Svi putevi vode u Karlobag

20200516-144431.jpg
 
I mi bili jucer nigdi nikoga neznan jesmo dva tri motora vidili
 
biker4life said:
u subotu nakon jako dugo vremena đireto do karlobaga, pa i malo dalje (lukovo) :D

tmuran dan, cesta prazna, taman 8)
Sreli smo se prije Karlobaga.
 

Attachments

  • AFF213B1-4905-454A-8854-A160C928A87E.jpeg
    AFF213B1-4905-454A-8854-A160C928A87E.jpeg
    81.2 KB · Views: 162
nedjeljni gjir mi je bio prvi put sa motorom do karlobaga.

zg-karlovac-željava-gospić-karlobag-senj-crikvenica-jelenje-delnice-bosivljevo-zg

predivne ceste, mislim da ću malo češće ić ove godine  :021:

oko 450km u jednom danu malo me satralo al nije važno, doživljaj vrhunski.  (y)
 

Attachments

  • karlobag dukac.JPG
    karlobag dukac.JPG
    713.8 KB · Views: 159
Šteta što nisi prošao najbolji dio. Karlobag prema Starigradu (recimo do Tribnja) je ful top max. Drugi put sa ZG ekipom.

(y)
 
Mr.steady said:
nedjeljni gjir mi je bio prvi put sa motorom do karlobaga.

zg-karlovac-željava-gospić-karlobag-senj-crikvenica-jelenje-delnice-bosivljevo-zg

predivne ceste, mislim da ću malo češće ić ove godine  :021:

oko 450km u jednom danu malo me satralo al nije važno, doživljaj vrhunski.  (y)
Samo izbjegavaj cestu Senj - Josipdol - Karlovac.....bio jednom i skratilo mi život za bar 2 tjedna

Karlobag - Starigrad je isto ludilo cesta, nekima se svidi više nego Karlobag - Senj. Dosta je sporija dionica.
 
DiAbLeRo said:
Šteta što nisi prošao najbolji dio. Karlobag prema Starigradu (recimo do Tribnja) je ful top max. Drugi put sa ZG ekipom.

(y)

Jesi siguran da mu to želimo? :mrgreen:


LemmyZD said:
Samo izbjegavaj cestu Senj - Josipdol - Karlovac.....bio jednom i skratilo mi život za bar 2 tjedna

Karlobag - Starigrad je isto ludilo cesta, nekima se svidi više nego Karlobag - Senj. Dosta je sporija dionica.

Je sad, treba se čeličiti, preko ličke gore zelene :LOL:
 
BM0021 said:
Jesi siguran da mu to želimo? :mrgreen:


Je sad, treba se čeličiti, preko ličke gore zelene :LOL:

tko prezivi pricati ce :)
 
Kad smo kretali Hrvoje je reka da nije loša cesta. Kad smo se Senja dokopali nakon 45 sati jedino što ga je spasilo od bacanja u more skupa s motorom je to što smo valjda toliko umorni bili da smo samo produžili dalje u Carlitos
 
DiAbLeRo said:
Šteta što nisi prošao najbolji dio. Karlobag prema Starigradu (recimo do Tribnja) je ful top max. Drugi put sa ZG ekipom.

(y)

E ta je dionica pravi sladoled :slinavac:. Samo nakon cca 250 km kad bi trebalo guštat počinje lagano umor a treba se još i vratit nazat... Prenoćit negdje, par puta gore dolje tuda pa onda lagano doma
 
LemmyZD said:
Kad smo kretali Hrvoje je reka da nije loša cesta. Kad smo se Senja dokopali nakon 45 sati jedino što ga je spasilo od bacanja u more skupa s motorom je to što smo valjda toliko umorni bili da smo samo produžili dalje u Carlitos

Meni nije drag dio od D.rese do Josipdola makar se i tamo vozimo korektno ali ovo Josipdol - Brinje preko Kapele je top. U zadnje vrijeme kak je bilo još hladno smo izbjegavali pa do Brinja po autoputu ali onda ostane vremena za par puta Karlobag Barić draga ili dalje. Doći do Karlobaga i onda ne ići bar do L.Šugarja je ko da nisi ni bio :D
 
LemmyZD said:
Samo izbjegavaj cestu Senj - Josipdol - Karlovac.....bio jednom i skratilo mi život za bar 2 tjedna

Ne slažem se sa ovom objavom.
Godišnje prođem barem 10 puta ovom cestom Karlovac-Senj ili Senj-Karlovac.
Desni krug: Karlovac-Senj-Grobnik-Karlovac.
Lijevi krug: Karlovac-Grobnik-Senj-Karlovac.
Cca 300 km čiste uživancije, normalno i kupanje uz put ako je more za kupanje.
Činjenica je da tih 114 km (Karlovac-Senj ili obrnuto) dosta tehnički zahtjevno ali je svakako za preporuku i za iskusne i za neiskusne bikere.
Teško da ćeš naći cestu gdje nema prometa, kamera i sačekuša a ova to je (u Josipdolu više nema kamere-preseljena je u Ogulin). Normalno, preporuka je kroz naselja umjereno a ostalo po gasu prema svojim mogućnostima.  (y)
 
BM0021 said:
Meni nije drag dio od D.rese do Josipdola makar se i tamo vozimo korektno ali ovo Josipdol - Brinje preko Kapele je top. U zadnje vrijeme kak je bilo još hladno smo izbjegavali pa do Brinja po autoputu ali onda ostane vremena za par puta Karlobag Barić draga ili dalje. Doći do Karlobaga i onda ne ići bar do L.Šugarja je ko da nisi ni bio :D

obavezno stati na vodu :)

nego kakva je situacija Lički Osik - Bunići asvalt i dalje nov?
 

Attachments

  • Untitled.png
    Untitled.png
    1.6 MB · Views: 191