Tehnicka pitanja

malaguti

Guest
Evo ovako da se nebi otvarale nove teme svaki dan tipa koje rolice staviti,koje sustice,koji auspuh, koji kit kupiti...
Pa bi ova tema bila za svakoga,tako da podforum scootera ostavimo za vece rasprave...
Ako se moderatori slazu neka temu stave na vrh kao sto je tema Maxi scooter & friends club... :wink:

ALI BEZ NEPOTREBNOG OFFTOPICA JER CE NAM OBRISATI TEMU (y)

 
sta nitko ne zeli ovu temu :misli: a svi se bunite na otvaranje novih tema
 
Ajde ti meni reci ljepo sta da ja sve stavim na VX 2008 da postane 200 ccm i da ide ko lud :)

Reci mi tocno kako se zovu ti djelovi i koliko otprilike kostaju
 
iTox said:
Ajde ti meni reci ljepo sta da ja sve stavim na VX 2008 da postane 200 ccm i da ide ko lud :)

Reci mi tocno kako se zovu ti djelovi i koliko otprilike kostaju
e da si pitao za 2T 50icu bi ti znao odgovoriti,u ovom 4T tunningu sam novi, valjda malossi kit 209, bregastu malossi,prijenos od vxr-a ili neki malossi,veci karburator...
 
malaguti said:
e da si pitao za 2T 50icu bi ti znao odgovoriti,u ovom 4T tunningu sam novi, valjda malossi kit 209, bregastu malossi,prijenos od vxr-a ili neki malossi,veci karburator...

pa sta imas na svom

itox koliko para mislis dat


 
igor86 said:
pa sta imas na svom

itox koliko para mislis dat
ja imam masinu od vxr-a,bregasu malossi,polini speed control...nebi znao dal je jos sta na njemu, to je od tehnicki stvari...
 
malaguti said:
ja imam masinu od vxr-a,bregasu malossi,polini speed control...nebi znao dal je jos sta na njemu, to je od tehnicki stvari...

sad citam valetovu temu na ss-u i ima masu djelova, jel to sta skidano kad je prodavano?

 
igor86 said:
sad citam valetovu temu na ss-u i ima masu djelova, jel to sta skidano kad je prodavano?
bio je stavio kit 209 al je to skino jer mu nesto nije valjalo,i onda malo poslje je slozio sve od vxr-a 200 i tako vozio oko 2000-3000 km i onda ga je prodo... kako se ulazi u onaj ss
 
malaguti said:
bio je stavio kit 209 al je to skino jer mu nesto nije valjalo,i onda malo poslje je slozio sve od vxr-a 200 i tako vozio oko 2000-3000 km i onda ga je prodo... kako se ulazi u onaj ss

ne treba ti ss u zivotu, forum i onako propada

ali evo ti c/p djelova sto je bilo ili sta je trebalo biti

stigao je i malossi torq
plastike su također gotove, sutra ih idem uzet i počinje završno slaganje...
inače mašina je na mjestu i sadašnji setup je slijedeć:
polini209
polini speedcontrol
polini plavi centralni
malossi bregasta
malossi federi ventila
malossi torq
malossi šustice-crvene

za sad je to to šta se mašine tiče, nestašica je para pa slijedećih mjesec dva će ostali dijelovi pričekat(cdi, karb34+e13, malossi sekundar)
 
igor86 said:
ne treba ti ss u zivotu, forum i onako propada

ali evo ti c/p djelova sto je bilo ili sta je trebalo biti

stigao je i malossi torq
plastike su također gotove, sutra ih idem uzet i počinje završno slaganje...
inače mašina je na mjestu i sadašnji setup je slijedeć:
polini209
polini speedcontrol
polini plavi centralni
malossi bregasta
malossi federi ventila
malossi torq
malossi šustice-crvene

za sad je to to šta se mašine tiče, nestašica je para pa slijedećih mjesec dva će ostali dijelovi pričekat(cdi, karb34+e13, malossi sekundar)
sve to osim polinija 209,umjesto njega je vxr 200 i deak, a od vx cilindar klip bregasta.... su mi u kutiji
 
ej aj jel netko zna gdje se nalazi bobina na Runneru 2003. godiste!? i kaj trebam odsarafit da dodjem do nje?

nikad nisam mjenjo te elektronicke dijelove pa ne znam, a neda mi se raskapat cijeli motor...jer bi po logici trebalo to bit negdje spojeno sa zicom od svijecice, a zica ide negdje u unutrasnjost skutera gdi ja nikaj ne vidim...  :)
 
iTox said:
Ajde ti meni reci ljepo sta da ja sve stavim na VX 2008 da postane 200 ccm i da ide ko lud :)

Reci mi tocno kako se zovu ti djelovi i koliko otprilike kostaju

to kuris njega sto on ima vx-a i termogrupu od vxr-a ili te fakat zanima?! :)
 
Ghoul said:
ej aj jel netko zna gdje se nalazi bobina na Runneru 2003. godiste!? i kaj trebam odsarafit da dodjem do nje?

nikad nisam mjenjo te elektronicke dijelove pa ne znam, a neda mi se raskapat cijeli motor...jer bi po logici trebalo to bit negdje spojeno sa zicom od svijecice, a zica ide negdje u unutrasnjost skutera gdi ja nikaj ne vidim...  :)

nalazi ti se iznad cilindra...
 
Mr J said:
to kuris njega sto on ima vx-a i termogrupu od vxr-a ili te fakat zanima?! :)
ja mislim da ga stvarno zanima,jer je vec na drugim forumima govorio da mu neide vx :misli: