SV650S

ružno mi izgledaju takve stvari na nakedima, motorima opčenito :misli:
 
a jbga, bolje spriječiti nego lječiti, kiler sigurnio košta 3put više, budem se naviknul, tak i tak ga vozim prvenstveno radi sebe a curice to tak i tak ne kuže...a i bolje da mi je mir od toga, od KIpič mislim :mrgreen:
 
Lovro Vz said:
ovak, rama motora, jel potpuno ista za sv650 i za sv1000?
pošto vozim nakeda kiler bi i kod pada s nogare bio prvi na udaru a kamoli da se neke desi :?
pitam zato jer postoji štitnik mašine koji izgleda slično al je za sv 1000 jeftiniji 120kn od onog za sv650n koji nije na popustu
evo i slike
I pitanje za one koji znaju za Kucelja, dal to on može napraviti za manje od 600kn koliko ovi koštaju (bilo bi dobro da su simetrični štitnici :wink:)
rama nije ista,znam Kucelja al najbolje njega nazvat,imam ti i broj negde
 
Da tema ne zamre,jedna iz srca :mrgreen: :jesus: :LOL:
 
a kaj to ona gestikulira...neke ti 'oće reći... :mrgreen:
 
Lovro Vz said:
a kaj to ona gestikulira...neke ti 'oće reći... :mrgreen:
oće,dalje ja vozim :mrgreen:
 
Vijesti bez komentara :mrgreen:
 
Jura1982 said:
Se nekam spravljaš? Dobre satelit torbe... Samo mi se čine naopak okrenute... ;)
Poznate su ti torbe a :mrgreen:, još nisu fajn edišn, ideme do uvale Zavratnica na 2 dana
 
avinko38 said:
Poznate su ti torbe a :mrgreen:, još nisu fajn edišn, ideme do uvale Zavratnica na 2 dana

odi kroz Karlobag... :LOL: kak mi ove godine...reko kolega, ja znam put moj kum dolje apartman 100put bil...rekoh OK, ti vodiš, ja se vozim i baš me briga, dojdemo mi u Karlobag, OK, a di je trajekt :misli:...veli kolega da mu se poimiješal Jablanac - Karlobag..ma slično je da, al zato, svi putevi vode u Karlobag ( sad znam o čemu oni dečki u putovanjima :mrgreen:)
Bila to malo duža nedjeljna vožnjica dogovorena u subotnjem izlasku u ne baš 100% treznom stanju
hehe, super
 
evo kaj mi je napravil SV 8) A Vinko je videl i vživo :mrgreen:
imam 35000km na motoru, koliko su vama pogonski lanci izdržali kilometara? Lanac do sad nije mijenjan a ako je - onda ima duplo više km neg kaj piše :mrgreen: što čisto sumnjam da ima
parcijalno je rastegnut, glasan je, i "odvaja" se od zadnjeg lančanika a dobro je zategnut
 
Lovro Vz said:
odi kroz Karlobag... :LOL: kak mi ove godine...reko kolega, ja znam put moj kum dolje apartman 100put bil...rekoh OK, ti vodiš, ja se vozim i baš me briga, dojdemo mi u Karlobag, OK, a di je trajekt :misli:...veli kolega da mu se poimiješal Jablanac - Karlobag..ma slično je da, al zato, svi putevi vode u Karlobag ( sad znam o čemu oni dečki u putovanjima :mrgreen:)
Bila to malo duža nedjeljna vožnjica dogovorena u subotnjem izlasku u ne baš 100% treznom stanju
hehe, super

(y) (y) (y) mrak mrakova  (y) (y) (y) :LOL:
 
Lovro Vz said:
evo kaj mi je napravil SV 8) A Vinko je videl i vživo :mrgreen:
imam 35000km na motoru, koliko su vama pogonski lanci izdržali kilometara? Lanac do sad nije mijenjan a ako je - onda ima duplo više km neg kaj piše :mrgreen: što čisto sumnjam da ima
parcijalno je rastegnut, glasan je, i "odvaja" se od zadnjeg lančanika a dobro je zategnut

To je od auspuha.?

