yamaha r6

tedy_r6

New member
evo da pocnemo danas kada sam isao u skolu kao uvjek kasnio sam i malo brze vozioi u trenutku kada sam preticao auto naglo je bez da pogleda i upali zmigavac skrenuo na moju traku s namjerom da skrene na neki put koji vodi u sumicu i naravno pokupio me a ja sam prosao super slomljena ruka i zglob na nozi i sav natucen...zabio se u stablo pa u zid s brzinom oko 160kmh..ali sve je u redu...pa evo neznam sta da radim s motorom do sada nije bio padan ima novi akrapovic 2008 i cuvao sam je kao zlato,,i neznam dali da je prodam razbijenu ili da je popravljam sta vi mislite o tome....ovako ovi su djelovi razbijeni:prednja va napukla,felga je pukla izgleda kao trokut,puknuo je nosac satova,prebja svjetla,grana od auspuha,kljun i ona plastika iznad je su pupucale cijele a zadnji kraj je lagano ogreban,motor pali bez beda i da diskovi su krivi i rucica kocnice...pa ima ko sta polovno za prodati...sta da radim?
 
tedy_r6 said:
evo da pocnemo danas kada sam isao u skolu kao uvjek kasnio sam i malo brze vozioi u trenutku kada sam preticao auto naglo je bez da pogleda i upali zmigavac skrenuo na moju traku s namjerom da skrene na neki put koji vodi u sumicu i naravno pokupio me a ja sam prosao super slomljena ruka i zglob na nozi i sav natucen...zabio se u stablo pa u zid s brzinom oko 160kmh..ali sve je u redu...pa evo neznam sta da radim s motorom do sada nije bio padan ima novi akrapovic 2008 i cuvao sam je kao zlato,,i neznam dali da je prodam razbijenu ili da je popravljam sta vi mislite o tome....ovako ovi su djelovi razbijeni:prednja va napukla,felga je pukla izgleda kao trokut,puknuo je nosac satova,prebja svjetla,grana od auspuha,kljun i ona plastika iznad je su pupucale cijele a zadnji kraj je lagano ogreban,motor pali bez beda i da diskovi su krivi i rucica kocnice...pa ima ko sta polovno za prodati...sta da radim?

Osiguranje ce ti to priznati, ili bar nesto? :misli: Ako je Akrap ostao citav, bar nesto srece u nesreci.
Pogledaj koliko bis dobio da ju das za dijelove, pa pogledaj koliko te kosta popravak, pa procjeni sta bis onda dobio. Sretno!

BTW, di se to desilo? :misli:
Pozz...
 
išao si u skolu a vozis R6?

ili pricas amaterske ribičke ili ti treba opalit dobru kaznu... :palacdolje:
 
Mislav RR said:
išao si u skolu a vozis R6?

ili pricas amaterske ribičke ili ti treba opalit dobru kaznu... :palacdolje:
išao sam ja u školu i kupio novu r6 u to vrijeme pa kaj??

zakaj bi kaznu trebao dobit??

kaznit treba sam ove ljubomorne ljude kaj seru stalno :wink:
 
marko88 said:
išao sam ja u školu i kupio novu r6 u to vrijeme pa kaj??

zakaj bi kaznu trebao dobit??

kaznit treba sam ove ljubomorne ljude kaj seru stalno :wink:

(y)

i ja idem u skolu i vozim r6, doduse sa e naprijed i n iza  :mrgreen:
i die problem?

reko je da je 2002.  (y)
 
BeLa-Vg said:
(y)

i ja idem u skolu i vozim r6, doduse sa e naprijed i n iza  :mrgreen:
i die problem?

reko je da je 2002.  (y)

ovde ne pise nigdi,samo gledan jesan corav ili lud :mrgreen:
 
Mislav RR said:
išao si u skolu a vozis R6?

ili pricas amaterske ribičke ili ti treba opalit dobru kaznu... :palacdolje:
možda čovijek išo na fax  :mrgreen:
 
Mislav RR said:
išao si u skolu a vozis R6?

ili pricas amaterske ribičke ili ti treba opalit dobru kaznu... :palacdolje:
ja msilim da takvima treba zabranit da voze motore :palacdolje:
 
marko88 said:
išao sam ja u školu i kupio novu r6 u to vrijeme pa kaj??

zakaj bi kaznu trebao dobit??

kaznit treba sam ove ljubomorne ljude kaj seru stalno :wink:
kaznu bi trebao dobit za neposjedovanje vozačke dozvole za takvu snagu motora!
i uopce necu ulazit u nikakve rasprave što i kako jer je ocito da R6 nije motor za nekoga ko ide u srednju skolu...
 
sta ako je momak maturant i ako je u meduvremenu pa koju godinu,to je vec 20+god :)  :mrgreen:
nemojte coviku vise ic u off

tedy ako ces je prodavat,javi se,u dijelove ili cilu ;)
 
Ne vidim razloga zašto čovjek ne bi vozio R6. Pa i vozačku može imati ako je po starom zakonu polagao i upisana mu je A kategorija, sada nema nikakvih ograničenja.
Ja sam se isto u školu vozio sa FZ6  8)  (y)

Uostalom, to niti nije tema teme, nego je čovjek lijepo pitao što ga zanima.


E da, šta nećeš od osiguranja dobiti neki vrag? Tko je kriv  :misli:
 
ja ću malo of pa makar me koštalo i bana..

srednja škola - početak 14-15godina... završetak 18-19 (ili ako baš padaš 20)

vozačka - 14g-mopedi... 16g-125ccm... 18g-ostali uz ograničenje

pa vi vidite ko je u pravu...
 
Imam osječaj da dečko nije iz RH,  Uostalom ovo su tehnička pitanja, tako da sve ostalo je OFF Topic
 
isprike moderatorima za MOJ post....

ali jednostavno nisam mogao a da ne komentiram neke stvari....