Zašto vozite skuter - a ne, recimo, motor?

Zašto vozite skuter - a ne, recimo, motor?

  • Skuteri su praktičniji.

    Votes: 33 41.3%
  • Skuteri su jeftiniji.

    Votes: 16 20.0%
  • Skuteri su mi jednostavno draži.

    Votes: 8 10.0%
  • Ne volim šaltati.

    Votes: 5 6.3%
  • Skuter jest motor.

    Votes: 18 22.5%

  • Total voters
    80
Status
Not open for further replies.

gfest

Member
Evo iskreno: vozim skuter jer si ne mogu priuštiti motor (bar ne onaj o kojem sanjam - Z750 od 2008. naovamo).

Ukoliko mislite da treba ubaciti mogućnost još kojeg odgovora - tu sam.


Hvala na odgovorima!
 
ja bih vozio motor... onaj za koji imam novaca  (y)
 
ja nevolim vise skutere jel su mi se zgadili svaka šuša ga ima :D i onda svi žicaju da im das krug a ovak pol kretena nezna saltat pa ne pitaju nis (y)
 
cim skupim novce prebacujem s e opet n a skuter :mrgreen:

ovde treba razlikovat maxi od mini skutera :mrgreen:..maxi ima svoje prednosti i pokoju manu al to se moze progledat kroz prste
 
netijak said:
ja bih vozio motor... onaj za koji imam novaca  (y)

ja ne bih. radije ću voziti dobar skuter nego loš motor.

a u međuvremenu štedjeti za san (ako se može)...
 
Vozim skuter jer mi je praktičan za grad, do posla i nazad i još slične stvari - idealan. Plus, netreba šaltat brzine. Da mi financije omogućavaju kupovinu nečeg jačeg, nebi se odlučio za motor nego za neki maxi-skuter.
 
Vozin T-max,to je odličan kompromis. (y)
 
ja sam vozia skuter (50ccm) i to je oke za po gradu... ali kroz kvartove... u splitu po cesti ( poljička , domovisnkog ) i sl. di se vozi malo brže je tragedija.. niti te vidi niti te čuju a pristojavaju se svakako... stoga moj pick će uvijek biti MOTOR!  (y)
 
Vozim skuter 50cm i motor.
Barem kod mene, jedina bitna razlika je što mi je na motoru smješak na licu  :D
 
gfest said:
Evo iskreno: vozim skuter jer si ne mogu priuštiti motor (bar ne onaj o kojem sanjam - Z750 od 2008. naovamo).

Ukoliko mislite da treba ubaciti mogućnost još kojeg odgovora - tu sam.


Hvala na odgovorima!

naj idealnije je imat i skuter i motor (y)
i nemoj kupovat bilo sta samo da imas motor,kupi ono sto zelis ili kako kazes sanjas
nema smisla davat pare za nesto sto ti se ne svidja
 
Vozim motor i skuter, motoru dajem prednost.
 
vozim skut jer nisam imao para za motor koji sam želio a neko govno staro nisam hjeo, pa sam kupio najbolji skuter koji sam mogao i eto vrlo sam zadovoljan svojim izborom
jednog dana kad skupim novaca za motor koji želim i sviđa mi se onda ću ga kupiti do tada sam skuteraš
 
Iz moje perspektive skuter ispred motora zbog praktičnosti(saltanje),zaštite u hladnije dane,prostora pod sjedalom,udobnosti,položaja sjedenja... Naravno pod skutere u tom kontekstu podrazumijevam maxi 250ccm+ koji relativno dobro mogu zamijeniti motore ukupnim dojmom! A cijena? Ne znam kako ali skuter od 250ccm košta ko motor duplo jači tako da nije skuter tu zbog jeftinije varijante,izuzev kineza i 50ccm
 
Status
Not open for further replies.