SV650S

Outlaw said:
Imam serijski auspuh. Htio bi malo glasniji zvuk pa sam mislio prije nego kupim drugi auspuh (dok ne skupim love) ovaj serijski "otvorit"...  :misli: Jel radio to netko? Se moze, kako, gdje? Ima nekih mana?
Ne preporučam, uništiš si serijalu a zamjenskih rabljenih auspuha se da naći za malu lovu, original se "teško" otvara jer završetak nije spajan sa zakovicama nego presavijanjem plašta lonca.

bob the biker said:
evo jedne slike bez vilica  :mrgreen:

ovo je bilo prije par dana, sada su već namontirane natrag...
još samo da "izumim" onu ukrasnu čašicu obrtomjera i ide montaža kompletnog prednjeg kraja
Kaj nema ni u SLO te čašice?
 
avinko38 said:
Ne preporučam, uništiš si serijalu a zamjenskih rabljenih auspuha se da naći za malu lovu, original se "teško" otvara jer završetak nije spajan sa zakovicama nego presavijanjem plašta lonca.

Sto se tice zamjenskih rabljenih, mislis na ove aftermarket (akrap, leo,...)? Za SV650 se koliko vidim jako tesko nadu kad je SVova malo.

Se moze s drugih motora stavit na SVa, kojih? Sto je bitno samo promjer na ulazu ili sto sve?
 
Outlaw said:
Sto se tice zamjenskih rabljenih, mislis na ove aftermarket (akrap, leo,...)? Za SV650 se koliko vidim jako tesko nadu kad je SVova malo.

Se moze s drugih motora stavit na SVa, kojih? Sto je bitno samo promjer na ulazu ili sto sve?
Možda bi se odrekao svog karbonskog Sebringa s midlpajpima.  :mrgreen:




Koliki ti je buđet?
 
evo mene opet...  :mrgreen:

jel netko od vas stavljao na naked širi volan ?
kočioni lajtung mi izgleda jako kratak pa neznam baš dal će ići na širi volan bez da stavljam duže lajtunge...
stavio bi LSL superbike 80cm...

 
jel tko skoro mijenjao filter zraka?
gdje ima i koliko kn?
 
Radim prvi servis od kad je u mom vlasnistvu... Pa evo par "servisnih" pitanja...

- koje ulje koristite? Ja uzeo Motul 7100 5w40. Ok?
- jel osjetljiv po pitanju filtera ulja. Jel bitno da je original ili moze bilo koji "zamjenski"?
- koji antifriz bi preporucili?
- jel bitno mijenjat crijeva benzina i lajtunge po manualu (km) ili to ipak uzet s rezervom?
- gdje najjeftnije uzet serijski filter zraka?
- jel ima i gdje je filter goriva? Koliko sam shvatio nema neki eksterni nego samo na pumpi mrezica? Jel treba to sto cistit, mijenjat? Ili dodat eksterni filter?
- lanac sam mjerio po manualu (21pin) i po tome je ok. Zub isto ne mogu cijeli vidjet. Zupcanici mi se cine ok, nisu "mjesecasti". Jedino vidim da lanac ima po sredini (oni valjci sto se okrecu) malo hrde tu i tamo. Ali to je valjda normalno posto sad stoji preko zime? Prije zime sam ga ocistio i nauljio. Motor ima sad 30.000. Za koji dan ce mi doci stander pa cu onda bolje vidjet kak se vrti i tako to. Ne znam jel bivsi vlasnik mjenjao lanac ili ne. Koliko vama "traje" lanac?
 
skuco said:
jel tko skoro mijenjao filter zraka?
gdje ima i koliko kn?

Ja kad sam kupovao ulje u TAS autodijelovima sam odmah dobio i ponudu za filter zraka mislim 170-180kn. Nisam uzeo jer ne znam jos dal mi treba, a i nemam pojma jel to puno ili malo
 
Outlaw said:
Ja kad sam kupovao ulje u TAS autodijelovima sam odmah dobio i ponudu za filter zraka mislim 170-180kn. Nisam uzeo jer ne znam jos dal mi treba, a i nemam pojma jel to puno ili malo
imaš kakav broj tel.?
 
Outlaw said:
Radim prvi servis od kad je u mom vlasnistvu... Pa evo par "servisnih" pitanja...

- koje ulje koristite? Ja uzeo Motul 7100 5w40. Ok?
- jel osjetljiv po pitanju filtera ulja. Jel bitno da je original ili moze bilo koji "zamjenski"?
- koji antifriz bi preporucili?
- jel bitno mijenjat crijeva benzina i lajtunge po manualu (km) ili to ipak uzet s rezervom?
- gdje najjeftnije uzet serijski filter zraka?
- jel ima i gdje je filter goriva? Koliko sam shvatio nema neki eksterni nego samo na pumpi mrezica? Jel treba to sto cistit, mijenjat? Ili dodat eksterni filter?
- lanac sam mjerio po manualu (21pin) i po tome je ok. Zub isto ne mogu cijeli vidjet. Zupcanici mi se cine ok, nisu "mjesecasti". Jedino vidim da lanac ima po sredini (oni valjci sto se okrecu) malo hrde tu i tamo. Ali to je valjda normalno posto sad stoji preko zime? Prije zime sam ga ocistio i nauljio. Motor ima sad 30.000. Za koji dan ce mi doci stander pa cu onda bolje vidjet kak se vrti i tako to. Ne znam jel bivsi vlasnik mjenjao lanac ili ne. Koliko vama "traje" lanac?
-koristim već par godina Ipone RS4000 10 40
-filter ulja bilo koji- precjenjeno :mrgreen:
-nakon originala mi je unutra Inin
-sva crijeva original osim kočionih(opletena)
-KN
-pumpa se skine i rastavi. Meni bilo poprilično šporkice na filteru.Ne stavljaj nikakav drugi filter
-lanac vizualno pregledaj i po manualu vidi rastegnutost i da li je ujednačeno napet.Mjenjaš kad pukne :mrgreen: Šala
 
koss said:
-nakon originala mi je unutra Inin
-lanac vizualno pregledaj i po manualu vidi rastegnutost i da li je ujednačeno napet.Mjenjaš kad pukne :mrgreen: Šala

-jel treba neki poseban moto antifriz ili isto kao za auto :) ?
-po manualu je ok rastegnutost, jedino ima malo hrde na valjcima  :misli:
 
Isti leo. Meni ostalo viška od auta pa promjenio.
Meni je lanac još original, ali ga mislim zamjeniti s 520, da budem brži.  :mrgreen:
 
ja sam platio HiFLO filter zraka u Auto Krešo nekih 135 kn s popustom za članove hak-a (inače je cca 170kn) , govorim o K1 modelu...

kupih ja RK 525 xso lanac ,ali trebam neki alat smisliti da ga zakujem...  :misli:
 
koss said:
Trenta uno.  :mrgreen:

Bez mijenjanja i uz ganjanja po grobniku? Mora da si ga fino podmazivao  :mrgreen:


Gledam recimo ovo ako bi uzeo

http://www.louis.at/_206b81ec215b09aa92cab950fcad0c7141/index.php?topic=artnr&artnr=10048363

525VX/E

Ovaj "E" valjda znaci endless...? Koliko sam citao na svrider kazu da treba rezat ovaj OEM lanac, rezat novi lanac, kupit spojicu pa spojit... Druga opcija je kao da se mice cijela vilica? Pa sto se ne moze prednji zupcanik komplet s lancem samo gore na kraju userafit?