SV650S

avinko38 said:
Kod mene se isto parcijalno rastegnul, teško da se bu pravilno rastegnul u svakom segmentu lanca, a motor nije nikad razvrtavan u 1.,2. i slične stvari

pa zar baš nikad? NItko ovdje na forumu? Jesam li ja loša osoba? :LOL:
Jest da ja većinu km napravim u touring vožnji do 130 ili 140 km/h jer na nakedu vjetar ubija volju za vožnjom, brzom, i šteta kaj je prva brzina tak kratka :?
 
bullitt said:
To je od auspuha.?

Ja imam 29 500km na SeVki i lanac je još dobar,ima još dosta prostora za buduća dotezanja.,vidijet ćemo koliko bude izdržao.,nadam se do 40 000km bar :misli: :mrgreen:.

P.S. baj d vej di je Vinko.,bude valjda kakvo izvješće i osvrt s Zavratnice :misli: (y)
Evo malo slikica sa dvodnevnog izleta, vrijeme poslužilo, cesta od Duge Rese-G.Stol-Brinje-Senj fenomenalna,preporuka svima! Motora na Jadranu ko u priči, od starih Dominatora(budi sječanja) do egzotičnih Triumpha, more hladno, kampiranje pod vedrim nebom na divljaka, prehrana Konzum, potrošnja cca 4,5 L -brzina do 130-140 km/h
1. prva stanka, Tounj, sendviči na meniju, desert šljive s obale Tounjčice, pišpauza :mrgreen:
2. Tounj, zgodno uređeno odmorište
3. Senj, tvrđava
4. Jablanac, trajekt za Rab, 2 trajekta su vozila cijeli dan besprekidno, furešta ko u priči :mrgreen:
5. Zavratnica
6. Puteljak prema Zavratnici, 15 kn upad, gospon u kajiću naplaćuje upad
 
Lovro Vz said:
pa zar baš nikad? NItko ovdje na forumu? Jesam li ja loša osoba? :LOL:
Jest da ja većinu km napravim u touring vožnji do 130 ili 140 km/h jer na nakedu vjetar ubija volju za vožnjom, brzom, i šteta kaj je prva brzina tak kratka :?
jesi,ti si loša osoba :LOL: :LOL: :jesus:
nije mi to gušt, teško mi slušat da mi se motor "dere" u prvoj
 
7. Njemački brod pontonac, super za ronjat,nisam naočale imal nažalost,na jedan kut broda se može i stati
9. Inače čak i turiste furaju tu s brodovima da se dive Njemačkoj podvodnoj tehnologiji :mrgreen:
10.Najplići dio uvale
11.Senj
12.Na putu za doma stali na kupanju u Mrežnici, voda malo toplija nek more
13.Mrežnica
 
Kad se lanac počme istezat puno brže krene daljnje istezanje nego ispočetka. Pored toga, tada se intenzivno počmu i lančanici trošit. Ukoliko se na vrijeme promijeni lanac, tada gotovo sigurno još nisu načeti lančanici, osim u nekim ekstremnim slučajevima. Sad je odluka, da li odmah mijenjati samo lanac ili čekati pa sve zajedno. Ja sam za prvu opciju, nekako mi sigurnija.
 
rađe promijenit cijeli set, i naravno da se lanac brže rasteže čim je stariji, dolazi do zamora materijala
set lančanika je ionako ja mislim dosta jeftiniji od samog lanca... :misli: znam da sam prednji lančanik platio nekih 10 eura, mislim da u tom slučaju stražnji nemre biti više od 30-40 eura..lanac je ja mislim preko 100 eura bio dok sam mijenjao, neznam kolko me točno koštalo jer sam dosta stvari tada naručio..
 
jedimaster said:
Tko to prelazi u rišpekt-resičara-šatoraša  :?

http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/oglas-722728/

5500€  :? :misli:
 
SeVulja napokon složena :D.,auspuh odličan,zvuk milina.,sve pet.,samo mi neki govore da kad se stavlja otvoreni top da treba

nešto podešavati/mjenjati na ubrizgavanju :misli:.,da li je tome tako,jeste li vi to radili i kako vam se motor ponaša s otvorenim

topom?

Naglašavam da je stavljan Leo s ZZR 1400 s priključnom cijevi od SV-a k5 ili k6 od Koss-a,(hvala ti još jednom (y)) koji

nema katalizator ni pregrade nikakve,Serdarević mi je napravio priključne cijevi i upasao lambda sondu koju kossov sv nije imao,to

je odrađeno stvarno odlično,što jest jest,meštar ipo ali ga malo treba čekati  :), motor je stvarno živ i direktan na odaziv na

gas,pogotovo u nižim okretajima,kao da imam

direktnu vezu s zadnjom gumom,nešto slično sam iskusio na prijateljevom,(redikul) prerađenom xt660 koji je bio brutala totalna.

Sad jednostavno ne možeš odolit da ne slajdaš po gradskim zavojima :mrgreen:.
 
