Zg ekipa:-)

Aa, nisam te skuzio.
Ja sam probao doslovno samo jednom imati mob na upravljacu i taj put sam skoro piknuo u auto ispred, od tad iskljucivo slusalice u uha ako idem bas negdje u nepoznato.
 
  • Like
Reactions: boško buha
Napokon godišnji…
Samo yamaha, a uopće i nisam neki fan 🤣
IMG_6780.jpeg

IMG_6744.jpeg
 
Malo Zagreba...

6z2jzOV.jpg


m5oesgD.jpg


VcnboND.jpg


MNQLjC5l.jpg
4cGOsNFl.jpg


haJPhDr.jpg


Pa malo mora i Istre...
YjZgZTe.jpg


8fghuLa.jpg


UUQUwUPl.jpg
kkrKJC5l.jpg


9F7pkuq.jpg


3lF6CWI.jpg


ECK5bPX.jpg


aDxstBQ.jpg


lhQuaAU.jpg


HoIteNw.jpg


u74lh4j.jpg


Već kad smo na moru, valja i R-ove malo upaliti. :mrgreen:
OzUt98I.jpg


LZQoQ6v.jpg


Plominka... od kad ne radi kafić i od kada je sva cesta puna zmijica, nije više gužva na zidiću.
4ToRwQu.jpg


Kako živim na dvije adrese, nevjerovatno mi je kad dođem u Zagreb kako mi sve djeluje jeftino. Kuglica sladoleda kod Vinceka na Ilici 1,80 €, nije da je to jeftino, ali takva usluga na takvoj lokaciji ovdje kod mene košta okvirno od 3 do 4,50 €, slično je i sa većinom ostaloga, pogotovo kad su u pitanju izlasci, klopa, cuga, cijene parkinga i sl.
 
Malo Zagreba...

6z2jzOV.jpg


m5oesgD.jpg


VcnboND.jpg


MNQLjC5l.jpg
4cGOsNFl.jpg


haJPhDr.jpg


Pa malo mora i Istre...
YjZgZTe.jpg


8fghuLa.jpg


UUQUwUPl.jpg
kkrKJC5l.jpg


9F7pkuq.jpg


3lF6CWI.jpg


ECK5bPX.jpg


aDxstBQ.jpg


lhQuaAU.jpg


HoIteNw.jpg


u74lh4j.jpg


Već kad smo na moru, valja i R-ove malo upaliti. :mrgreen:
OzUt98I.jpg


LZQoQ6v.jpg


Plominka... od kad ne radi kafić i od kada je sva cesta puna zmijica, nije više gužva na zidiću.
4ToRwQu.jpg


Kako živim na dvije adrese, nevjerovatno mi je kad dođem u Zagreb kako mi sve djeluje jeftino. Kuglica sladoleda kod Vinceka na Ilici 1,80 €, nije da je to jeftino, ali takva usluga na takvoj lokaciji ovdje kod mene košta okvirno od 3 do 4,50 €, slično je i sa većinom ostaloga, pogotovo kad su u pitanju izlasci, klopa, cuga, cijene parkinga i sl.
gdje si picu klopal?