Yamaha XT 700 Tenere

jolly the roger said:
Prošao sam sasvim dovoljno svijeta, pa da prepoznam odmah tko je svjetki čovjek, a tko bečki konjušar

Lijepo od tebe i svoje misljenje mozes zadrzati za sebe, pogotovo na forumu, jer vrijedjajuci preko interneta ispadas nekulutran i jadan.

 
A jeste ga nasrali bez mene  :LOL:

Za obicnog covika T7 je motor odlican a za ove sa kompleksom ipak treba neki predznak
 
Getriba said:
Nisi relevantan, jer ti je u interesu samo prodaja.

Srecom imamo ljude koji mogu biti objektivni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa lik ga nije uopce vozija, da bi ga moga usporedivat. Koji tebi k getriba. Da je vozija,ok, al on samo po specifikacijama. Ktm je vjerovatno proba, al t7 nije sigurno, a inace hejter svega sta nije ktm.

Inace me se jebe za bilo koji brand, a pogotovo t7
 
ROMANISTA said:
Pa lik ga nije uopce vozija, da bi ga moga usporedivat. Koji tebi k getriba. Da je vozija,ok, al on samo po specifikacijama. Ktm je vjerovatno proba, al t7 nije sigurno, a inace hejter svega sta nije ktm.

Inace me se jebe za bilo koji brand, a pogotovo t7

Ja mislim da se treba cuti i jedna i druga strana. Ako je kolega nije ni vozio, a procitas njegov opsiran post, ima tu dosta materijala kojeg kao kupac treba uzeti u obzir, a prodavatelj ti nece bas rado ukazati na te stvari.

Zato mislim da je dobro da sto vise takvih postova ima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Treba se uzeti da motocikl kosta 10,5 tisuca eura prije registracije.
Sveden na minimum elektronike, gas na sajlu, kvacilo na sajlu, zbicane eloksirane felge, usd podesiva vilica i podesiv zadnji amortizer, 205  kila natankana.
Dobiju se cak i scorpion rally str sa njom.

 
takav okljaštreni poluproizvod ne smije koštat preko 55 tkn

sve preko je pljačka




Srki
 
Shepa said:
https://youtu.be/XO_FbDMebd0

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Di je maklo oni film? :misli:
 
Branko-ST said:
A jeste ga nasrali bez mene  :LOL:

Za obicnog covika T7 je motor odlican a za ove sa kompleksom ipak treba neki predznak

(y)
Kompleksaša ovdje nikad nije falilo.
A ni kompleksapaša.
 
Ma koji kurac. Tribaju dilit mukte. Nema tc, nema celer ka tv itd itd, skroz u kurcu motor

Mt07 stavljen u neku staru ramu. :LOL:
 
Sredju said:
Lijepo od tebe i svoje misljenje mozes zadrzati za sebe, pogotovo na forumu, jer vrijedjajuci preko interneta ispadas nekulutran i jadan.
Ti ispadas nekulturan i jadan i bez vrijeđanja, dovoljno je pročitati tvoja tehnička palamuđenja  :LOL: :LOL: :LOL:
 
toecutter said:
Mislim da su neki postovi ovdje previše ekstremni i vrlo subjektivni. U svakom slučaju reći da je ova yamaha smeće je totalna glupost. Možda i je nekome, ali sigurno nije u nekom generalnom kontekstu. Isto vrijedi i za KTM, Hondu "uljaru", 10-tku itd...da ne nabrajam.
I ja osobno ne volim pretjerano Apriliju i Ducati i smatram da su Japanci "bolji" za neki normalan džep, no neću reći da su smeće..dapače da me boli kiki za lovu kupio bi i jednog i drugog..
Toecutter, slažem se s tobom. No mislim da te ekstremne i subjektivne stavove treba uzeti u kontekstu agresivnog marketinga, konzumerizma, hiperprodukcije i svih ostalih gluposti. Ova yamaha je sigurno dobar motor s nekim dobrim rješenjima koje je tržište tražilo, no ni po čemu inovativan. Yamaha je prije 40 i kusur godina napravila ovakav motor, koji je bio 10 kg lakši i 25 konja slabiji. Dodali su jedan cilindar, ABS koji je već stvar prošlosti, na nečemu su uštedjeli, neke komponente su razumljivo bolje nego prije, no u bitnom se nije puno toga promijenilo. I mislim da sav taj silni marketing o ne znam kako povoljnom i offroad sposobnom motoru je samo marketing.
S druge strane ktm je u tom segmentu napravio daleko više. 790 je inovativan i puno sposobniji motor za teren, s puno boljim ovjesom i nižim težištem, s puno više opreme i generalno je puno ozbiljniji paket cesta-offroad. U kvalitetu neću ulaziti, vrijeme će pokazati, no čini se da je ktm puno više uložio u proizvodnju i inovaciju, dok je yamaha uložila u reklamu. U tom smislu, da na yamahu kakva je dodamo samo opremu koju ktm ima, razlika u cijeni bi se istopila; tako da je priča o jeftinom motoru samo priča.
Yamaha je bez sumnje lijep i dobar motor, japanski izbalansiran i nadam se kvalitetan, no to je i dalje skup motor za jednu osobu.
 
ddario said:
Yamaha je bez sumnje lijep i dobar motor, japanski izbalansiran i nadam se kvalitetan, no to je i dalje skup motor za jednu osobu.

To je najjeftiniji motor tog kalibra za jednu osobu, obzirom da su samo 790, T7, 850 GS i možda
Aftica Twin i Tiger 800 usporedivi, a svi su bitno skuplji. A ta uspiredba da starim yamahama sa
40 KS je smiješna, T7 je za njih svemirski brod. Odrastao sam na njima, znam dobro što pričam.
 
diesel power said:
ponavljaš se ko papiga marš na skelu ili hombda topic

glupanee tupane

tak mali pomeranac a tak već nervozan😂

nestalo šećerne vate taman si na red došo?

ne zovu sa burze a sused ima opet novi motor?

internet šteka a rekli su ti da si prvi na parici?

#hrvatsketragedije #mismackapracka



Srki