SV650S

bob the biker said:
22mm je fi, a koliko je sirok original,neznam jer ja imam lsl superbike gore,mislim da 82cm
A jel taj drugi širi od originala?
 
bob the biker said:
je, ali koliko to neznam ,jer kad sam kupio motor je bio neki uski tomaselli gore...
Aha... Hvala. Ja imam onaj sa S-a, a stavio bi si kao na N-u jer imam kratke ruke pa mi dečki trpe... Kako te taj od 82 služi? Jel imaš možda koju sliku, da vidim kak izgleda?
 
Prije mjesec dana sam felge farbao...trebale su malo svjetlije bit, al ajde. Šta vi kažete?
 
Dobro izgleda. Možda da staviš još koji plavi detalj po njemu.

Uskoro vračam SV u putno stanje. Bit će nešto djelova, pa ako koga zanima nek mi se javi.
PC, Micron ispušne grane, 42 mm ajnšprici, titan auspuh, woodcraft nogare...
 
koss said:
Dobro izgleda. Možda da staviš još koji plavi detalj po njemu.

Uskoro vračam SV u putno stanje. Bit će nešto djelova, pa ako koga zanima nek mi se javi.
PC, Micron ispušne grane, 42 mm ajnšprici, titan auspuh, woodcraft nogare...

opa ... znači smješka se neki GSXR 8) :mrgreen:
 
sismis said:
Desni oklop...  :mrgreen:
Ne znam hoću li prodavati oklope.
Ako bude išlo, ići će u kompletu s nosačima.

koss said:
Dobro izgleda. Možda da staviš još koji plavi detalj po njemu.

Uskoro vračam SV u putno stanje. Bit će nešto djelova, pa ako koga zanima nek mi se javi.
PC, Micron ispušne grane, 42 mm ajnšprici, titan auspuh, woodcraft nogare...
Dolazi jedan R. 8) Detalji sljedeću setemanu.  :mrgreen:
 
koss said:
Ne znam hoću li prodavati oklope.
Ako bude išlo, ići će u kompletu s nosačima.
Dolazi jedan R. 8) Detalji sljedeću setemanu.  :mrgreen:
eh vidi ovog tibora.da mu je znat koja pila dolazi :021:
 
koss said:
Dobro izgleda. Možda da staviš još koji plavi detalj po njemu.
vidjet ću kad volan nabavim...možda njega ofarbam, ostalo mi je te plave.
Usput...je ima tko da je iz Slavonije i prodaje volan od nekog nakeda s nosačima? Ili možda zna nekoga da prodaje?
 
Ooo *ebo onog ko izmisli plastični prednji far...ostala mi presvlaka za motor na jednom dijelu fara, a svjetlo bilo upaljeno...pa mi se staklo, mislim, plastika, malo zgužvala... :?
Jel ima netko da mu far kod kuće prašinu kupi, da ne zna šta bi s njim? Onaj okrugli za N-a tražim... Treba mi samo staklo, mislim, plastika, i ona sjenila. Ne trebam obruče i vijke za štelanje, ni žarulju ne trebam...  :mrgreen:
Eto, ako imaš, a ne znaš šta da s njim radiš, ja ti predlažem da ga meni prodaš...pa ti odluči.  :)

Zna li netko jesu isti na Sv-u i Banditu?
 
Jel imao netko situaciju da mu motor štuca kod vožnje pri konstantnoj brzini, a pri dodavanju gasa ne?
 
Niksa tzr said:
Ooo *ebo onog ko izmisli plastični prednji far...ostala mi presvlaka za motor na jednom dijelu fara, a svjetlo bilo upaljeno...pa mi se staklo, mislim, plastika, malo zgužvala... :?
Jel ima netko da mu far kod kuće prašinu kupi, da ne zna šta bi s njim? Onaj okrugli za N-a tražim... Treba mi samo staklo, mislim, plastika, i ona sjenila. Ne trebam obruče i vijke za štelanje, ni žarulju ne trebam...  :mrgreen:
Eto, ako imaš, a ne znaš šta da s njim radiš, ja ti predlažem da ga meni prodaš...pa ti odluči.  :)

Zna li netko jesu isti na Sv-u i Banditu?

ako slučajno odlučiš prodavati taj "neispravan"  reflektor ,ja bi ga kupio ,naime htio bih staviti bixenon projektor u njega pa da imam jedan za rezervu u slućaju  :police:
 
:mrgreen: okej... javim ti ako budem prodavao.
 
Sv je "štucao" zbog svjećice... Stavio nove, napravio 200+km i ne štuca... Eto, ako netko bude imao istu situaciju, ima gdje pogledat.
 
Evo još jedna điđa miđa je ugrađena.
Quick shifter, naravno pull ko što i dolikuje trkaču.  :mrgreen:



 
Tekst iz nove Motorevije, kao i mlađi putni brat V Strom, SV 650 /S je gutač kilometera bez serijskih grešaka, ovo navedeno pod mane, sa zapinjanjem bravice je rijedak slučaj koji se može spriječiti podmazivanjem.
 
ne znam zašto se dosta ljudi buni da im je ovjes premekan. imam 2004.g, meni se samo jednom desilo da je došao do kraja i udario i to radi toga jer sam naišao na neravninu, jako kočio i prekasno pustio kočnicu.... inače nikakvih problema. koje godine su riješili taj problem?