SV650S

Lovro Vz said:
ak je motor ko što gazda veli - bum se stisnul nekak, nema udobnog ni dovoljno velikog motora valjda osim goldwinga, e, da se sjedalo i volan da podešavat ko u auti - svi hepi!
Zake to uopće niko do sad nije izmislil, nije mi jasno :misli:
Na kolko km u prosjeku se lanac mijenja?
Ja sam na XT-u 520 lanac mijenjal na 20000km i bil je u qrcu stvarno

Kolka je cijena kompleta? Jedno 250€ sigurno? kaj je to, 525 lanac, 530 nije sigurno

Meni na 25 000km još niti čuti za promjenu,a i dotezao sam ga možda svega 3 puta,vjerojatno je u tako dobrom stanju radi toga što ne razvrtajem motor ni u prvoj ni drugoj brzini a i često je ćišćen i podmazivan,ovo drugo neznam pa i mene zanima.

 
kroz cijeli topic kaj pročital, netko je napisal da mijenjal lanac na nekih 30000km što je i neka realna kilometraža za lanac, budem videl, naučil sam prepoznat loš lanac :wink:
 
Lovro Vz said:
kroz cijeli topic kaj pročital, netko je napisal da mijenjal lanac na nekih 30000km što je i neka realna kilometraža za lanac, budem videl, naučil sam prepoznat loš lanac :wink:
moja malenkost,set Afama cca 1100kn,525SXR
 
kaj te muče lanac i lančanici, prije ćeš potrošiti nekoliko seta guma, lanac i lančanike nabaviš za 1000 kn, a tolko te dođe zadnja guma (y)
 
Lovro Vz said:
je, i to me brine, nemre čovek bit tolko zadovoljan, možda je do glume :misli: :LOL: :LOL:
zajebavam se :mrgreen:
vidio sam tebe prošle godine u Ivancu na motorijadi Jala, na defileu i na onom seoskom turizmu, rekoh ma koji je taj sa DU tablicama...valjda netko kupil motor od naših :mrgreen:
koja je putna brzina najugodnija na autocesti, ono, dal se da održavati 150-160km/h bez problema?
koja je max brzina?
ja valjda mijenjam enduro za SVn
I jesam vaš. Nono mi je rođen u Ivancu :mrgreen:
Ako si dobro pročitao topic ovo je najmanje putni motor. N verzija je nešto udobnja zbog volana.
Ovdje kod nas nema auto puta, a i inaće ih izbjegavam zbog dosade.
Max brzina cca. 210kmh.
 
koss said:
Što će ti test, kupi i vozi.
Vidiš da mi svi ovdje pucamo od zadovoljstva :mrgreen:

lako je pucat od zadovoljstva kad je najmanje dijelova od sucukija.  :LOL: :jesus:
 
samo da se pohvalim, vlasnik sam sv650n
odličan motor, smiješak na licu, leptireki u želucu, užival u vožnji doma, za sada nemam apsoštrumpfno nikakvih zamjerki, bendiks bude avionko pogledal...
zadovoljan sam (y)
 
Lovro Vz said:
samo da se pohvalim, vlasnik sam sv650n
odličan motor, smiješak na licu, leptireki u želucu, užival u vožnji doma, za sada nemam apsoštrumpfno nikakvih zamjerki, bendiks bude avionko pogledal...
zadovoljan sam (y)

Čestitam (y)

Drago mi je da si zadovoljan,a i još će te taj motor tek osvojiti,takoreći skoro bez mane su (y)
 
hvala dečki, zadovoljan sam :wink: (y)
 
Lovro Vz said:
hvala dečki, zadovoljan sam :wink: (y)
ha ha to je od kad si mojega probal!!!  (y)
čestitam na novom bajku!!!  :biker:
:piva: to sad treba zalijati!!  :mrgreen:
 
manch said:
ha ha to je od kad si mojega probal!!!  (y)
čestitam na novom bajku!!!  :biker:
:piva: to sad treba zalijati!!  :mrgreen:
Znaš de je Klenovnik? Hehe, dojdi danas oko 9, ekipa ti je poznata  (y)
zahvaljujem kolegi avionku kaj si je dal truda pa došel pogledati motor (y)
a niš, barem smo se prežderali u OroGoro, jumbo pizzu 3 muža nisu pojela cijelu, a zajedno cca 300kila teški :LOL:
 
volan SM-a, naprimjer od XTX-a, bi pasal na suzu?
 
Lovro Vz said:
volan SM-a, naprimjer od XTX-a, bi pasal na suzu?
ako ima konjiče, a mislim da N verzija ima sigurno bi pasalo, LSL zlatni :D
 
Lovro Vz said:
Znaš de je Klenovnik? Hehe, dojdi danas oko 9, ekipa ti je poznata  (y)
zahvaljujem kolegi avionku kaj si je dal truda pa došel pogledati motor (y)
a niš, barem smo se prežderali u OroGoro, jumbo pizzu 3 muža nisu pojela cijelu, a zajedno cca 300kila teški :LOL:
e jbg! tek sam sad videl!!!
A de je Klenovnik??  :mrgreen:
Bumo neki drugi put!! Važno je da si ti zadovoljan!  (y)
 
Lovro Vz said:
Znaš de je Klenovnik? Hehe, dojdi danas oko 9, ekipa ti je poznata  (y)
zahvaljujem kolegi avionku kaj si je dal truda pa došel pogledati motor (y)
a niš, barem smo se prežderali u OroGoro, jumbo pizzu 3 muža nisu pojela cijelu, a zajedno cca 300kila teški :LOL:
Pive su smetale,zato nije pizza išla :mrgreen: (y)
 
ajmo ekipa, crash barove ima tko? Mislim da mi je kiler prvi na udaru direktno ak mi se motor samo i prevrne s nogare?
Nosač kofera,aftermarket ili original, ima di ko kaj?
 
605 kn košta, izgleda čvrsto, ima tko?
Nosač kofera cca 1000kn, lijepa cifra, nema kaj
 
Lovro Vz said:
605 kn košta, izgleda čvrsto, ima tko?
Nosač kofera cca 1000kn, lijepa cifra, nema kaj
Tu na forumu teško da neko ima,svi pretežno voze S verziju na koju mislim da ovo nebi išlo :misli:,na poluoklopljenoj verziji kiler štiti maska  kolko tolko.
Si razmišljal dat nekom da ti napravi home made crash  bar po ovoj slici,ne izgleda komplicirano a ušparal bi sigurno koju kunu.
Za nosač kofera bi se trebal javiti kolega iz Ivanca,jedino ga on ima (y)