SV650S

bullitt said:
Evo slika moje SeVulje kako sam obećao.,to je ova iza ovog crveno-plavo-srebrnog motora :mrgreen:..,slobodno komentirajte look Leo izduva..

309loih.jpg


2v01mw3.jpg


oax20w.jpg
Kolko love je auspuh,imaš homologaciju?
 
avinko38 said:
Kolko love je auspuh,imaš homologaciju?

S ugradnjom 1600kn..,ima homologaciju,DB kiler,papire sve (y)

-1000kn auspuh

-500kn usluga ugradnje i izrade cijevi,pripasavanje lamda sonde kod Serdarevića

-100kn priključne cijevi,poslao Koss od SVk6
 
bullitt said:
S ugradnjom 1600kn..,ima homologaciju,DB kiler,papire sve (y)

-1000kn auspuh

-500kn usluga ugradnje i izrade cijevi,pripasavanje lamda sonde kod Serdarevića

-100kn + piva priključne cijevi,poslao Koss od SVk6
Lijepo ti izgleda motor (y)
 
bullitt said:
Bit će i piva :mrgreen: (y) (y) (y)
Hebemti miša kolko smo piva Kossu dužni moram kufere na motor ugradit za dostavu :mrgreen: (y)
 
avinko38 said:
One male žmigavce planiraš staviti il ovak ostaje?

mislim da ih nebudem stavljal, zapravo sam siguran, ne volim previše petljat a ovo je dobro
nabavil sam i par grlića za žarulje al odustal.
 
avinko38 said:
Hebemti miša kolko smo piva Kossu dužni moram kufere na motor ugradit za dostavu :mrgreen: (y)

Ajmo se dogovorit onda nas dva pa platit kombi pun karlovačke i poslat Kossu :mrgreen: (y)

Danas solo vožnja,testirao SeVku na zavojima Karlobag Sv.Juraj.,da vidim kakva je poslije pada.,sve pet,odlična,drži cestu,zavoje sve,ista kao prije.,i bolja sad ima ugljenisanog Lea :mrgreen:.. (y)
 
Lijepo izgleda.  :wink:

Svima kojima je Koss pomogao  (y) vrijeme  je da počnemo skupljat...treba kamion napunit. :LOL:
 
Marko said:
Lijepo izgleda.   :wink:

Svima kojima je Koss pomogao  (y) vrijeme  je da počnemo skupljat...treba kamion napunit. :LOL:

Ja sam zadovoljan,čuje se lijepo i daje sada još veću draž vožnji..,a bilo bi vrijeme da se nađemo svi :wink: (y)
 
bullitt said:
Ja sam zadovoljan,čuje se lijepo i daje sada još veću draž vožnji..,a bilo bi vrijeme da se nađemo svi :wink: (y)
kolko nas uopce ima s foruma?
Jednoga vec poznam, kaj to znaci da pol ljudi poznam? :LOL:
 
Citat: bullitt - Danas u 13:29:34
Ja sam zadovoljan,čuje se lijepo i daje sada još veću draž vožnji..,a bilo bi vrijeme da se nađemo svi Wink thumb_up

Je, sjećam se prvog đira nakon montaže. Osmijeh pod kacigom cijelim putem.  :mrgreen:

SV Meet je ok.
Stankovci su bili u planovima prošle godine ali nisam mogao. Terenski posao. :?
 
Marko said:
Lijepo izgleda.   :wink:

Svima kojima je Koss pomogao  (y) vrijeme  je da počnemo skupljat...treba kamion napunit. :LOL:
Koss očeš svijetlo ili tamno :mrgreen:
Lovro Vz said:
kolko nas uopce ima s foruma?
Jednoga vec poznam, kaj to znaci da pol ljudi poznam? :LOL:
Ja znam dva znači znam sve :LOL:
Kolko mi je poznato K8 vozi Bullitt,Marko,jedan dečko iz Slavonije,možda je čak na forumu i ja.
E sad ove lošije voze svi ostali :LOL: :jesus: Kad malo razmislim znam sveukupno cca 12 SV-a,ne brojim hiljadarke i stariji model(99-02).Od tih 12 dva su golaća i oba dva srebrna.
 
avinko38 said:
Koss očeš svijetlo ili tamno :mrgreen:Ja znam dva znači znam sve :LOL:
Kolko mi je poznato K8 vozi Bullitt,Marko,jedan dečko iz Slavonije,možda je čak na forumu i ja.
E sad ove lošije voze svi ostali :LOL: :jesus: Kad malo razmislim znam sveukupno cca 12 SV-a,ne brojim hiljadarke i stariji model(99-02).Od tih 12 dva su golaća i oba dva srebrna.