Super (y)
Kolko sam upoznat ne treba ništa podešavati nit sam ja ništa podešaval a zadnjih 30000 km sam sa otvorenim auspuhom.
Sad se pripremi na brdo komentara "uuu jeboote kak se dobro čuje" :mrgreen:
Daj slike spulje
 
avinko38 said:
Super (y)
Kolko sam upoznat ne treba ništa podešavati nit sam ja ništa podešaval a zadnjih 30000 km sam sa otvorenim auspuhom.
Sad se pripremi na brdo komentara "uuu jeboote kak se dobro čuje" :mrgreen:
Daj slike spulje

Ma tako sam i mislio ali neki govore da treba..,u svakom slučaju čuje se prva liga,dat ću đir nekome pa da i ja čujem kako se čuje,pogotovo obožavam ono spuštanje brzina na niže uz obavezni međugas,ma milina :mrgreen:.

Bit će slike danas ili za koji dan kad uhvatim vrimena,sad sam na poslu pa ne mogu :mrgreen:.
 
bullitt said:
SeVulja napokon složena :D.,auspuh odličan,zvuk milina.,sve pet.,samo mi neki govore da kad se stavlja otvoreni top da treba

nešto podešavati/mjenjati na ubrizgavanju :misli:.,da li je tome tako,jeste li vi to radili i kako vam se motor ponaša s otvorenim

topom?

Naglašavam da je stavljan Leo s ZZR 1400 s priključnom cijevi od SV-a k5 ili k6 od Koss-a,(hvala ti još jednom (y)) koji

nema katalizator ni pregrade nikakve,Serdarević mi je napravio priključne cijevi i upasao lambda sondu koju kossov sv nije imao,to

je odrađeno stvarno odlično,što jest jest,meštar ipo ali ga malo treba čekati  :), motor je stvarno živ i direktan na odaziv na

gas,pogotovo u nižim okretajima,kao da imam

direktnu vezu s zadnjom gumom,nešto slično sam iskusio na prijateljevom,(redikul) prerađenom xt660 koji je bio brutala totalna.

Sad jednostavno ne možeš odolit da ne slajdaš po gradskim zavojima :mrgreen:.

a slike? Video?
 
Lovro Vz said:
a slike? Video?
@bullitt
ma da se ne zahebavaš dojdi ti do nas da čujemo ,vidimo......popijemo... :LOL: :mrgreen: (y)
 
avinko38 said:
@bullitt
ma da se ne zahebavaš dojdi ti do nas da čujemo ,vidimo......popijemo... :LOL: :mrgreen: (y)

ma je, sezona je gotova, sad već šparaju lovu za zimu.... :jesus:
kaj buš, dalmatinci :jesus:
 
Lovro Vz said:
ma je, sezona je gotova, sad već šparaju lovu za zimu.... :jesus:
kaj buš, dalmatinci :jesus:

Da,da..,baš tako.,a ti si se moga i javit pa platit piće kad si bio na Viru,izbjega .,aha.,sad se vidi ko je špara :B:  :mrgreen:

avinko38 said:
@bullitt
ma da se ne zahebavaš dojdi ti do nas da čujemo ,vidimo......popijemo... :LOL: :mrgreen: (y)

Već dugo se ta SV meet planira.,i bit će jednom ali nažalost ću morat SeVku odjavit krajem ovog mjeseca kad joj istekene registracija.,stisla secesija :(.,zato ovaj mjesec uživam,ali ne bojte se čim se malo oporavim ide rega,meetovi i sve (y)
 
bullitt said:
Da,da..,baš tako.,a ti si se moga i javit pa platit piće kad si bio na Viru,izbjega .,aha.,sad se vidi ko je špara :B:  :mrgreen:

Već dugo se ta SV meet planira.,i bit će jednom ali nažalost ću morat SeVku odjavit krajem ovog mjeseca kad joj istekene registracija.,stisla secesija :(.,zato ovaj mjesec uživam,ali ne bojte se čim se malo oporavim ide rega,meetovi i sve (y)

nja nja isti si ka oni Šiime
heh, uvijek isti... a ja sam tak i tak previše potrošil dolje, dođite vi k nama pa malo tu trošite... ali neee, to košta :jesus:
zajebavam se
daj slike (y)
 
Lovro Vz said:
nja nja isti si ka oni Šiime
heh, uvijek isti... a ja sam tak i tak previše potrošil dolje, dođite vi k nama pa malo tu trošite... ali neee, to košta :jesus:
zajebavam se
daj slike (y)

Hehehe.,bome za akciju Marof smo se lipo istrošili.,nije se šparalo :mrgreen:.,bit će slike,kad uhvatim vrimena,ide se u đir danas :chainsaw: :mrgreen:
 
evo, malo da vas počastim svojim golaćem :LOL:...novi rep i pripasani original žmigavci :wink:
čak sam dobil i tablice sa svojimn inicijalima, taman su tu seriju otvorili na tehničkom :mrgreen:
 
Evo slika moje SeVulje kako sam obećao.,to je ova iza ovog crveno-plavo-srebrnog motora :mrgreen:..,slobodno komentirajte look Leo izduva..

309loih.jpg


2v01mw3.jpg


oax20w.jpg
 
Lovro Vz said:
evo, malo da vas počastim svojim golaćem :LOL:...novi rep i pripasani original žmigavci :wink:
čak sam dobil i tablice sa svojimn inicijalima, taman su tu seriju otvorili na tehničkom :mrgreen:
One male žmigavce planiraš staviti il ovak ostaje?