SV650S

Ja bi rekel da je ovjes dobar u okvirima svoje klase, za sportsku vožnju naročito na neravnim cestama ne zadovoljava, ni kad se ovjes otvrdne do kraja,no nista bolje nije ni na konkurenciji, Z-u, Fazeru i slićno...
 
aha... 1.generacija je u pitanju... mislio sam da su 2003. i 2004. imali taj problem..
 
Malo da dignemo temu.  :)
Stavljen drugi "lonac" zbog buke. Akrapović titan ebay.  :mrgreen:

vKvaJYc.jpg


Skinut komplet oem poluoklop i stavljen tRRkači isto ebay.  :mrgreen: Razlika 3kg.

Vd5EsKW.jpg


9d5718v.jpg



http://youtu.be/tvjFMPts5mo
 
fino ti to peglaš Koss (y)

mislim da si taj SV sad već fino preraso :mrgreen:
 
Koss dobar je kruv, kaj bi Rossi dal da takvog ima :mrgreen:
 
Dragi moji propali Sv-ovci!  :mrgreen:
Došlo je vrijeme da tRRkačega SV-a umirovimo.
Dijelovi će se naj vjerojatnije prodati po engleski forumima jer oni još tRRkeljaju s ovim po nekakvim twins kupovima.
Ako vas što interesira stojim na raspolaganju.
SV-a ne prodajem jer nikog ne zanima, osim da ga uvalim Kingu. On se oduševio njime, a lego bi mu sad taman. :mrgreen:
Sv ide u cestovnu verziju. Malo povišen volan i spuštene nogare i tako to. Možda kuferčić. :) Stavim slike.
Za po selu će biti OK. Radi ko sat, a znam mu svaki šaraf.
Razlog?
Yehovini svjedoci me preobratili na klavijaturu.
R6. Koja, što, bit će pod tRRkači motori predstavljena. Samo da je još malo upicanim u stilu SV-a  :mrgreen:

4PJEeax.jpg
 
steta ga sad rastavljat vozi ga ovako  :mrgreen:

nego cime piturat rezervar iz unutra.  :?
 
promjeniti motor mi je razumljivo...  (y) ali sa Suzukia ići na glazbalo?!  :shock: to ti ne mogu oprostiti...  :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
S konja na magarca :mrgreen: Ovo da ga niko neće, prićaj mi :palacdolje: ,lakše aprilliu prodat :mrgreen: Za kinga je i dalje R (al 125 :mrgreen:) Sad premontiraj SV-a u touring verziju i zaleti se opet do Zagorja (y)  2nakir Imaš specijalna sredstva za zaštitu rezervoara iznutra, ekipa s V-Strom foruma ti ima iskustva s tim, proguglaj
 
Jel treba netko Rizoma slidere rame, djabe :)

Ja sam kupio druge slidere, ovi su malo potroseni, ali i dalje funkcionalni (pogotovo ako se ovaj malo istroseni dio okrene prema gore).

Desni:
   

Lijevi:
   

Novi slideri koje sam uzeo idu na drugo mjesto na rami pa sam spreman nekome pokloniti ove slidere u zamjenu za original vijke za to mjesto koji ce mu onda biti viska :)

Ko ih hoce, nek javi sto prije dok nisam narucio nove vijke i ove slidere ostavio za rezervu...
 
Koje su ti ovo prednje vilice i kociona klijesta? I jesi li prodao poklopac straznjeg sica?
 
Vilice(komplet prednji kraj) od GSXR-a K7 600 s monoblock kočionim sistemom od K9 1000, ostaju za kurcenje po selu osim ako ne daš neku nemoralnu ponudu za zamjenu.  :mrgreen: Sistem je plug and play.
Poklopac ne prodajem.

 
http://www.woodcraft-cfm.com/cgi-bin/commerce.cgi?preadd=action&key=05-0224
1000kn

 
koss said:
Vilice(komplet prednji kraj) od GSXR-a K7 600 s monoblock kočionim sistemom od K9 1000, ostaju za kurcenje po selu osim ako ne daš neku nemoralnu ponudu za zamjenu.  :mrgreen: Sistem je plug and play.
Poklopac ne prodajem.
Posteno...  :mrgreen: (y)
 
Cijenjeno (propalo kak koss veli :mrgreen:) SV pučanstvo, moj K8 ponos i dika otišao dalje, nek uveseljava drugog. Sretnih 52172 km, novog vlasnika sam pozvao nek se priključi temi a i njegov frend je naš kolega, preko kojeg je došel do mene. O cijeni nebi jer prodat odličan motor za "realne novce" se pokazalo kao nemoguća misija :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:. Pošto sam ljubitelj V2 motora trenutno sam u potražnji Za V2 litrom, udobnijeg stila....
Pratiti ću i dalje temu, ako treba i mogu, pomoći.... (y) (y)
Evo jedna oproštajna sa privremenim šoferom novog vlasnika..... :cry:  :012:
 
Eto da javim ,motor je stvarno kako mora biti , bez obzira na kilometre ,motor je kao nov i super očuvan.    (y) (y) 
Uglavnom super mi je došla vožnjica od nekih 50ak km do doma.  :D

Ja sam bio samo šofer, motor je kupio moj kolega.