1. susret maxi skuterasa 22/23.5.2010

ROMANISTA said:
a stoka. znaju da je meet, pa idu vatat ljude i pisat prijave i malo u svoj đep.
a kriminalci okolo šetaju.
ispravio sam ti citat,jer vidim da se boris :mrgreen:

koma1 said:
nije bilo nikakvih kazni
aha ono policajac nesto pise, sta?
 
koma1 said:
pa šta neznaš za ono staro Q pitanje, " Kad ste rođeni " ?  :mrgreen:
ma cekaj ono ipak ne potpisuje policajac nego netko od vas  :misli:
 
ma drago mi je da nitko nije dobio kaznu,pa nije valjda da su vas morali svih upisati tako da vas mogu naci ako napraviti kakvo sranje kao ovi bikeri na moto susretima :mrgreen:
 
BaDly said:
Predobro...stvarno vas se puno skupilo....sad mi je još više krivo kaj nisam mogao doći.... :( :(

E pa neka ti stvarno bude žao, jer ovo je bilo bolje od sexa :B: :cool: :jiggie:
Društvu iz SLO sve ćestitke na ovoj organizaciji i sveukupnom dojmu. Možemo se samo ugledati na Vas.Drago mi je da smo se svi sretno vratili svojim domovima.Čekam poziv za sljedeći mit. Iz Pule idemo svi koji smo bili. Može i za Moskvu sa takvom ekipom.
lp
 
Svaka pohvalu organizatoru i svima onima koji su sudjelovali na susretu  (y)
 
Hvala svima za pohvale ali bez svih vas, nas kako hočete susret ne bi uspio. Još jednom hvala na dobrom druženju . Jedva čekamo još nešto tako.

p.s. Link za fotoalbumi : http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=2326
                                        : http://picasaweb.google.si/valerija.zabret/5SrecanjeMaxiskuterjevIstra#
                                        : http://www.mojalbum.com/b0ka/istra-2010

 
Svakako je susret uspio... i bio je iznad svih naših očekivanja!  

Hvala svima na prijatnom druženju i zajedničkoj vožnji.

Lep maxi pozdrav ...i se vidimo na sledečoj vožnji...  (y)

p.s. Neke trenutke je uhvatio i moj "mini" objektiv...
 
koma1 said:
nije bilo nikakvih kazni

Da, tako je bilo. Ništa strašno, samo normalna kontola dokumenata (vozačka + prometna). Bio je sasvim korektan postupak...  (y)
Možda je izgledalo nekim nervozno... pošto su zaustavili sve... ali nisu gledali svima... samo pojedincima. Tako je taj pit-stop trajao cca. 20 minuta... i spasio nas je kiše na putu i uhvatio na Grobniku kad smo več sparkirali...  :D

Svako "slabo" je za nešto dobro...  :wink:

Lep maxi pozdrav

 
Svaka pohvala  (y),lipo vas je bilo vidit kad ste brujali po Opatiji.Ja i Remo smo vam mahali u suprotnom smijeru.Došlo nam je da se okrenemo,ali žurili smo put Zg. :(  (y)
 
os nexus said:
Evo podatka za mene 1262 km tamo vamo!

Jesi osušio i odmorio dupence.
Svaka ti čast, ako organiziraš nešto kod tebe ja stižem s pozdravima od Gorana.
 
bestmedia said:
Jesi osušio i odmorio dupence.
Svaka ti čast, ako organiziraš nešto kod tebe ja stižem s pozdravima od Gorana.
naravno da jesam i naravno da će s tobom i komatozni doći.... (y)
 
bestmedia said:
Jesi osušio i odmorio dupence.
Svaka ti čast, ako organiziraš nešto kod tebe ja stižem s pozdravima od Gorana.

I mi smo pričali, stvarno svaka Ti čast.
Evo ovako nas je ujutro @Os_Nexus posjeo, nešto pričao :mrgreen: a poslje s takvom brzinom odjurio da sam ga "uhavtio" samo u leđa. Svima HR "vozačima" hvala na prijemu i "dobroj" klopi (koliko znam bio je vaš izbor gostione :misli:).
Ako če bit susreta u Osijeku treba da otvoriš ovakvu "temu" i napišeš datum dosta rano jer to nebih voljeo propustitit 8)
 
dragi svi ja samo mogu reći da će na vrijeme biti oglašeno mjesto a o terminu se dogovorimo na susretu u 9 mjesecu....