SV650S

Plava munja said:
Cijena je 6100 e s full opremom, a tu je: F3 felga (230eura) sa novom prednjom i zadnjom gumom Roadsmart (prednja 120, zadnja 170 - 210eura), novi oklopi donjeg dijela (300eura s farbanjem), Yoshimura sa DB kilerom(...), Superbike volan Rizoma zlatni sa WRP podizačima (imam i stare obične ručke), nosač kofera SWmotech + kapa 42l, napravljen servis na 13000km (ulje, filteri, ulje u kočnicama), novi zadnji lančanik i disk. Motor je 2005. g. proizvodnje, ali je kupljen 2007. u HRC Dudo - imam sve račune od kupovine i servisa i trenutno ima 14500 km. Registriran do 08/2010. Nema greške. (y)
kaj da ti velim, ne isplati ti se to prodavati, ja sam isto tak prodavao motor, na kraju sam se zadovoljio sa 4700...a lagano mi je i žao kaj sam ga prodao na kraju
isto je bilo pun kuratz prerada, svi originalni dijelovi, manja kilometraža i proizvodnja 2006...
vjerujem ja da tebi on toliko vrijedi, i meni je moj tada, ali realna situacija je sasvim drugačija :(
 
MOONSHIELD said:
kaj da ti velim, ne isplati ti se to prodavati, ja sam isto tak prodavao motor, na kraju sam se zadovoljio sa 4700...a lagano mi je i žao kaj sam ga prodao na kraju
isto je bilo pun kuratz prerada, svi originalni dijelovi, manja kilometraža i proizvodnja 2006...
vjerujem ja da tebi on toliko vrijedi, i meni je moj tada, ali realna situacija je sasvim drugačija :(


Istina - to je još uvijek ispod cijene koliko je u njega uloženo, tak da ga se stvarno ne isplati prodavati! Nije mi baš ni stalo do prodaje pa nek on samo ostane pri meni - bilo bi mi ga žal dati. A ono kaj sam nabrajal bilo je tak da se vidi kak bi izgledal oglas ak bi stvarno išel u prodaju i dok sam još jedanput pročital taj svoj oglas došla mi je volja da si kupim takav SV !!! A ne moram ga kupovati pošto ga već imam, hehehe! I sad sam sretan.  :D
 
Plava munja said:
Istina - to je još uvijek ispod cijene koliko je u njega uloženo, tak da ga se stvarno ne isplati prodavati! Nije mi baš ni stalo do prodaje pa nek on samo ostane pri meni - bilo bi mi ga žal dati. A ono kaj sam nabrajal bilo je tak da se vidi kak bi izgledal oglas ak bi stvarno išel u prodaju i dok sam još jedanput pročital taj svoj oglas došla mi je volja da si kupim takav SV !!! A ne moram ga kupovati pošto ga već imam, hehehe! I sad sam sretan.  :D

Ovo je dobro :LOL: (y)
 
Plava munja said:
Napokon je gotov i moj SV sa F3 zadnjim kotačićem i gumom 170. I sad ga prodajem jer nemam više kaj na njemu mjenjati!!!
U ova vremena tu lovu skoro pa nemoguće dobit,samo ga ti sebi ostavi,znaš kaj imaš,kilometraža je nikakva,motor dobro izgleda (y)
Ima ko kakav hint za zadnje disk pločice,najeftinije sam našel u Novemi Novoj,Carbon Loraine,198 kn :misli:?
 
Za ovo moraš imati čelična muda :mrgreen:

509b4410.jpg
 
http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/oglas-687897/

dečki, jel vam poznat ovaj motor? Malo me zanima...Split - Trogir? Drugi je vlasnik

Inače, bivši vlasnik ovog motora radi na Otvorenom Radiju i na Capital Networku pa ako ima kakvih informacija netko o motoru...
 
postoji gdje kakv test SV n za pročitat, nešto malo opširnije?
 
jedimaster said:
a google , ništa  :misli:

guglal, čital, i u motoreviji pročital tehničke detalje neke...uglavnom, motopuls ili motoklub ne gugla ništa, nema, pročital i ovih 30 strana topica sa offtopicom :LOL:
 
Lovro Vz said:
guglal, čital, i u motoreviji pročital tehničke detalje neke...uglavnom, motopuls ili motoklub ne gugla ništa, nema, pročital i ovih 30 strana topica sa offtopicom :LOL:

onda ako barataš engleskim jezikom nema ti druge nego na SV "Bibliju"  :wink:

http://forum.svrider.com/forums.php
 
Lovro Vz said:
postoji gdje kakv test SV n za pročitat, nešto malo opširnije?
Što će ti test, kupi i vozi.
Vidiš da mi svi ovdje pucamo od zadovoljstva :mrgreen:
 
je, i to me brine, nemre čovek bit tolko zadovoljan, možda je do glume :misli: :LOL: :LOL:
zajebavam se :mrgreen:
vidio sam tebe prošle godine u Ivancu na motorijadi Jala, na defileu i na onom seoskom turizmu, rekoh ma koji je taj sa DU tablicama...valjda netko kupil motor od naših :mrgreen:
koja je putna brzina najugodnija na autocesti, ono, dal se da održavati 150-160km/h bez problema?
koja je max brzina?
ja valjda mijenjam enduro za SVn
 
jedimaster said:
bojim se da je tebi 650 premali  :mrgreen:

ak je motor ko što gazda veli - bum se stisnul nekak, nema udobnog ni dovoljno velikog motora valjda osim goldwinga, e, da se sjedalo i volan da podešavat ko u auti - svi hepi!
Zake to uopće niko do sad nije izmislil, nije mi jasno :misli:
Na kolko km u prosjeku se lanac mijenja?
Ja sam na XT-u 520 lanac mijenjal na 20000km i bil je u qrcu stvarno
Kolka je cijena kompleta? Jedno 250€ sigurno? kaj je to, 525 lanac, 530 nije sigurno