1. susret maxi skuterasa 22/23.5.2010

malaga said:
sta se cudite vjerojatno ispred njih vozi neki starac sa autom 42,38kmh,a znate kakva su pravila,nema preticanja,vozi se u koloni i svatko na svome mjestu....
nekad je bolje i presutit nego pisat gluposti,,,,,,decki uzivaju.....
 
Iz prve ruke sam čuo da je bilo super i naravno da mi je žao što nisam išao ali recesija je sve sj.....  :palacdolje:

Ali svaka čast svima na skupu i želim im da ih vrijeme posluži danas, a bit će još skupova  (y)
 
Evo i mene doma.
Susret je uspeo. Vreme nam je služilo i vožnja je bila super.
Prvo što bi želeo izpostavit su dva imena preko svih. To su os nexsus i madirr i suvvozačica madirra. Njima zaista sa velikim slovima SVAKA ČAST .
Ja i dečki iz Kopra, Izole smo u dva dana napravili 600 km , skuteraši koji su došli iz severa Slovenije ( Maribor , Murska Sobota .. ) preko 800 km. A koliko su jih naoravili OS NEXSUS - Osijek i MADIRR sa gospođo - Trogir to znaju samo oni ????  :shock: :shock:
Kako več rečeno vreme odlično osim za os nexsu . Društvo SUPER sva pohvala dečkima iz Istre i otoka Raba i velik pozdrav Remo-tu. Posebni pozdrav i dečkima koji su nas kontrolirali i koji su se htijeli nama pridružit ali i ako su imali skoro pravo djelo ali nisu imali prava vozila  (vidi slike)
A kako več obečano Madirru iduče godine ako se napravi meet u Trgoirju evo nas.
 
evo i mene......da vam samo javim da je put prošao super ( čak i kiše nije bilo 8) ) u Osijek sam stigao u 15:00. Hvala svima koji su bili i onima koji će biti snam i veliki pozdrav Maxiju......
 
svaka ti čast care, a ovo za kišu sigurno lažeš  :LOL:
još se smijem onoj fori (ovaki me pogazio, niš mi nije  bilo)
ovom prilikom pozdravljam, tebe, Madirra, Mediu, Tonu i istrijane
poseban pozdrav članu Remo
 
evo i mene,stigli smo u 5 sati, vrime je bilo divota za vožnju.
fala svima, bilo nam je super, pozdrav iz Trogira. :skuter:
 
jesmo uz tri veća stajanja,dobro mi je došlo da vidim u kojoj sam formi.sva srića šta je išla žena jer bi doša doma na felgama i ovako mi je odnilo dobar dio guma ali cesta je odlična za vožnju,posebno put plomina ali i put senja ima dobrih dionica
 
Evo mog priloga u fotkama.
Bilo je super.
Ljep pozdrav svim učesnicima i vidimo se na nekom ponovnom susretu.
 
malaga said:
zato i pitam jer vidim da netko nesto potpisuje :misli:

a stoka. znaju da je meet, pa idu vatat ljude i pisat prijave i malo u svoj đep.
a kriminalci okolo šetaju.