  prije :wink:

ma ustvari čudno mi je da u servisu forsiraju polusintetiku ako u manualu piše full sintetika  :wink: