SV650S

     Imam za prodati zadnju felgu za Sevku od Honde CBR F3 sa distancerima s kojima se samo zamjeni s postojećom felgom i dobijete puno ljepši i širi zadnji kotač pošto sad gore ide i guma 180/55. Felga je 100 % ispravna, crne boje s novim diskom i zupčanikom i izgleda ko nova.

     Uz to imam za prodati i DOG BONESE za spuštanje visine sjedala SV-a za 3 cm.  

     Sve je bilo na mome SV650 K5. Na slici je s gumom 170.

     Povoljno!!!
 
Plava munja said:
    Imam za prodati zadnju felgu za Sevku od Honde CBR F3 sa distancerima s kojima se samo zamjeni s postojećom felgom i dobijete puno ljepši i širi zadnji kotač pošto sad gore ide i guma 180/55. Felga je 100 % ispravna, crne boje s novim diskom i zupčanikom i izgleda ko nova.

      Uz to imam za prodati i DOG BONESE za spuštanje visine sjedala SV-a za 3 cm. 

      Sve je bilo na mome SV650 K5. Na slici je s gumom 170.

      Povoljno!!!
Kolko šuške?
Kak ide prodaja motora,zovu kaj ljudi?
 
Lovro Vz said:
Plava munja ima siroki i deblji volan na S modelu, kupil je konjice i volan zajedno, nije mijenjal trokute, pa vidi kak to kod njega izgleda.
Ja ću na N verziju staviti supermoto siroki volan, nešto je malo visi i otvoreniji, siroki.
Dal se oslonci nogu vozAča mogu namjestiti, odnosno spustiti? Malo sam si previsok za N

Trokut bi morao da bude pojacan ako se ne menja jer nema debljinu,
Ja moj izradjujem od pune debljine,20mm or DUR Aluminijuma.
 
Marko sunce ti žarko :mrgreen:
Morat ćeš promjeniti kočiona crijeva, a za sajle nisam siguran.
 
avinko38 said:
Kolko šuške?
Kak ide prodaja motora,zovu kaj ljudi?

Niko ne zove osim jednog kojem sam ga zamjenil za Hornet-a 900, 2004. Ali sam skinul s Sv-a sve osim oklopa i yosimure posto nisam imal original.
 
koliko je ono rezervoar s rezervom zapremnine? Danas natočil 16,140 litre...vožnja sim tam, do vinograda, malo za kosilicu izvadi, pa za apn-a, pa za flaksericu...bila me frka :mrgreen:
 
Lovro Vz said:
koliko je ono rezervoar s rezervom zapremnine? Danas natočil 16,140 litre...vožnja sim tam, do vinograda, malo za kosilicu izvadi, pa za apn-a, pa za flaksericu...bila me frka :mrgreen:

Papiri kažu točno 17 litara :?:.,ja kad sam na rezervi ulijem oko 13 litara goriva :misli:.
 
Lovro Vz said:
koliko je ono rezervoar s rezervom zapremnine? Danas natočil 16,140 litre...vožnja sim tam, do vinograda, malo za kosilicu izvadi, pa za apn-a, pa za flaksericu...bila me frka :mrgreen:
a kaj ti je SV postal benzinska :mrgreen:
 
Buraz vozi SV-a 2002. godište, htio bi malo promeniti ogibljenje, smiriti prednji kraj. Gdje god pita, svi kažu druge vilice, naravno usd. Sad koje bi se najlakše namontirale i koja bi im bila cijena (polovnim) ? Zvao je na par moto otpada, kaže cijene ih ko omanji bubreg, pa rekoh da provjerim među rajom kolika bi to investicija sveukupno bila  :piva:
 
imam mu ja za straznji kraj amortizer Wilbers, doduse za K3, ne znam jel pase na K2
 
probal danas VStroma 1000...neznam, mislil sam da jače trga to...al da plovi - plovi
 
