Fotografija općenito

Mocippaldi said:
Dizle sho's ba ne povezes s onim Bikerom zauvijek pa mozete utal zanovijetat o necem sto vas zanima a necete kupit  :mrgreen:

Tek sam sada vidio da me spominješ. :mrgreen: Mene uvijek razvesele ovi upisi iz dijaspore. :LOL: Pa neznam šta da ti izkomentiram na ovo. Niti me poznaš, niti je komentar na mjestu, ali u redu, ako tebe veseli... :LOL: Nadam se da se bolje osječaš nakon šale na tuđi račun. :mrgreen:
 
biker4life said:
Tek sam sada vidio da me spominješ. :mrgreen: Mene uvijek razvesele ovi upisi iz dijaspore. :LOL: Pa neznam šta da ti izkomentiram na ovo. Niti me poznaš, niti je komentar na mjestu, ali u redu, ako tebe veseli... :LOL: Nadam se da se bolje osječaš nakon šale na tuđi račun. :mrgreen:
Ja sam izBosne a to nije dijaspora  8)
Tko kaze da je sala  :misli: i jos na tudji racun  :mrgreen:
 
biker4life said:
Tek sam sada vidio da me spominješ. :mrgreen: Mene uvijek razvesele ovi upisi iz dijaspore. :LOL: Pa neznam šta da ti izkomentiram na ovo. Niti me poznaš, niti je komentar na mjestu, ali u redu, ako tebe veseli... :LOL: Nadam se da se bolje osječaš nakon šale na tuđi račun. :mrgreen:

Mučki provokator :mrgreen:
Ja cu uzet u 9 ili 10 mjesecu neki samyang sirac ili makro 60mm :)
 
Mocippaldi said:
Tko kaze da je sala  :misli: i jos na tudji racun  :mrgreen:

Pa mora da je šala, jer nakon višemjesečnog kalkuliranja i informiranja, ipak je DSLR već jedno vrijeme doma, a i nešto objektiva. Nisam tip koji takve stvari kupuje preko noći, ne radi se toliko o vrijednosti, koliko o potrebama (šta, kako, zašto...). Ali nema smisla ulaziti u rasprave. :jesus:
 
biker4life said:
Pa mora da je šala, jer nakon višemjesečnog kalkuliranja i informiranja, ipak je DSLR već jedno vrijeme doma, a i nešto objektiva. Nisam tip koji takve stvari kupuje preko noći, ne radi se toliko o vrijednosti, koliko o potrebama (šta, kako, zašto...). Ali nema smisla ulaziti u rasprave. :jesus:

  ...ja sam tu stalno jednu knjigu preporučao. Za DSLR početnike. Meni je puno pomogla svojevremeno.
 
:misli:

ja volim kad Priest baci neku fotku - to me smiruje  8)  (y)

ali ipak više pratim "toribica - edišn"  - to me nekako podiže :oops:  :mrgreen:
 
DADO+ said:
:misli:

ja volim kad Priest baci neku fotku - to me smiruje  8)  (y)

ali ipak više pratim "toribica - edišn"  - to me nekako podiže :oops:  :mrgreen:

hehe  :LOL: (y)
 
DADO+ said:
:misli:

ja volim kad Priest baci neku fotku - to me smiruje  8)  (y)

ali ipak više pratim "toribica - edišn"  - to me nekako podiže :oops:  :mrgreen:

    ...evo ti jedna sa običnim objektivom i kontra svjetlu. Zatekla me na krivoj nozi. Šteta jer bi bila dobra fotka. Ne znam jel  bi prošla pod 'torbicu'  :mrgreen:

   
 
@priest - svidja mi se ova sa zalaskom sunca u zatonu. koje su postavke bile, i je li to iz ruke?

ove sa izvora cetine su mi malo pretamne, probaj u postprocesiranju malo izvuci sjene i mrvicu povecati ekspoziciju.

@riker - vrlo lajkam ove iz unutrasnjosti crkve i napustene zgrade