Ja imam 29 500km na SeVki i lanac je još dobar,ima još dosta prostora za buduća dotezanja.,vidijet ćemo koliko bude izdržao.,nadam se do 40 000km bar :misli: :mrgreen:.

P.S. baj d vej di je Vinko.,bude valjda kakvo izvješće i osvrt s Zavratnice :misli: (y)
 
mislim da je na 36000km al nisam stvarno siguran :misli:
uglavnom imam još 2,5 crtice za dotezanje al je parcijalno rastegnut...izdržal bude ovu sezonu...bude moral :mrgreen:

Tak je, od auspuha, kratke hlače imal, prosim bez prodika o opremi :LOL:, išel sam u dućan 300m..i do birtije...hm
 
Lovro Vz said:
mislim da je na 36000km al nisam stvarno siguran :misli:
uglavnom imam još 2,5 crtice za dotezanje al je parcijalno rastegnut...izdržal bude ovu sezonu...bude moral :mrgreen:

Tak je, od auspuha, kratke hlače imal, prosim bez prodika o opremi :LOL:, išel sam u dućan 300m..i do birtije...hm

Nekako baš razmišljam da se to parcijalno istezanje dogodi ako se razvrtava u 1 i 2 brzini,teški,žešći startovi i to,valjda :misli:..,ja to

uvijek izbjegavam,uglavnom od 3 brzine žešće ubrzavam ako treba.,nema prodika,samo ću spomenut da dosta njih znam koji su tako

stradali na par sto metara od kuće,"samo isprobavajući" motor ili skoknuli u kafić na cugu ili dućan obližnji kvartovski,ni sam nisam tu izuzetak :mrgreen:.
 
ja na obje noge imam takve mjehure :mrgreen: tj sada su ostali samo podsjetnici, pred par mjeseci sam se u razmaku par sati spekao, prvo na jednom pa na drugom auspuhu :LOL:
 
Ovo na prvu je bilo slučajno, a na drugu namjerno zbog simetrije. :mrgreen:
 
koss said:
Ovo na prvu je bilo slučajno, a na drugu namjerno zbog simetrije. :mrgreen:

al to je istina...i na faksu nas učili...ak pacijenta boli npr desna ruka/noga nepodnošljivo - onda ga treba lupiti u drugu da ga ova manje boli..., naravno, ne pretjerati i slomiti nešto :LOL:
 
Lovro Vz said:
evo kaj mi je napravil SV 8) A Vinko je videl i vživo :mrgreen:
imam 35000km na motoru, koliko su vama pogonski lanci izdržali kilometara? Lanac do sad nije mijenjan a ako je - onda ima duplo više km neg kaj piše :mrgreen: što čisto sumnjam da ima
parcijalno je rastegnut, glasan je, i "odvaja" se od zadnjeg lančanika a dobro je zategnut
Sva sreća kaj radiš u bolnici,budu to sestre sredile :mrgreen:
Lanac sam mijenjal na 30000km, ak je on parcijalno rastegnut nema tu baš sreće s natezanje, u jednom položaju je dobar, okreneš malo kotač napet je ko strijela, zamijeniti skupa sa lančanicima i bok, no vjerujem da bu tebi izdržal ovu sezonu :wink:
bullitt said:
Nekako baš razmišljam da se to parcijalno istezanje dogodi ako se razvrtava u 1 i 2 brzini,teški,žešći startovi i to,valjda :misli:..,ja to

uvijek izbjegavam,uglavnom od 3 brzine žešće ubrzavam ako treba.,nema prodika,samo ću spomenut da dosta njih znam koji su tako

stradali na par sto metara od kuće,"samo isprobavajući" motor ili skoknuli u kafić na cugu ili dućan obližnji kvartovski,ni sam nisam tu izuzetak :mrgreen:.
Kod mene se isto parcijalno rastegnul, teško da se bu pravilno rastegnul u svakom segmentu lanca, a motor nije nikad razvrtavan u 1.,2. i slične stvari.....
MOONSHIELD said:
ja na obje noge imam takve mjehure :mrgreen: tj sada su ostali samo podsjetnici, pred par mjeseci sam se u razmaku par sati spekao, prvo na jednom pa na drugom auspuhu :LOL:
A kaj da imaš četiri auspuha :mrgreen: :jesus: (y)