SV650S

DacMan said:
malo ste me odgovorili od SVa, ali mi treba za putovanja i za suvazacicu


Mene zanima sta drugo mogu dobit do 60k kuna s ABSom i V masinom (volim taj zvuk) a da je dobro za turing?!?
v-stroma  (y) (y) ali ne novoga.
shivera, bez abs-a,
versys-a ali ima v masinu sa kutom 0 stupnjeva  :LOL: :LOL:
 
sta nevalja s novim vstromom?

versys mi je drugi izbor (pff 0°)
 
DacMan said:
sta nevalja s novim vstromom?

versys mi je drugi izbor (pff 0°)
mislim da cijena novoga prelazi 60k ili  :misli: :misli:



edit, ipak nije, cipo 60k. eto ti prvi izbor za v2 touring  (y)
 
Stroma uzmi nečeš faliti.Razgovarao sam sa nekoliko vlasnika i svi su zadovoljni.
 
Vstrom je odlična opcija ako želiš putovati  (y)
 
To sto ih se vrlo malo prodaje (polovnih) govori samo za sebe, jos nisam cuo da je neko nezadovoljan  (y)
 
moram samo dodat.. ko god se puno vozi na biciklu njemu je svejedno kakav je sic jer je guzica vec otupila na osjecaje :LOL:
 
zagor009 said:
Kao neka sudbina juče našo test SV650n k8 u moto magazinu. Naravno sve pohvale na račun agregata, zvuka, upravljanja... No kaže da je za niske vozače jer je mali motor. E ja sa svojih 178cm i 96kg se ne osjećam niskim ni malim. Vaš komentar, preostalo mi oko 2 sata do eventualne odluke?! Znam da zezam, ali nema ga nigdje oko mene. Da sjednem na njega sve bih znao! :misli:

po visini sica nebi se reklo da je za nize vozace, jedino ga sirina spasava jer je v2 a ne redni4 ili bilo koji siroki motor i po tome je vise short friendly tj pogodniji u tom segmentu.. tak da to se treba sjest i probat a ne cuo sam da je za male a ja sam kao veliki  :mrgreen: a svih muce isti problemi, rijedak motor i nemas koga vuc za rukav 'e cuj stari daj da sjednem malo'
 
zaky said:
za niske vozace jer je uzak..ja imam 182 i 92kg i nije da mi je malen..ali 1000 neznam koliko je 650 manj szo se tice same rame

ja imam 178 cm i sjedio sam jucer na sv650s... dojam...premali motor za položaj mojih nogu... vlasnik tog motora mi kaže da je na n verziji položaj gotovo isti, jer je prije s verzije imao i n verziju... tako da sam ja sebo osobono prekrizio sv iz izbora... ostaju mi bandit i kawa versys...
 
ja imam nešto preko 180 i položaj mi je sasvim oke, ni najmanje mi motor nije mali, puno je viši nego hornet 900 koji sam imao prije ovog.

S verzija i N verzija nikako nisu iste u položaju!  :shock:

na s verziji su ruke na spuštenom volanu i noge su par cetimetara iza.
oustalom imate mjere visina sica, dužina, težina pa usporedite s ostalim motorima ali to nikako nije mali motor iako je uži od 4rednih cilindraša što je u svakom pogledu dobro  8)


 
Evo malo za trkače :)

gr1vi6.png
 
bad_ri said:
ja imam 178 cm i sjedio sam jucer na sv650s... dojam...premali motor za položaj mojih nogu... vlasnik tog motora mi kaže da je na n verziji položaj gotovo isti, jer je prije s verzije imao i n verziju... tako da sam ja sebo osobono prekrizio sv iz izbora... ostaju mi bandit i kawa versys...

a što kaže čovijek,zašto je prešao s n verzije na s verziju......jel baš tolika razlika?
 
...za one koji imaju problem  :mrgreen: 
http://www.bagster.com/moduleselle/application2007/color-normal.php?lang=uk
 
pak said:
a što kaže čovijek,zašto je prešao s n verzije na s verziju......jel baš tolika razlika?

presao je sa n na s samo zbog zastite od vjetra koju mu na s verziji pruza polozaj koji je vise prema naprijed i poluoklopljena maska. inace jako hvali oba modela sv-a.
 
O Boze dragi,
da mi je lova u dzepu, otisao bi kupio N-a i masku u Mad Max stilu, sjedim udobnije i imam zastitu od vjetra,

Makar bi jauzeo S-a za svoje potrebe (vozim se pretezno sam.

Eto rijesen problem, vec si mogao voziti.
 
sid said:
O Boze dragi,
da mi je lova u dzepu, otisao bi kupio N-a i masku u Mad Max stilu, sjedim udobnije i imam zastitu od vjetra,

Makar bi jauzeo S-a za svoje potrebe (vozim se pretezno sam.

Eto rijesen problem, vec si mogao voziti.

i dalje je veliki problem, koji imamo svi mi koji bismo htjeli kupiti sv, to što ga u salonu ne možeš vidjeti niti sjesti na njega, jer ga iz nekog njima znanog razloga ne drže u salonima... ja sam htio kupiti n verziju i staviti malu maskicu, ali ne želim kupiti mačka u vreći... jebeš motor koji ne možeš vidjeti u salonu. zato ću kupiti ili bandita ili versysa (kroz 20-25 dana nadam se!)
 
Eto rijesio si problem  (y)
 
bad_ri said:
i dalje je veliki problem, koji imamo svi mi koji bismo htjeli kupiti sv, to što ga u salonu ne možeš vidjeti niti sjesti na njega, jer ga iz nekog njima znanog razloga ne drže u salonima... ja sam htio kupiti n verziju i staviti malu maskicu, ali ne želim kupiti mačka u vreći... jebeš motor koji ne možeš vidjeti u salonu. zato ću kupiti ili bandita ili versysa (kroz 20-25 dana nadam se!)

si probao pogledati u zg ili nazvati dudu.....?
 
hvala koss na slici, idem si je isprintati i okačiti na zid  :) daj još ako imaš
Sad ste me malo zabrinuli s udobnošću, ne planiram uopće vozati suvozača sa sobom tako da oko toga nema problema, a što se tiče vozača, neki jednodnevni izleti do Krka, Lošinja me ne bi trebali izmučiti ili?
Dobro je i ovo sa zamjenskim, napumpanim sjedalom. To se tek tako montira za 1 minutu ili je to neka filozofija?
 
dejvid said:
Novi ili polovni?
gledam po oglasnicima i nema ih uopće, bit će onda novi, samo da ga ne moram prodavati za godinu dana i baciti 3000 € u vjetar jer će mi postati preslab, najgora noćna mora hehe  :D


Kupi Gixxer-a pa ti nebu nis preslabo 8)