SV650S

onaj hyosung uopce ne izgleda lose,a meni je ovaj sv s oklopom odvratan,bez uvrede... (y)...puno mi je ljepsi naked,ako vec uzmes nakeda onda ces i trpiti vjetar :mrgreen: (y)
 
koss said:
Vidim da vas je dosta iz Rijeke i okolice. Dođite na sljedeći moto happening.
Ja sam dole za sada 90%. Vazda se neki leo u zadnji ćas rješava.
Prikolica,kuka,lova....
Lako ćete nas naći. Vazda je neka gužva i galama oko nas :)
ne ideš 90% nego 100%, ja ti govorim :mrgreen:stigni me ako možeš :LOL: (y)
 
bubson said:
ne ideš 90% nego 100%, ja ti govorim :mrgreen:stigni me ako možeš :LOL: (y)
Kakom će mo znati ko je brži kad ti nedaju da se trkaš zbog odjela :mrgreen:
 
trening sine trening, vozio si 1,56 sa mojim lap timerom, moj lap krade :jesus: :jesus: :jesus:
 
bubson said:
trening sine trening, vozio si 1,56 sa mojim lap timerom, moj lap krade :jesus: :jesus: :jesus:
Znam, ne bi mi vjerovali da sam napisao stvarno vrijeme,a prvi put na Grobniku :jesus:
Aj u birtiju ili honda fun club :mrgreen:
 
SV mi je stajao već par mjeseci doma, od kad sam imao slijetanje sa ceste. pri pregledu nismo našli nikakva oštećenja na vilicama, diskovima niti motoru, šteta je bila samo na plastikama. nakon registracije i kratke vožnje ali i duže nije se osjetila nikakva vibracija na prednjem dijelu sve do jučer kad me autobus iznenadio naglim zaustavljanjem.
kako sam naglo stao (ukopao motor) osjetio sam rusanje i podrhtavanje na prednjem dijelu. dođem doma i vidim da se lijevi disk klima naprijed nazad, jer je disk naravno iz dva komada.  sad sam se ustao tako ako nešto nisam dobro napisao recite.  Koliko dođe drugi disk za sv650s 2003god.???
 
nađena dva komada nova
http://cgi.ebay.co.uk/SUZUKI-SV650S-SV-650-S-FRONT-BRAKE-DISCS-MORE-PARTS_W0QQitemZ200230773078QQcmdZViewItem?_trksid=p3286.m20.l1116

tražim u rijeci ako ima bar jedan rabljeni
 
HITNO 
moguća reparacija prednjeg diska (SV650S 2003 god.) stavljanjem nekih nitni, prešanja i centriranja ili kupnja polovnog a novi disk dođe 1900kn
 
madcry said:
HITNO 
moguća reparacija prednjeg diska (SV650S 2003 god.) stavljanjem nekih nitni, prešanja i centriranja ili kupnja polovnog a novi disk dođe 1900kn
zar na ebayu nije novi cca 110gbp, ili 1000kn ugrubo?  ja bi isao na to.
 
našao sam nešto na ebayu al brate dok to dođe spalit ću.
pazi ovo sinoć sam na zadnjoj gumi našao čaval mali zabijen, a ja se kao čudim  :shock:  šta me to nosi u stranu  :misli: :misli:
 
madcry said:
našao sam nešto na ebayu al brate dok to dođe spalit ću.
pazi ovo sinoć sam na zadnjoj gumi našao čaval mali zabijen, a ja se kao čudim  :shock:  šta me to nosi u stranu  :misli: :misli:

iz engleske paketi dolaze u roku 5 dana, ako te ne kaci vikend. ;)
 
Novi problem  :(

Ja očito nemam sreće kako god da gledate.  Ponekad mi neće u ler ubaciti. Prešao sam već cca. 1000km s njim i sad ovo. Mogu ga u ler staviti dok se krećem prije nego stanem na semaforu. Kad dignem nožicu ponekad mi stavi u ler a inače mi preskoči ler i stane u drugoj brzini. Isto tako ponekad mi bude dosta glasan kad šaltam u nižu, možda ga jače stisnem...??  :misli:
Važno je napomenuti da sam imao pad prije 4 mjeseca na stranu nožice mjenjača. nožica je bila pukla ali nije bilo oštećenja na polugi(spasili ga slideri) i šaltao je normalno.
dali to može biti od ulja?
 
madcry said:
Novi problem  :(

Ja očito nemam sreće kako god da gledate.  Ponekad mi neće u ler ubaciti. Prešao sam već cca. 1000km s njim i sad ovo. Mogu ga u ler staviti dok se krećem prije nego stanem na semaforu. Kad dignem nožicu ponekad mi stavi u ler a inače mi preskoči ler i stane u drugoj brzini. Isto tako ponekad mi bude dosta glasan kad šaltam u nižu, možda ga jače stisnem...??  :misli:
Važno je napomenuti da sam imao pad prije 4 mjeseca na stranu nožice mjenjača. nožica je bila pukla ali nije bilo oštećenja na polugi(spasili ga slideri) i šaltao je normalno.
dali to može biti od ulja?

sta kaze serviser?
 
madcry said:
Novi problem  :(

Ja očito nemam sreće kako god da gledate.  Ponekad mi neće u ler ubaciti. Prešao sam već cca. 1000km s njim i sad ovo. Mogu ga u ler staviti dok se krećem prije nego stanem na semaforu. Kad dignem nožicu ponekad mi stavi u ler a inače mi preskoči ler i stane u drugoj brzini. Isto tako ponekad mi bude dosta glasan kad šaltam u nižu, možda ga jače stisnem...??  :misli:

budi energicniji s mjenjanjem brzina, s vremenom ce ti poceti i ler hvatati. nemoj ga mazit.
 
low_rider said:
budi energicniji s mjenjanjem brzina, s vremenom ce ti poceti i ler hvatati. nemoj ga mazit.

energičniji... misliš?  :?...budem probao i to.  hm... baš a kako to misliš energičniji?  :mrgreen:
 
madcry said:
sutra ujutro ga vozim.  i da mi učvrsti prednju kočnicu još malo...
jel tvoj onaj sa bagster navlakom pored lujze?