Alati

Kvaliteta rucnog alata?


  • Total voters
    146
Ja imam taj alat, prodavao se jedno vrijeme u metrou za čini mi se 600 ili 800kn. Koliko sam imao prilike raditi je ok za tu cijenu, mane su da nakon određenog vremena zna gedora ispasti iz kriketa, skroz tanke kacavidice se lako oštete (pojedu) prilikom "mesarenja" po starim klještima  :LOL: i manje bitno što prilikom svakog otvaranja dole nađeš neku kacavidu imbuse ili nešto slično iz seta gdje su kacavide. Ostalo je više manje u redu
 
evo sta sam ja prije par godina uzea.za mene vise nego dovoljno i kvalitetno
http://www.njuskalo.hr/rucni-alati/set-nasadnih-kljuceva-oglas-4345131
 
takvi setovi su u Louisu znali biti po 50€ na akciji ... znam jer ga ja koristim več godinama u radioni ..  :wink:
 
strasilo said:
takvi setovi su u Louisu znali biti po 50€ na akciji ... znam jer ga ja koristim več godinama u radioni ..  :wink:
pa to je set iz lidla,330kn
 
Je ovo ok za "po doma"?

4f7c60a16b1db_23110.jpg
 
profi alat .. ;)

to se kupuje za radionu, ne za po doma ..  :wink:
 
Još jedno pitanje, 1/4 ili 3/8? 3/8 mi izgleda dosta "čvršći".
 
EnduroLab said:
Takav ali veći set imam već 6 godina bez ijednog kvara, pucanja, oštećivanja.....  (y) (y) (y)

Thx :)  (y)
Uzeo sam na kraju ovaj od 3/8.
 
Proxxon male gedore imam godinama, naradile su se u svakakvim uvjetima i imam dojam da su neuništive!
Al ne treba opet pretjerivati, jelte... :wink:
 
u tome malom setu imbusi su desetu-dvi premali  i zbjegavam stegnute imbuse odvidavat sa njima, ostalo ok
 
angelo.ma said:
u tome malom setu imbusi su desetu-dvi premali  i zbjegavam stegnute imbuse odvidavat sa njima, ostalo ok
Moguće, al tak su mali da ih do sad nisam nigdje ni koristio. (y)
 
Ključ "10" je ključan, jer se najviše koristi. :misli: