SV650S

a ono ,noviji ima malo više opreme i vjerojatno unaprijeđen od K1 do K8...

Uglavnom ovaj je nekako fluidniji u ubrzanju pošto je FI.
 
bob the biker said:
a ono ,noviji ima malo više opreme i vjerojatno unaprijeđen od K1 do K8...

Uglavnom ovaj je nekako fluidniji u ubrzanju pošto je FI.
Daj priznaj da si mu odma nudil 300 evra više nek je dal samo da ga sebi doma otpelaš :mrgreen:
 
+marek+ said:
Za kolko je otišel ak nije tajna?
Idući logičan izbor, veliki Strom.  :mrgreen:
Za male peneze :mrgreen: Logika te dobro služi (y) Imaš PP
 
Čekam još od Bimbe zadnju 160ku, pa ćemo nakon dugo godina u turistički đir. :)

 
Kad vec nitko nista ne pise, evo ja stavio clipons na nakeda, malo skinuo original nalje, stavio crvene, i tak...  :shock:

Polozaj je sad nizi/agresivniji nego na S verziji  :mrgreen:

 
Imaš gore sliku.
Sve sam vratio osim prednjeg kraja. Imam još montirati povišene clip on-se i to je to. :)
Čak sam kofer s nosačima nabavio.  :mrgreen:
 
Outlaw said:
Kad vec nitko nista ne pise, evo ja stavio clipons na nakeda, malo skinuo original nalje, stavio crvene, i tak...  :shock:

Polozaj je sad nizi/agresivniji nego na S verziji  :mrgreen:
Ja bi mu još ralicu nabacio, inače je beba (y)
 
avinko38 said:
Ja bi mu još ralicu nabacio, inače je beba (y)

I ja bi  :mrgreen: Ali nigdje neka rabljena da uleti... Ako netko ima za prodat... :mrgreen:

I ove grane moram dat u crno  :misli:
 
Da li je nekoga zafrkavala lampica od goriva ? Konkretno na Gen1 ,ali ne smetaju iskustva ni s Gen2

Naime lampica mi cjelo vrijeme blica ,a rezervar pun.

Tražeči na SVrideru u 90 % slučajeva su senzori u rezervaru (termistori) ali ja sam napravi test po manualu i dobari su. Otpojim kabel sa senzora i prema manualu lampica goriva nebi trebala svjetliti niti blicati dok ne spojim kratko pinove i simuliram očitanje senzora ,no ona svejedno cjelo vrijeme blica. Provjerio sam komplet instalaciju od konektora kod rezervara do konektora na pločici u instrument tabli i nigdje nije kratko spojeno na masu . Neznam što dalje tražiti ,osim ako nije kvar u elektronici ,a to bez sheme pločice u satovima ne mogu ništa...

Ako neće biti moguće ovo popraviti ,razmišljam da složim neku DIY  pločicu sa 2 LED-ice -svaku za jedan senzor ,samo mi treba elektronika da to pali jer koliko vidim otpor u termistoru je prisutan i 12W 3W žaruljica ne svjetli punim intenzitetom nego jedva na pola pa bi zapravo taj signal trebao biti samo pobuda za uključivanje drugog strujnog kruga koji bi palio ledice...
Shema ,gotovo riješenje ? ima na ebay al im nedam 50$ ...
 
pozna neko ovaj motor i/ili vlasnika?

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-sv-650-oglas-9091646
 
Ako je mozda netko zainteresiran za nosace kofera... (y)

www.motori.hr/forum/index.php/topic,249143.msg4465765.html
 
Outlaw said:
trebao bi gornji trokut od s verzije 04-09, ako znate kog da ima mozda za prodat...
Jel bi htio mijenjati komplet volan sa svog N-a za mog S-a?

Meni je ovaj položaj ubitačan za ruke, al tko voli nek izvoli.