SV650S

Koss,koja vremena radiš na Grobniku?
 
pak said:
si probao pogledati u zg ili nazvati dudu.....?


ako ne citate cijeli topic.. vec nas je par reklo da je proslo sve u zagrebu.. nema, ne drze u salonima.. a meni su jos rekli da ih nece ni bit u salonima jer je to kao stari model svima poznat pa nema potrebe, drze novi gsxr i b-kinga.. smjesno.. u eurorentu imaju stroma hayabusu gs500 i jos nekaj je bilo, zaboravio sam kaj.. isto nema sv-a.. a nac vlasnika u zagrebu i platit mu pivu i vidjet motor isto nije naislo na plodno tlo  :mrgreen:
 
koss said:
Evo malo za trkače :)

gr1vi6.png


dva crna sam vidio danas na drzicevoj al su bili 1000..
 
bullitt said:
Koss,koja vremena radiš na Grobniku?
Prvi put na speedweaku 1:56.66, sada drugi put na happeningu nisam mjerio ali mislim da sam skinuo
koju sekundu.Na trci BOT je padala kiša pa su i vremena bila slabija.
 
Jel to tvoj ili je tvoj bijeli iz avatara? Jel to na njemu Yoshimura auspuh, koliko vidim?
 
na avataru se ne vidi top  :LOL:
 
dejvid said:
Jel to tvoj ili je tvoj bijeli iz avatara? Jel to na njemu Yoshimura auspuh, koliko vidim?
prosto proširena rečenica  :wink:
jel vidiš da je njegov crne boje??
 
ovaj crni sa slike ima remus top
evo jednog linka sa topovima za sv, ovi su za 1000 ali za 650 su isti samo po jedan

http://sv1000.lsn.net/exhausts/exhausts.htm
 
NEKID said:
prosto proširena rečenica  :wink:
jel vidiš da je njegov crne boje??

Onaj moj post je bio komentar njegovog posta sa slikom. Pitao sam je li njegov SV onaj bijeli iz avatara ili crni sa slike iz posta. Pošto se na slici u avataru uopće ne vidi auspuh, prosječnom je čitatelju jasno da se moje pitanje o auspuhu naravno odnosi na sliku iz posta.
Let's move on!  (y)
 
crni je njegov, viđam ga po grobniku često
 
dejvid said:
Onaj moj post je bio komentar njegovog posta sa slikom. Pitao sam je li njegov SV onaj bijeli iz avatara ili crni sa slike iz posta. Pošto se na slici u avataru uopće ne vidi auspuh, prosječnom je čitatelju jasno da se moje pitanje o auspuhu naravno odnosi na sliku iz posta.
Let's move on!  (y)

kojem prosječnom čitatelju, pa tamo na avataru se ne vidi auspuh., a ti si pitao da li je to yoshimura, znači da se odnosilo na motor na slici  :LOL: :LOL: :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:



dejvid said:
Jel to tvoj ili je tvoj bijeli iz avatara? Jel to na njemu Yoshimura auspuh, koliko vidim?
NEKID said:
na avataru se ne vidi top  :LOL:
dejvid said:
na crnom iz posta ovog, majstore  :LOL:
 
NEKID said:
crni je njegov, viđam ga po grobniku često
Dva puta bio :). Auspuh je Remus grand prix.
Avatar je ćisto da zavaram neprijatelje  :wink:
 
imam sv650s i super je. podignut ravni volan, akrapović i mvv top. odličan  (y) (y)
ali kad smo već kod sv-a imam jedan problem... pukno mi je vijak na ručici kvačila(onoj gore) di da nađem drugi. gledao sam po netu za naručiti sa cijenama dostave od 40 do 60$..... :?
 
madcry said:
imam sv650s i super je. podignut ravni volan, akrapović i mvv top. odličan  (y) (y)
ali kad smo već kod sv-a imam jedan problem... pukno mi je vijak na ručici kvačila(onoj gore) di da nađem drugi. gledao sam po netu za naručiti sa cijenama dostave od 40 do 60$..... :?

ne razumijem ovo boldano kako misliš akrapović i mivv top, šta imaš oba
 
Vidim da vas je dosta iz Rijeke i okolice. Dođite na sljedeći moto happening.
Ja sam dole za sada 90%. Vazda se neki leo u zadnji ćas rješava.
Prikolica,kuka,lova....
Lako ćete nas naći. Vazda je neka gužva i galama oko nas :)
 
madcry said:
imam sv650s i super je. podignut ravni volan, akrapović i mvv top. odličan  (y) (y)
ali kad smo već kod sv-a imam jedan problem... pukno mi je vijak na ručici kvačila(onoj gore) di da nađem drugi. gledao sam po netu za naručiti sa cijenama dostave od 40 do 60$..... :?
daj fotku motora i tog volana i naravno oba topa  :mrgreen:
 
Što je SV-isti je li stigao kakav, ima li novitadi? :)
Ja za svoga tražim ispušne grane(ne tvorničke).Neke firme ih prodaju ali samo u kompletu s auspuhom.
Na e-bay-u ništa. :misli: