Bevery 400

Ovaj novi 400 ce uzet dio kolaca od 250 i 5oo-pogotovo od 500 jer vjerovatno vecini ne sjeda dizajn, jeftiniji (doduse malo al ipak se broji) a samo 60ccm manje-mana mu je jedino jedan disk naprijed al i to se da iskemijat :wink:
 
mislim da je ta klasa OK....zakaj postoje motori od 900 kad ima i od soma ili od soma kad ima od soma i sto,ubiti dovoljno je i R6 koja ima 120KS itd.....

kaj se tiće školovanja servisera i prodavača mislim da je to bezveze diskutirati uopće o tome kao struci jer kaj bi onda informatičari kojima se sve promjeni od A do Ž u roku 6mj tako da mislim ako nisu u stanju naučiti par stvari a da ne pročitaju ni cijelu knjigu nepotrebno je to i navoditi kao izgovor!

Klasa 400ccm od beverly bude bila prodavana definitivno bolje od 500ccm upravo iz razloga što je povoljnija općenito i design je od 200 odnosno 250 ostao.....

T-max je druga klasa skutera kao i burgman i mislim da ih se ne treba ubrajati među x8,x9,beverly i tome sličnoj srednjoj klasi GT-a.
 
joke said:
Zato se svake godine "dogodi" popust od 22 do 30% pa neznam koja budala može Peugeota kupit kad nije vrijeme popusta, jebo ja takvog uvoznika kojem je oscilacija u 1/3 cijene. Pravi budale od onih koji kupuju po normalnoj cijenil.

Da, oni koji kupe po punoj cijeni su budale.
Inace, 2004 je popust bio 20%, 2005 je bio 15%.
 
joke said:
Šta ti baljezgaš, čas tražite konje u dopuštenoj kubikaži, čas vam tureri odgovaraju, prkljate bez veze jer veze ni nemate. Ti češ mi tu sad govorit da je T-max sportskiji od Silverwinga ili Burgmana, ajde ljepo prodaji te Francuze i pokrij se ušima, dok te nisam banao i pobrisao sve ove nebuloze koje si napisao

Da, toureri mi odgovaraju, a tourer podrazumjeva putnika iza i 3 kofera puna prtljage, za sto 250ccm/20ks
nije dovoljno ili je na samoj granici. Zato postoje jaci modeli. 400tka je idealna.

Da, T-max je sportskiji od Silverwinga i Burgmana.

I ne, ne prodajem vise peugeote sto bi shvatio da si pozorno citao sto sam napisao.

Prijetnja banom je smijesna jer nisam prekrsio apsolutno ni jedno pravilo osim sto sam se suprotstavio tebi.
Ocito je tako lakse, umjesto argumentirane rasprave.

Osim toga, procitaj sto su drugi napisali..
 
gastajbarter said:
Ovaj novi 400 ce uzet dio kolaca od 250 i 5oo-pogotovo od 500 jer vjerovatno vecini ne sjeda dizajn, jeftiniji (doduse malo al ipak se broji) a samo 60ccm manje-mana mu je jedino jedan disk naprijed al i to se da iskemijat :wink:

I dosta manji prostor pod sjedalom, tako da je kod 400-ice prtljažni potreba, ukoliko ne misliš kacigu ostavljat na onoj kuki stražnjeg rukohvata
 
Cortez said:
Da, T-max je sportskiji od Silverwinga i Burgmana.

09.07.2006 - 2a Gara: Magione

Grande “silver wing”!!!

Domenica 09 u.s. si è svolta a Magione (PG) la seconda prova del Trofeo Nazionale Maxi Scooter inserita nella meravigliosa cornice sportiva della Coppa Italia e del Campionato Italiano Motocicliste F.M.I.. Il risultato della gara è stato un'ennesima conferma dell'equilibrio tecnico che anima l'Honda Siver Wing 600cc. Per la seconda volta consecutiva la “testa d'ariete” della Honda si mette dietro i rivali T-Max e Nexus. Incredibile!
 
joke said:
I dosta manji prostor pod sjedalom, tako da je kod 400-ice prtljažni potreba

Kofer bi stavio i na 250icu tako da mi to ne predstavlja nikakav problem.
Samo stavim par litara veci.
 
Available in 400cc and 650cc versions, the Burgman 400 has been upgraded for '07 with a tweaked motor, comfier ergos and improved componentry. Of the two versions, the Burgman 400 is the better seller and, in fact, is the best-selling scooter in the 126cc-and-over category.

Stvarno te 400tke nemaju smisla.

http://www.motorcycle-usa.com/Article_Page.aspx?ArticleID=3641&Page=1
 
Cortez said:
Kofer bi stavio i na 250icu tako da mi to ne predstavlja nikakav problem.
Samo stavim par litara veci.

jedan je originalan kufer za Beverlya, sve ostalo je zamjensko i neodgovarajuče, a pogotovo estetski nedoraslo onom originalnom. U splitu možda ima 0,5% onih koji imaju neoriginalan kufer na sve prodane Beverlye
 
Cortez said:
Available in 400cc and 650cc versions, the Burgman 400 has been upgraded for '07 with a tweaked motor, comfier ergos and improved componentry. Of the two versions, the Burgman 400 is the better seller and, in fact, is the best-selling scooter in the 126cc-and-over category.

Stvarno te 400tke nemaju smisla.

http://www.motorcycle-usa.com/Article_Page.aspx?ArticleID=3641&Page=1

Za naše tržiše nemaju, iza toga stojim. Osim toga ako negdje ima Burgmana 650 onda je to zasigurno u Hrvatskoj
 
i sta sad, joke misli da nemaju smisla, sto je najgore za prodavaca da misli jer on mora mislit da sve ima smisla  :mrgreen: , a mi ostali mislimo da ima smisla.. dapace, ja bi ga prvi uzeo da sad razmisljam o verziji 400 ili 500 ..kamo ovo vodi? sigurno ne na ban ili?  :misli: :mrgreen:
 
Ja da sam ga vidio prije nebi uzeo 500 nego 400. Nema smisla ni po cijeni-mala je razlika ni po portosnji  ni po troskovima registracije ali jednostavno neko nece 500 nego 400. Meni je ovaj ljepsi,a nisam htio 250 jer mi je slab. Samo bi mu jos jedan disk dodo naprijed i bio bi savrsen
 
Eladio said:
i sta sad, joke misli da nemaju smisla, sto je najgore za prodavaca da misli jer on mora mislit da sve ima smisla  :mrgreen: , a mi ostali mislimo da ima smisla.. dapace, ja bi ga prvi uzeo da sad razmisljam o verziji 400 ili 500 ..kamo ovo vodi? sigurno ne na ban ili?  :misli: :mrgreen:

Ja sam se kao prodavač dokazao na razini RH te u raznim doškolovanjima gdje sam dobio samo najbolje ocijene, ne treba mi tvoje mišljenje o tome

a bann budeš dobio ako nastaviš s onim linkovima, ne treba ti se puno mislit
 
gastajbarter said:
Ja da sam ga vidio prije nebi uzeo 500 nego 400. Nema smisla ni po cijeni-mala je razlika ni po portosnji   ni po troskovima registracije ali jednostavno neko nece 500 nego 400. Meni je ovaj ljepsi,a nisam htio 250 jer mi je slab. Samo bi mu jos jedan disk dodo naprijed i bio bi savrsen

baš tako
 
gastajbarter said:
Ja da sam ga vidio prije nebi uzeo 500 nego 400. Nema smisla ni po cijeni-mala je razlika ni po portosnji  ni po troskovima registracije ali jednostavno neko nece 500 nego 400. Meni je ovaj ljepsi,a nisam htio 250 jer mi je slab. Samo bi mu jos jedan disk dodo naprijed i bio bi savrsen

bas tako  :mrgreen:
 
joke said:
jedan je originalan kufer za Beverlya, sve ostalo je zamjensko i neodgovarajuče, a pogotovo estetski nedoraslo onom originalnom. U splitu možda ima 0,5% onih koji imaju neoriginalan kufer na sve prodane Beverlye

S obzirom na cijenu originala nije nikad ni bio u razmatranju.

Zato se skuter lijepo uzme u crnoj boji i gotovo svaki kofer gore ide bez beda, a givi i inace ima
dobro pogodjene boje ako treba neka druga.
 
Kad se budete definitivno odlučili na kupnju 400-ice rado ću vam ponudit best buy te klase

http://www.cyberscooter.it/modelli/aprilia/redazione/scarabeo40050006_0.htm
 
hm..  gumica je radila  :mrgreen:


nego, a sta sam ja rekao.. sad ces svi iz piaggiovog koncerna imati tu masinu, prva je tu aprilia, nebih se zacudio da sad vidimo derbi ili gileru , itd...

posto je italija tj. EU OGROMNO trziste gdje se kymco odlicno prodaje, ocekujem i kymca i evo ga na..  8)

bit ce izbora i za nas, vec vidim kymca xciting ili people  :mrhappy:
 
Dobar-dobar (y)

Ima li ovakav slican vjetrobran za beverly 500? Onaj  sto se nudi u dodatnoj opremi nije mi bas lego-previse isturen naprijed i oni su mi nosaci bezveze
 
gastajbarter said:
Dobar-dobar (y)

Ima li ovakav slican vjetrobran za beverly 500? Onaj  sto se nudi u dodatnoj opremi nije mi bas lego-previse isturen naprijed i oni su mi nosaci bezveze

ima, u biti ima svakakvih, oces li neki univerzalni ( ono tipa GIVI ), ili neki sto ce ti neki majstori napraviti, to je izbor.. ako ti se ne svidja bas taj orginalni iz ponude piaggia.. ali ako ti se orginalni nije svidio, tesko ces naci "bolji"  :misli: