zar je jawa toliko loša

Ghostrider-SB said:
Imao i jawe i mz-e :mrgreen: nisu to loši motori , samo  :misli: - nemoj to kupit nikada  :LOL: :LOL: :LOL:
U ono vrijeme to su bili dobri motori za obicne ljude (y). Rijetki (citaj: dobro potkozeni  :mrgreen:) sretnici vozili su nesto bolje.
 
Gato said:
U ono vrijeme to su bili dobri motori za obicne ljude (y). Rijetki (citaj: dobro potkozeni  :mrgreen:) sretnici vozili su nesto bolje.
bas tako..86 ili 87 smo kao klinci cekali lika po cijelu noc, da dodje i upali da cujemo zvuk na gpz900r ,a marving 4 u 1 .eh koja je to tad mjuza za usi bila..
 
Gato said:
U ono vrijeme to su bili dobri motori za obicne ljude (y). Rijetki (citaj: dobro potkozeni  :mrgreen:) sretnici vozili su nesto bolje.
Istina  (y) zato i kažem da je to tad bilo pila al danas bolje ih je izgubit nego naći. A tad 85, 86 kako je neko rekao ja ganjao jawu i mz-a pa stari to rasprodao 88.-e i kupio yamahu xz550 84. godinu, ajme koje je to veselje bilo, nisam silazio sa nje, V2 kardan, brate podero sam guma ko u priči al nikad nije ništa otpalo i nikad nisam gurao kući ko mz-u kad pukne lanac svako malo ili jawu kad počme zaj. struja pa jedan klip radi pa neradi pa se kvačilo popusti pa non stop neki k...
 
Ghostrider-SB said:
Istina  (y) zato i kažem da je to tad bilo pila al danas bolje ih je izgubit nego naći. A tad 85, 86 kako je neko rekao ja ganjao jawu i mz-a pa stari to rasprodao 88.-e i kupio yamahu xz550 84. godinu, ajme koje je to veselje bilo, nisam silazio sa nje, V2 kardan, brate podero sam guma ko u priči al nikad nije ništa otpalo i nikad nisam gurao kući ko mz-u kad pukne lanac svako malo ili jawu kad počme zaj. struja pa jedan klip radi pa neradi pa se kvačilo popusti pa non stop neki k...
Imao sam tri komada  MZ 251 i sad da nađem jednog u relativno dobrom stanju kupio bi ga,sredio i sredio sebi za gušt.
Za te novce relativno jako dobri i jeftini motori za održavanje,pogotovo ako ti je blizu mađarska.
 
Jolly said:
Imao sam tri komada  MZ 251 i sad da nađem jednog u relativno dobrom stanju kupio bi ga,sredio i sredio sebi za gušt.
Za te novce relativno jako dobri i jeftini motori za održavanje,pogotovo ako ti je blizu mađarska.
Preko vikenda u Pecuh i za 100 maraka imas sve za generalku. (y)
 
letecideda said:
(y)Onaj gore,samo je moj imao pedale umjesto kurble. Evo, našao sam par slika. Moja CZ 250 1973. god. Ja i prijatelji na posljednjo utrci na Preluki. Spavali smo u kampu sa Agostinijem i ostalom škvadrom. To su bila vremena... :D
[/quote
Super deda.Na slici pred satorom,kaj nije to Zlatko i Bozo (treceg nazalost nisam prepoznal) iz Brdovca?
 
Gato said:
Preko vikenda u Pecuh i za 100 maraka imas sve za generalku. (y)

Naj više sam se smijao kad su mi u trgovini rekli da retrovizor košta 13 kuna.  :shock:  :D
 
ma nisu vise Madjari tako jeftini..to je nekada bilo..neznam tocne cijene ali znam da se u madji voze jos najvise Simsoni..vecinom mali koje ne treba ni regat cini mi se..
 
Six said:
ma nisu vise Madjari tako jeftini..to je nekada bilo..neznam tocne cijene ali znam da se u madji voze jos najvise Simsoni..vecinom mali koje ne treba ni regat cini mi se..
Da kak su ušli u EU i oni digli cjene ali svejedno je dosta jeftino doč do djelova i ima ih.
 
..ja sam prošle godine naletio na jednu Čezu u Bugarskoj, na susretu u Kustendilu,
....da je tak loša (kako neki pišu) nebi vozila sve te godine  (y)
 
Jolly said:
Pa ova izgleda ko nova  (y)
ma voza se samo po susretima vjerovatno..tako moze trajat jos 40 godina,, jawa je imala i model 500 r sa rotax masinom.nikad vidio na cesti..ali postojala je..
 
neki dan je lega uzeo u Pećuhu  komplet za generalku klipovi karike ležajevi brtve ..... ni 100 ojra za ETZ 250
 
hondamoto said:
neki dan je lega uzeo u Pećuhu  komplet za generalku klipovi karike ležajevi brtve ..... ni 100 ojra za ETZ 250
znaci ipak su cijene tako niske ..bas dobro .. (y)..za te novce se mozes lijepo navozat.
 
hondamoto said:
neki dan je lega uzeo u Pećuhu  komplet za generalku klipovi karike ležajevi brtve ..... ni 100 ojra za ETZ 250
To je to, samo sto su i oni (ko i svi) napravili konverziju valute, a broj novaca ostao isti, pa vise nije generalka za 100 DM nego za 100 EUR. :mrgreen:
 
Jolly said:
U svakom slučaju opet je jeftino.
Svakako  (y)! Za te novce nema ni "G"  od generalke za neki bolji motor.
 
Marcello said:
letecideda said:
(y)Onaj gore,samo je moj imao pedale umjesto kurble. Evo, našao sam par slika. Moja CZ 250 1973. god. Ja i prijatelji na posljednjo utrci na Preluki. Spavali smo u kampu sa Agostinijem i ostalom škvadrom. To su bila vremena... :D
[/quote
Super deda.Na slici pred satorom,kaj nije to Zlatko i Bozo (treceg nazalost nisam prepoznal) iz Brdovca?
Toćno,a treći sam ja.