Univerzalan Quick Shifter

Pogubio sam se u svemu tome... Koliko na kraju kosta taj modul i senzor,tj.prekidac?  Cemu sluze ti dugmici i displej na kutiji i kako se podesava?
 
imaju dva modula  :mrgreen:
quick shifter samostalna jedinica znaci qs za bilo koji motor
quick shifter modul odnosno modul za senzor on se koristi da bi se senzor mogao spojiti na ecu na motoru pa qs radi preko ecu-a ili recimo da se senzor spoji na dynojet-ov quick shifter
znaci modul je tu jer se senzor ne moze spojiti direktno sa drugim elektronikama
prekidaci i displej na ovome drugome modulu su za podesavanje osjetljivosti senzora, smjer (push ili pull) i kako ce se ponasat izlaz
znaci modul ima dvije zice za izlaz koje se ponasaju kao prekidac a sami senzor nije prekidac vec mjeri naprezanje i signal koji daje je bez modula neiskoristiv
senzor i modul da se spoje na ecu je 1350kn
 
EMP said:
imaju dva modula  :mrgreen:
quick shifter samostalna jedinica znaci qs za bilo koji motor
quick shifter modul odnosno modul za senzor on se koristi da bi se senzor mogao spojiti na ecu na motoru pa qs radi preko ecu-a ili recimo da se senzor spoji na dynojet-ov quick shifter
znaci modul je tu jer se senzor ne moze spojiti direktno sa drugim elektronikama
prekidaci i displej na ovome drugome modulu su za podesavanje osjetljivosti senzora, smjer (push ili pull) i kako ce se ponasat izlaz
znaci modul ima dvije zice za izlaz koje se ponasaju kao prekidac a sami senzor nije prekidac vec mjeri naprezanje i signal koji daje je bez modula neiskoristiv
senzor i modul da se spoje na ecu je 1350kn

Zanima me model koji se spaja na bobine.

I koliko sam razumio, spaja se i na kvacilo? Znaci da prilikom koristenja kvacila qs ne radi
 
taj ima vise parametara za podesit kako bi sve radilo kako spada  :wink:
tocno prilikom koristenja kvacila qs se automatski deaktivira  (y)
 
Ne sumnjam kako je to dobra stvar, no da li je doista potrebna?
Pitam zbog toga što kod sebe (HealTech) nisam primjetio nikakv problem u radu ako koristim kvačilo.

Znaš onu "Čega nema ne može se pokvariti."  ;)
 
Potrebno u smislu da ne moze raditi bez toga nije
Stvar je u tome da se s time dodatno kontrolira kada ce qs raditi a kada ne
No taj ulaz se ne koristi samo iz tog razloga vec kako bi se poboljsao odaziv ocitavanja trenutne brzine
kad se brzine prepoznavaju preko senzora brzine vozila onda se zapravo racuna prijenosni omjer
taj prijenosni omjer se narusava sa kvacilom tj kad se krece iz stanja mirovanja sustav bi brzinu prepoznao tek kad se skroz pusti kvacilo
ovako je to prakticki cim motor pocne kretat odma ispise 1.  (y)
 
prvi moduli su polako gotovi  (y)
na prototipu se vidlo di i kako pa se to sada poboljsalo pa je tako na pokazivacu brzina cijeli kabel u pletenom buziru  8)
kabel je dugacak 1,5m tako da ima kabla da se lijepo sprovede pri ugradnji  (y)
 

Attachments

  • IMG_20180622_161410.jpg
    IMG_20180622_161410.jpg
    1.5 MB · Views: 344
Kabel  (y)
Konektor  (y)
Vizualni dojam pokazivača  :?

OK, jasno mi je da ti je ova kombinacija boja zapravo "logo" no malo mi je (pre)šareno.
 
to sam se malo poigrao sa dizajnom da nije onako ''prazno''
naljepnice bi izgledale ovako:
 

Attachments

  • QS_switch_module.png
    QS_switch_module.png
    13.4 KB · Views: 154
  • Quick shifter PRO.png
    Quick shifter PRO.png
    25 KB · Views: 165
  • Sensor_AD_2.png
    Sensor_AD_2.png
    27.4 KB · Views: 144
Neki drugi font.....


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
OK mi je to za ove module koji nisu vidljivi, neka "brandiranja" ali na Gear indicatoru mi je  to malo previše.  Možda samo full crno i EMP ili tako nekako.
Btw, ono kad je zaliveno sa epoksijem izgleda skuplje ;)
 
Ne znam, možda mi je i promaklo ali imaš li možda u ponudi nekakav "speedohealer" ?
 
jel ti to zveknula na brutaleu tabla ? ;) eh ti talijani , ili samo zelis healer za korekciju brzine ?
 
ovako

MIK0 said:
Ne znam, možda mi je i promaklo ali imaš li možda u ponudi nekakav "speedohealer" ?
speedohealer nemam u ponudi ali ako se pokaze dobra potraznja lako se napravi  (y)

criiistian said:
koliko bi došlo koštati qs (bez pokazivača brzine jer ga već imam) za kawasaki z1000sx od 2013 god?
cijena qs za sve motocikle je jednaka ona varira jedino ovisno dal ide i pokazivac brzina i instalacija za bobine  (y)
 
crnogorac said:
jel ti to zveknula na brutaleu tabla ? ;) eh ti talijani , ili samo zelis healer za korekciju brzine ?
Sa povećanjem snage trebalo je malo čačkat i oko prijenosa pa je naprijed zub više, iza dva manje i guma umjesto 190/50 je 200/55 .... ukratko, laže me ko pas 🤣
 
MIK0 said:
Sa povećanjem snage trebalo je malo čačkat i oko prijenosa pa je naprijed zub više, iza dva manje i guma umjesto 190/50 je 200/55 .... ukratko, laže me ko pas 🤣
Jbt ti si prvi za koga sam cuo da produzuje prijenos