Zg ekipa:-)

skoro rip

1693157921666.png
1693157940768.png
1693157955124.png
 
Ovo ljeto sam imal 4 uboda od jednom, popizdila i ona i ja, čak sam i stat moral, vrat, prsa, trbuh, trbuh, tak da je to rekord za sad 🤣
dižem za jedan....
pet u livu ruku.... ušla kroz rukav.....
na boraji..... odvozio do ri po magistrali....
sutradan ko popaj....
+ ovo lito i stršljen u jaketu.... popio dva u prsa.... skoro rip....
 
  • Haha
Reactions: zrakoplovac
Nasao ovog vaseg. Na pocetku makadama. Nisam siguran kako ce ovo zavrsiti...
Pa naravno, trebala je to biti mirna, ugodna nedjeljna vožnjica do Ličkog Petrovog sela. Al ne, ne mogu ja naletjeti ni na koga normalnog. Veli Makazica: Ajmo do Zagreba po soft offroadu. Rekoh, gospodine prošli vikend sam vozio soft offroad sa tvojim kompićima i dva sata su mene izvlačili iz grmlja. A pola sata GSa. Ipak je švabo švabo. Malo umoran od vašeg enduristarenja. Inače, ovaj Ducati Desert X je impresivan motorkotač. I ima pogrešne gume na sebi. Kokpit je vrlo pregledan, da ne kažem čist.
 

Attachments

  • 6BD8A41D-2805-48F5-9B30-BFA73621B689.jpeg
    6BD8A41D-2805-48F5-9B30-BFA73621B689.jpeg
    4.3 MB · Views: 0
  • B2893CF6-93C4-42A7-988D-492A55257EBD.jpeg
    B2893CF6-93C4-42A7-988D-492A55257EBD.jpeg
    4.1 MB · Views: 0
  • 2FFFE1DF-56E7-48CB-BE12-03A9421DA370.jpeg
    2FFFE1DF-56E7-48CB-BE12-03A9421DA370.jpeg
    4.1 MB · Views: 0
Pitanjce,
planiram za vikend mozda do petrove gore gore do spomenika pa ako moze par smjernica
citam neke stare postove pa da provjerim
kakva je cesta do tamo?
moze li se motorom skroz do gore? negdje se spominje rampa, makadam, kamere...
jos kakvav savijet i preporuka za gablec u blizini?
 
Ako voziš trial motocikl, mogao bi skoro i na vrh spomenika, tak da nemaš brige, do njega se dođe bez problema :mrgreen:
Za gablec lovački dom Muljava, bio sam prošle godine i bila je super klopa.

Čak je i meni opcija za nedjelju, ako na magistrali bude bura
 
ak ideš prek vojnića onda je sve asfaltirano i doćeš sa zapadne strane a ak u gvozdu odeš na podgorje onda imaš nešto makadama i dolaziš s istočne

kad sam ja išel nije bilo nikakve rampe al je asfalt očajan pa su možda i stavili kakvu zabranu
 
Bili smo 2-3 puta '11-'13.
Pokraj nekog izletišta, neka cesta kroz šumu kao za Sljeme, moglo se skroz do vrha, super zavoji.
Malo pješice po šetalištu i stepkama.
Na vrh tornja također.
Super je bilo.
 
ak ideš prek vojnića onda je sve asfaltirano i doćeš sa zapadne strane a ak u gvozdu odeš na podgorje onda imaš nešto makadama i dolaziš s istočne

kad sam ja išel nije bilo nikakve rampe al je asfalt očajan pa su možda i stavili kakvu zabranu
znaci bolje ici preko vojnica sa cestovnjakom?
 
O
pa da, volio bih nesto svjezije :mrgreen:

e da i dodajte zanimljivi povratak za zagreb da nije istim putem
Odes preko karlovca, nazad preko gline i petrinje. Ili obrnuto.
Za jest nemas puno izbora osimtog lovackog doma.
Palacinke su im ok...a hrana, jeo sam i bolje, a i gore.
Rampa je preko dana obicno dignuta pa mozes proci, ali predvecer je zakljucaju onda ako vas nema bar troje da prenesete motore skupa na pjesacki most i po njemu van nemam neki savijet jer je uz rampu jama od vise od pola metra s obe strane (slivni kanal) tako da ne mozes ni zaobici sumom.
Ako su rampe dignute mozes proc i motorom za stazu jer je cesta ko i dosta drugih. Nije brza, nepregledni zavoji, ima pjesaka, tu i tamo koje ostecenje kolnika (svaki put drugo mjesto, da nije dosadno, ali sve se prodje bilo cim.
Spomenik sam po sebi svaku godinu sve devastiraniji.
 
  • Like
Reactions: tomore