Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

jel ide ko na tu biciklijadu?
ja mislim da se vracam doma 26og pa bi cak mozda i mogo.. ima zainteresiranih?
 
ja se nakon dugačkih šetnji još uvjek nisam naučio nositi rezervnu zračnicu i pumpu sa sobom
obično zato jer kad nosim niš se ne dogodi i tako tjedan dana svaki dan ništa i onda skinem i opet ništa pa nakon mjesec dana grune i onda šetam 10km
i onda si mislim "jbg ni prvi ni zadnji put"
najduža šetnja bila je skoro oko 15km sa vrha rta kamenjak do pule na +35 :D
 
cobRRa said:
fura li ko torbicu sa setom za krpanje gume i jel to komplicirano skinuut i stavit nazad u danasnje vrijeme, ili je jos jednostavnije?

nekad sam na ponyu svaki drugi dan krpal gumu. :LOL:

bas me zanima... odem negdje gro km i probusi mi se guma, kaj sam... koma! treba bit spreman i za takvu situaciju.

dakle, nemaš brige, jer još dugo ne buš išal daleko  :mrgreen:
 
giantMC said:
nemres jer pederi nedaju.. klinca malog sa minijaturnim biciklom nisu pustili po najvecoj kisi.. boli njih kiki kaj si ti zbusil gumu, guraj do doma  :mrgreen:

tamo negdje mislim da je 90' bila... crko mi matik i ja na crnomercu u bus s njim. natezal sam se sa zetovcem i normalno :mrgreen:on je popustil, ali sam moral kupit kartu za motorcek. :LOL:

kaj je najbolje... kad sam sisel s busa kresnul je od prve! :LOL: :LOL:
 
OldBoy said:
     ...na kolko se pumpaju gume (MountainBike) za vožnju po asfatu (uglavnom)?

Ja nikad ne mjerim nego odredim "odokativnom" metodom - što tvrđe to bolje, ali to samo ako idem na dužu vožnju cestom  :mrgreen:

Uglavnom volim hupsati po rinzolima i stubama, ganjati se po puteljcima pa su mi gume uvijek mekše.
 
meni su na 3.2 :D za sve
lijeno mi je pumpati za asfalt pa onda ispustit za šumu pa opet pumpati.... a i bolje da je tvrđa jer ovdje kod nas kad je mekana je precvikaš na kamen samo tako..
 
OldBoy said:
    ...na kolko se pumpaju gume (MountainBike) za vožnju po asfatu (uglavnom)?


bio u servisu prosli tjedan(kupio zic :D narucio komp :D) dao provjerit gume i pitao na koliko se pumpaju... kaze frend od 3.5 do 4. napumpal ih je nesto sitno ispod 4. 8)
 
Ne znam kakve vi bajkove i na kojim gumama vozite al na mojim gumama(Conti GP4000 Hand made i Michelin Krylion) pise da je min tlak 6 a max 8,5 bara  :misli:
 
Gume za specijalke se pumpaju na skoro pa duplo veći tlak od moutain guma zato što imaju 2-3 puta manju gaznu površinu, obrnuto proporcionalno.
 
pa na svakoj gumi pise od do kaj se tice pumpanja.. ja ih pumpam na 3 jer su mi inace pretvrde za grad (2.3 gume).. na drugom na 4.5 (1.5 gume)
 
2tj cistog sunca i 20ak stupnjeva.. pretpostavljam da niko nije pedalirao, makar je koncept i dalje bio 2 kotaca  :mrgreen:
 
giantMC said:
2tj cistog sunca i 20ak stupnjeva.. pretpostavljam da niko nije pedalirao, makar je koncept i dalje bio 2 kotaca  :mrgreen:

ja jesam malo ne stignem više zbog popisivanja, i sad mi je jako krivo što sam se dao nagovoriti na tu piz......
 
giantMC said:
2tj cistog sunca i 20ak stupnjeva.. pretpostavljam da niko nije pedalirao, makar je koncept i dalje bio 2 kotaca  :mrgreen:
jesam ja jutros, do brzeta laganih 50-ak km. kao jutarnji trening  :mrgreen: :mrgreen:
poslije faksa rastrčavanje :mrgreen: :mrgreen:
 
KONA Fire Mountain Deluxe 2009
full oprema  :LOL: :LOL:

ova svjetla ubijaju jbt!
kupljeno u DSG-u za 200 kn (set prednje + stražnje)
 
.