Svi putevi vode u Karlobag

Dene said:
Dal imate svi propusnice ili su vas pustili?
Mene su vratili na Klenovici
cuo sam da ti u klenovici,da su neki vraceni iz penzije i da zajebavaju,pa smo ih zaobisli preko ledenica,alana :mrgreen:
 
BeLa-Vg said:
:mrgreen:

giphy.gif
Hahahahahhaha

Bravo [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]

Poslano sa mog SM-G986B koristeći Tapatalk

 
črnomerec said:
cuo sam da ti u klenovici,da su neki vraceni iz penzije i da zajebavaju,pa smo ih zaobisli preko ledenica,alana :mrgreen:
Mene je vratio pa sam odlučio malo se voziti po starim cestama,bio do tribunskog jezera pa preko hreljina na fužine. Najavili su da se otvara od ponedjeljka pa mi se nije dalo zaj...  Sad za vikend mogu konačno do karlobaga
 
molim sve drugove, bikere u duši i braću po krvi, da uljudno blicaju ako vide patrole
na najljepšoj dionici u Hrvatskoj  8)

...za koji tjedan  :D


:mrgreen: :LOL:

 
Dene said:
Mene je vratio pa sam odlučio malo se voziti po starim cestama,bio do tribunskog jezera pa preko hreljina na fužine. Najavili su da se otvara od ponedjeljka pa mi se nije dalo zaj...  Sad za vikend mogu konačno do karlobaga

Nebi te ni ja pustio dalje (ni inače), dok ne naučiš toponime po našoj županiji... :jesus:
 
thule_5689 said:
Nebi te ni ja pustio dalje (ni inače), dok ne naučiš toponime po našoj županiji... :jesus:
Samo oštro sa njim!  :mrgreen:
 
Dene said:
Mene je vratio pa sam odlučio malo se voziti po starim cestama,bio do tribunskog jezera pa preko hreljina na fužine. Najavili su da se otvara od ponedjeljka pa mi se nije dalo zaj...  Sad za vikend mogu konačno do karlobaga
Oces znat put, ili da ti nekoga nađemo za put pokazat  :mrgreen:
 
thule_5689 said:
Nebi te ni ja pustio dalje (ni inače), dok ne naučiš toponime po našoj županiji... :jesus:
pa ne misli on na tribaljsko,nisi cuo za tribunjsko kod tribunja?