Lovro Vz said:
probal danas VStroma 1000...neznam, mislil sam da jače trga to...al da plovi - plovi
Čijeg?
Ajd još malo dojmova (y)
 
avinko38 said:
Čijeg?
Ajd još malo dojmova (y)

hm...
malo jače kreće od nule, ništ vrlo puno al jače
crveno polje na 9500okretaja, nema onog zapikavanja kazaljke obrtomjera nakon 7500 okretaja do pa do 11000 ko na našim SV-ima, linearno razvijanje snage, prilično mu je svejedno u kojoj je brzini, za jedan putni motor očekival bi manje vibracija...
No, da se razmemo, ide on lijepo, ali sam očekival ipak nešto više..čini mi se tromi i kao da se ne voli vrtjeti, možda mu fali sport filter zraka, možda mu Kucelji nisu pogođeni..neznam kolko KS ima VStrom al očekival više od jedne hiljadarke...
Kočnice...eh, mekane i traže navikavanje, zapravo malo jači stisak...al ipak, ovo je enduro i stvarno mu ne treba živčane kočnice.
Zaštita od vjetra...nema vjetra, di je vjetar :misli:
Začudo, jako okretan i lagan za manevriranje
Prava lađa, udobna, topli zrak iz kilera usmjeren na koljena kroz otvore...lajkit
Sjedalo mekano i gospodsko..
 
Plava munja said:
     Imam za prodati zadnju felgu za Sevku od Honde CBR F3 sa distancerima s kojima se samo zamjeni s postojećom felgom i dobijete puno ljepši i širi zadnji kotač pošto sad gore ide i guma 180/55. Felga je 100 % ispravna, crne boje s novim diskom i zupčanikom i izgleda ko nova.

     Uz to imam za prodati i DOG BONESE za spuštanje visine sjedala SV-a za 3 cm.  

     Sve je bilo na mome SV650 K5. Na slici je s gumom 170.

     Povoljno!!!

Super izgleda SV  (y)

Zašto je prodaješ ako nije tajna?
 
Lovro Vz said:
hm...
malo jače kreće od nule, ništ vrlo puno al jače
crveno polje na 9500okretaja, nema onog zapikavanja kazaljke obrtomjera nakon 7500 okretaja do pa do 11000 ko na našim SV-ima, linearno razvijanje snage, prilično mu je svejedno u kojoj je brzini, za jedan putni motor očekival bi manje vibracija...
No, da se razmemo, ide on lijepo, ali sam očekival ipak nešto više..čini mi se tromi i kao da se ne voli vrtjeti, možda mu fali sport filter zraka, možda mu Kucelji nisu pogođeni..neznam kolko KS ima VStrom al očekival više od jedne hiljadarke...
Kočnice...eh, mekane i traže navikavanje, zapravo malo jači stisak...al ipak, ovo je enduro i stvarno mu ne treba živčane kočnice.
Zaštita od vjetra...nema vjetra, di je vjetar :misli:
Začudo, jako okretan i lagan za manevriranje
Prava lađa, udobna, topli zrak iz kilera usmjeren na koljena kroz otvore...lajkit
Sjedalo mekano i gospodsko..
98 konja,a te vibracije,naravno ak nisu normalne za taj motor,mogu bit od korpe kvačila,čest slučaj na velikom Stromu/SV-u ili bi trebalo napravit sinkronizaciju cilindara.
A za sveukupni dojam jbg svaki ima pluseva i minuseva (y)
 
Plava munja said:
     Imam za prodati zadnju felgu za Sevku od Honde CBR F3 sa distancerima s kojima se samo zamjeni s postojećom felgom i dobijete puno ljepši i širi zadnji kotač pošto sad gore ide i guma 180/55. Felga je 100 % ispravna, crne boje s novim diskom i zupčanikom i izgleda ko nova.

     Uz to imam za prodati i DOG BONESE za spuštanje visine sjedala SV-a za 3 cm.  

     Sve je bilo na mome SV650 K5. Na slici je s gumom 170.

     Povoljno!!!

koji ti je to nosač kofera?
 
Nosac kofera je SW Motech, imaš ga u Louisu, treba nazvat i naručiti jer nema na lageru, naravno
 
Plava munja said:
Svaki motor mi s vremenom malo dosadi pa tak i ovaj, idem sad malo na 4 cilindra.  :mrgreen:

no, i kak je sad na 4 zyl?
malo detalja pošto si prešel s 2 na 4... :wink:
vibracije, potisak od nule, međuubrzanja, zadovoljstvo u vožnji...jest da je hornet 900 jači motor..ali, ono