Koss SV guru :mrgreen: (y)

Neki dan kad mi je Nrg GP zariba,odvezem ga ja prvom majstoru,(bio svega par metara od mjesta zaribavanja :mrgreen:),i tako pričamo.,a ja gledam motor u garaži na štenderu pozadi.,pitam đikser jel da.?.,kaže on.,ne.,SV :shock: :misli:.,kad ono totalna prerada SV-a za trke.,felga 5,5 guma 180.,oklop zadnji od điksera.,vilica prednja isto,prednja maska i oklop od Honde VTR.,ovo-ono,blenija sam :shock:.,čovjek vozi BOT kup na Grobniku i tako to...,tako da ima nas više nego što mi mislimo :mrgreen: (y)
 
To je od Peja motor. Ispod svega toga su prošireni ajnšprici, tanja brtva glave, druge bregaste i još neke sitnice.
Naravno PC i full auspuh. Mislim da bi mogao imati jedno 83-84 konja.
Pejo je "stari"  meštar i trkač (y)
 
koss said:
To je od Peja motor. Ispod svega toga su prošireni ajnšprici, tanja brtva glave, druge bregaste i još neke sitnice.
Naravno PC i full auspuh. Mislim da bi mogao imati jedno 83-84 konja.
Pejo je "stari"  meštar i trkač (y)

Tako je.,Pejo (y).,da,ima još full Akrapa.,rekao je oko 80ks i da vozi s njim na Grobniku 1:48.
 
jedimaster said:
Tko to prelazi u rišpekt-resičara-šatoraša  :?

http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/oglas-722728/

Ja!!! To je cijena sa svom opremom, bez nje je 4800 !Oču gsx-r 750 K7, K8... !!!  :jesus:  Došla mi je volja, ali valjda bu i prošla!  :misli: Ima možda ko za prodati manji tj. kraći top za mog SV-a K5?
 
Ah, jucer serverina dobila kofer i nosac od plavog munjenog.. :mrgreen: (y)izgleda ko kamper nekakvi al sad je konacno i veliki motor! :mrgreen: a sad se konacno i cura mi hoce voziti,smijem dati gass
Kolika je cijena konjica za povisiti volan? jesu ti konjici univerzalni velicinom? Ide gore SM siroki i deblji volan, kod Plave Munje izgleda super a siroki volan je u garazi
slike kasnije
 
Treba mi,ajde recimo savjet.,moja SeVka nekon ugradnje Lea je postala puno direktnija na odazivu na gas,to me jaako veselilo uz popratni fenomenalan zvuk,iako neki(voze Fazera :hehehe:) vele da ima zvuk kao neki jednocilindrični enduro :misli: :LOL:..,što ćete frustracije :mrgreen:.,motor mi je fenomenalan po zavojima gdje stvarno uživam i može na ovoj cesti gdje najviše vozimo parirati i puno jačim motorima (y)

To je sve za pet ali kada smo došli u grad i startali žestoko tu sam totalno izgubio primat.,iskreno,nikad mi start,odnosno drag race nije bio važan nego zavoji i otvorena cesta,sada tome plaćam danak,pa vjerojatno zato me na startu pere svaki šonjo gradski caffe racer :)..

SeVka mi na žestokim startevima ili prebrzo dolazi do blokade ili mi zadnja guma šamara po gradskom asvaltu (zagrijana guma od van gradske vožnje) sve do treće pa normalno da zaostajem.,znam da od mene nikad neće bit kvalitetan caffe racer ali što napraviti da se bar malo poboljša taj moj start.,ponavljam SeVka je stvarno brutalna na odazivu i jako je teško to izvest fluidno.,neki mi kažu da je sada zrela za Dyno stol :misli:...
 
Fakat problem ak prebrzo u blokadu zakucava... :? :mrgreen:
nauci startat
kupi slabiji motor
stavi uteg ili napuni prednji kotac vodom( to inace rade traktorima u sumi )
zajebavam!
Probaj saltat u drugu brzinu cca 1000 okretaja prije blokade prve, imamo puno momenta a kratke prve 3 brzine dok je na drugim 600r obrnuto, duuga prva i malo momenta
 
Lovro Vz said:
Probaj saltat u drugu brzinu cca 1000 okretaja prije blokade prve, imamo puno momenta a kratke prve 3 brzine dok je na drugim 600r obrnuto, duuga prva i malo momenta

Stvarno je kratka ta prva,a na šaltanju gubiš.,ma ***eš taj drag race,neda mi se učiti to i cipati gumu,lanac i motor radi toga,to je ionako za papke koji neznaju vozit po cesti :mrgreen: (y)