Yamaha XT 700 Tenere

Ovo mi sliči kao kad se klinci iz vrtića prepiru koji je motor naj.
Najglasniji su oni iz grupe sa narandžastim beberonićima.
Kao daltonisti su, vide samo crnu i narandžastu.




Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Ako ovako nastavis Sredjuova prednost na listi vjecnih forumskih glupana bi se mogla istopiti.
 
Glupane.
Vrh ljestvice ti je zagarantiran.



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
EnduroLab said:
Pa bravo papak... skuzio si...

Isa si na krivog covika. Bez obzira sta je ovi forum kurac &. Isa si na krivog covika

I zato

GLUPANE

ELIAS JE  COVIK I POOOO


EnduroMakazica. Razumin da zajebajes neke ljude. Ali Eliasa. Nece ide

I reagira sam samo zato sta si napa krivog covika. Ni glupanima nije napisa da su glupani itd. Ne poznam ga. Al preko postova covik je top
 
aa isssusati ove zadnje dvi str,su bolje od bilo kojeg krulinog najboljeg bloga  :LOL: :LOL:
ja mislio ovde ima ajj dva,tri forumska bisera kad ono svaki drugi  :LOL:
 
DA-IM said:
aa isssusati ove zadnje dvi str,su bolje od bilo kojeg krulinog najboljeg bloga  :LOL: :LOL:
ja mislio ovde ima ajj dva,tri forumska bisera kad ono svaki drugi  :LOL:

Ti ne seri. Jer si u prvih 5-6 :LOL:

Forum je stvarno kurac i brisem se s njega
 
Evo sijanske, plastike se cine robusnim, motor je unpluged, nema elktricni gas, sve je kao ko mt07, kaze da su ispeglali malo mapu i ne cuka kao mt07 kad se iz motornog kocenja prelazi u ubrzavanje, kociona klijesta su drugacija, ove su brembo. Mt07 kocnice su definitivno preagresivne i lose se doziraju.
 

Attachments

  • IMG-9657204c323b2561defb83709d9623fa-V.jpg
    IMG-9657204c323b2561defb83709d9623fa-V.jpg
    228.6 KB · Views: 167
ROMANISTA said:
Ti ne seri. Jer si u prvih 5-6 :LOL:

sjeba san se,
ima san dvi meč kopte za polufinale ali me shebala psiha i karakter protivnika  :LOL: :LOL:
jbtt,šta se ovde sve ,može pročitati to je strava :afro:
 
Medjuljudski odnosi me ne zanimaju, osobito sa praznoglavcima tipa tebe.
Koji samo komentarise druge i jedini doprinos ti je rasplamsat svadju ili se ulizat negdje.
Slobodan si.
 
ROMANISTA said:
Isa si na krivog covika. Bez obzira sta je ovi forum kurac &. Isa si na krivog covika

I zato

GLUPANE

ELIAS JE  COVIK I POOOO


EnduroMakazica. Razumin da zajebajes neke ljude. Ali Eliasa. Nece ide

I reagira sam samo zato sta si napa krivog covika. Ni glupanima nije napisa da su glupani itd. Ne poznam ga. Al preko postova covik je top
vodi si ga doma ako ti je toliko dobar. Dijasporaš koji soli pamet svima, valjda je pao u kazanče s pameti čim je prešao granu. Jedino što ga spašava je što je za 2 dužine iza Sregju, ali se i to topi
 
ROMANISTA said:
ELIAS JE  COVIK I POOOO

Potvrduem (y) nemate pojma koliko. I nadam se da ce ove godine doc do mene 8)