SV650S

hehe , bez brige ,bit će on sređen do proljeća  :wink:  (y)

hvala na linku ,budem malo proučio kad nađem vremena. Uglavnom nebi htio prčkati po nečemu što radi ok ,da nebude poslije još večeg sr...  :mrgreen: eventualno pregledati svječice , naštelati smjesu i sinkronizirati fergiće. A ako bude para onda ide i protočni filter i dynojet kit
 
Zahebo me sat pa sam se prerano digel :shocked:
2bob the biker: nabavi si service manual za njega, olakšat će ti podešavanje ventila, na drugom cilindru prilično je teško skinuti španer lanca pa se može skinut bregaste i bez njegovog skidanja.
2koss:eek:vo za skidanje PAIR sustava ti nije loša ideja, inače skundarne leptire često skidaju na hiljadarkama SV/V Strom zbog mirnijeg rada na niskim okretajima.
A da nisi mislil umjesto 60 KS na 80 KS :misli:

A za podešavanje ventila dojdite vi do mene  :prsti: i donesite gajbu :piva:
 
avinko38 said:
A da nisi mislil umjesto 60 KS na 80 KS :misli:
Ne možeš očekivati od priučenog tapetara ozbiljan tuning. :mrgreen:
Mislio sam na 60ks iz zajebancije.Kad sam jedanput čačkao po paljenju jedva mi se motor kretao. :mrgreen:
A sad ozbiljno. :) Motor osjetno ide bolje.
Trebao bi sa ovim upgrade-om dobiti oko 6-8ks nakon štelanja na dino stolu.

Španer na zadnjem cilindru sam skinuo bez problema.Samo sam odvio desni nosač nogare i bez problema s gedorom odvio španer.
 
manual sam već skinuo(prije nego je motor došao doma :mrgreen:) ,neznam koje vi imate ,ali mislim da je to suzukijev originalni...
za honde imam hayensa, i on mi se čini dosta detaljniji...
 
bob the biker said:
manual sam već skinuo(prije nego je motor došao doma :mrgreen:) ,neznam koje vi imate ,ali mislim da je to suzukijev originalni...
za honde imam hayensa, i on mi se čini dosta detaljniji...
Ok, i ja imam Suzukijev, inače haynes-a imam za auto i nisam nešto zadovoljan, preopćenito i nedovoljno detaljno, trebalo bi vidjet sa Bentleye-m
 
avinko38 said:
A za podešavanje ventila dojdite vi do mene  :prsti: i donesite gajbu :piva:
Ebate, kad ćeš do Dubrovnika. Ovdje je 21C i još se kupamo. :jiggie:
A i gajba pive je stand by. :)
 
koss said:
Ebate, kad ćeš do Dubrovnika. Ovdje je 21C i još se kupamo. :jiggie:
A i gajba pive je stand by. :)
Blago vama (y) , ovde su se davno počeli viziri maglit :vatrica:
Smatram se obaveznim jednom dojti (y)
 
Ne skodi a moze da koristi  :) motor deluje mnogo sire i hladnjak dolazi od izrazaja,
sto je najvaznije ne kosta mnogo...
 
gdje ste svi ? nitko ništa ne šrafi ?

evo meni
stiže štap prednje vilice ,semerinzi i čistaći , samo još moram ulje nabaviti i slijedi rastavljanje vilica...

nego koje ulje preporučate staviti u prednje vilice ?
čitao na stranim forumima da stavljaju malo gušće ulje ...

ima li tko kakvih sitnca kao što su npr , ukrasni limovi kilera ,čašica obrtomjera ?

diskove nosim u čakovec jednome čovjeku na reparaciju pošto imaju lufta ...
 
bob the biker said:
gdje ste svi ? nitko ništa ne šrafi ?

evo meni
stiže štap prednje vilice ,semerinzi i čistaći , samo još moram ulje nabaviti i slijedi rastavljanje vilica...

nego koje ulje preporučate staviti u prednje vilice ?
čitao na stranim forumima da stavljaju malo gušće ulje ...

ima li tko kakvih sitnca kao što su npr , ukrasni limovi kilera ,čašica obrtomjera ?

diskove nosim u čakovec jednome čovjeku na reparaciju pošto imaju lufta ...
Ove zime ne šerafim, jedino servis pred "sezonu".
Javi info kolko te bu koštalo repariranje diskova (y)
 
evo mene opet  :mrgreen:

koss. hvala na savjetu  (y)

trenutno je prednji kraj rastavljen ,skinute vilice i kotač...

jel ima možda netko ili zna nekoga tko ima čašicu obrtomjera i onu crnu plastiku što obavija čašice ?

također ,jel se netko već igrao s reparacijom pumpe za vodu? na deklu ima tanki trag antifriza pa mislim da je to iz pumpe ...
 
Cuje mi se neki cudan zvuk (udarac) kad prelazim preko rupa negdje na prednjem kraju. Mislim da se prije nije culo, neki udarac tipa "tup". Kao da je instrument ploca odseraljena ili tako nesto. Ali nije, sve je mislim kak treba. Ima netko ideju?
 
bob the biker said:
evo mene opet  :mrgreen:

koss. hvala na savjetu  (y)

trenutno je prednji kraj rastavljen ,skinute vilice i kotač...

jel ima možda netko ili zna nekoga tko ima čašicu obrtomjera i onu crnu plastiku što obavija čašice ?

također ,jel se netko već igrao s reparacijom pumpe za vodu? na deklu ima tanki trag antifriza pa mislim da je to iz pumpe ...
Kontaktiraj člana biker-mb, ja sam od njega nabavljao neke dijelove za starog SV-a.

Outlaw said:
Cuje mi se neki cudan zvuk (udarac) kad prelazim preko rupa negdje na prednjem kraju. Mislim da se prije nije culo, neki udarac tipa "tup". Kao da je instrument ploca odseraljena ili tako nesto. Ali nije, sve je mislim kak treba. Ima netko ideju?
Provijeri zategnutost glavne osovine volana (uz to i sve ostale na mostovima volana - obavezan moment ključ), ja sam imal slični slučaj te je trebalo zategnuti glavnu osovinu, imaš i slike u temi
 
hvala  (y) ,no ako biker-mb nabavlja iz onog moto otpada blizu maribora/ptuja, tamo nema satova više, kontaktirao sam čovjeka prije koji dan...

no danas sam rastavio vilice i vidjeh da u onoj ravnanoj nemam one kratke opruge (mislim da je rebound spring to) pa ako netko ima jednu viška, rado bi je otkupio ,da ne čekam dilere  ...  (y)
 
Imam serijski auspuh. Htio bi malo glasniji zvuk pa sam mislio prije nego kupim drugi auspuh (dok ne skupim love) ovaj serijski "otvorit"...  :misli: Jel radio to netko? Se moze, kako, gdje? Ima nekih mana?
 
evo jedne slike bez vilica  :mrgreen:

ovo je bilo prije par dana, sada su već namontirane natrag...
još samo da "izumim" onu ukrasnu čašicu obrtomjera i ide montaža kompletnog prednjeg kraja