SV650S

bullitt said:
To je sve za pet ali kada smo došli u grad i startali žestoko tu sam totalno izgubio primat.,iskreno,nikad mi start,odnosno drag race nije bio važan nego zavoji i otvorena cesta,sada tome plaćam danak,pa vjerojatno zato me na startu pere svaki šonjo gradski caffe racer :)..

SeVka mi na žestokim startevima ili prebrzo dolazi do blokade ili mi zadnja guma šamara po gradskom asvaltu (zagrijana guma od van gradske vožnje) sve do treće pa normalno da zaostajem.,znam da od mene nikad neće bit kvalitetan caffe racer ali što napraviti da se bar malo poboljša taj moj start.,ponavljam SeVka je stvarno brutalna na odazivu i jako je teško to izvest fluidno.,neki mi kažu da je sada zrela za Dyno stol :misli:...

Samo vježba. To ti je kao na startu trke. Neko starta bolje, a neko lošije.
Ako je asfalt loš i klizav tu nema pomoči da ti ne proklizava na naglo startanje.
 
Beast said:
Pa a mu treba! Čim ga vidiš na suzi on je faca!!  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Ali stvarno, faca i pol (y)
:mrgreen:
 
vejv-xjr said:
Imam ti ja volan i podizače od viraga 535, ako to ugradiš na motor dajem ih gratis  :mrgreen:
Buš meni dal ja ih odma sutra ugradim na svoj sv!!!  :mrgreen:  :dance:
 
manch said:
a u k.... navek zakasnim!!!  :cry:  :mrgreen:

bez brige, ja ti lako prodam, nije bed (y)
:mrgreen:
 
Možda se brinem previše ali pitat ću.,može li biti kakve štete za mašinu s otvorenim auspuhom,malo mi više goriva troši a i ulja.,zna mi ponekad pucat iz auspuha,kažu ovi iza mene da zna bit i plamen.,munje i gromovi :LOL: :mrgreen:..
 
pucanje je normalno za v2 s otvorenim auspuhom..kod mene se malo smanjilo jer sam napravio neke modifikacije, ali dok sam ga kupio je konstatntno pucao, a bakljada je bila spektakularna :mrgreen:
 
Pozdrav,

Pokušao sam pronac kod nas, bezuspješno, pa sam preko TechSpec webmaila naručio ovaj dodatak za tank.

Za sad zadovoljan. Nije pregrub,a dobro drži. :wink:

282qfpv.jpg


@Bullit
Kad sam se raspitivao za moguće podešavanje smjese nakon ugradnje drugog auspuha, rečeno mi je da nije potrebno.
Nakon montaže, ne puca. Sa ili bez db killera.
 
ak nekog zanima straznji Wilbers za SV 650 K3, malo koristen

kupio zabunom  :(
 
"
Koliko nofaca?
"

270Kn je došlo.

Prošli put naručio jeftiniju stvar pa morao na poštu/carina/ležarine/PDV... tako da je ok ispalo :mrgreen:

 
Marko said:
Pozdrav,

Pokušao sam pronac kod nas, bezuspješno, pa sam preko TechSpec webmaila naručio ovaj dodatak za tank.

Za sad zadovoljan. Nije pregrub,a dobro drži. :wink:

282qfpv.jpg


@Bullit
Kad sam se raspitivao za moguće podešavanje smjese nakon ugradnje drugog auspuha, rečeno mi je da nije potrebno.
Nakon montaže, ne puca. Sa ili bez db killera.
Na koji način se pričvršćuje ne rezervoar?
 
Najbolje vidi na linku.Točno tako ide.

http://www.techspec-usa.com/overview.html

U praksi lagano.
Dopada mi se šta se može stavit/skinut.  :wink:
 
M a R k o said:
Drugari da li neko na svom ljubimcu menjao upravljac,
tj heblove za klasican naked korman,kao na N modelu?

Hvala.pozz


Ima.,forumaš NEKID.,samo obrnutim redosljedom :mrgreen:.,iz nejkeda u sport verziju :mrgreen: (y)..:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,108241.msg1898569.html#msg1898569
 
Plava munja ima siroki i deblji volan na S modelu, kupil je konjice i volan zajedno, nije mijenjal trokute, pa vidi kak to kod njega izgleda.
Ja ću na N verziju staviti supermoto siroki volan, nešto je malo visi i otvoreniji, siroki.
Dal se oslonci nogu vozAča mogu namjestiti, odnosno spustiti? Malo sam si previsok za N
 
Lovro Vz said:
Plava munja ima siroki i deblji volan na S modelu, kupil je konjice i volan zajedno, nije mijenjal trokute, pa vidi kak to kod njega izgleda.
Ja ću na N verziju staviti supermoto siroki volan, nešto je malo visi i otvoreniji, siroki.
Dal se oslonci nogu vozAča mogu namjestiti, odnosno spustiti? Malo sam si previsok za N
Tvornički ne (y)