Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
jeli mi moze ko reci kako da dignen ler gas na runneru...onaj vijak na karbu san odvrnija do kraja i nemoze vise ako ga vrtin u drugu stranu onda se ugasi...sad mi vrti 1300 okretaja da mi vrti bar 1500 bija bi zadovoljan ovako vidin da je na granici da se ugasi
 
Dosadio mi serijski zvuk na vxr-u pa sam odlucio uzet otvoren spuh.
Ako slucajno tko od vas prodaje ili zna nekoga da prodaje otvoren spuh za vxr nek me pls cimne na pm (y)
U obzir dolaze homologirani,ali i ovi "divlji" (serdjo,deak,kucelj,shacal i sl.),tako da samotvoren za sve prijedloge :021:


EDIT:Hvala na ponudama,spuh je kupljen (y)
 
Gilera, suputnica, sator, jadranska obala...i no special plain  :D

Nakraju je uspjesno odvaljeno 740 km, ali tedencija je bila i mnogo veća u čem nas je zaustavila zadnja guma, koju je pojela predivna cesta od krka do prizme. Izbilo platno van, sva sreća da smo to primjetili na vrijeme, jer ta cesta baš želi da ju se vozi  :D

Posto se sve desilo u subotu...steta da je prvi vulkanizer tek proradio u utorak  :? , inace bi bilo mnogo vise km.
Inace gilera, fino natovarena se ponasala odlicno....i zavrsno sa zagrebom pokazala potrosnju od samo 3.6.
 
bozoou said:
Gilera, suputnica, sator, jadranska obala...i no special plain  :D

Nakraju je uspjesno odvaljeno 740 km, ali tedencija je bila i mnogo veća u čem nas je zaustavila zadnja guma, koju je pojela predivna cesta od krka do prizme. Izbilo platno van, sva sreća da smo to primjetili na vrijeme, jer ta cesta baš želi da ju se vozi  :D

Posto se sve desilo u subotu...steta da je prvi vulkanizer tek proradio u utorak  :? , inace bi bilo mnogo vise km.
Inace gilera, fino natovarena se ponasala odlicno....i zavrsno sa zagrebom pokazala potrosnju od samo 3.6.

740 km... fino... (y)
 
Da li je iko cuo od vas forumasa da je neko vario pregrade u auspuhu?
Na gileri mi je unutra cini mi se izgorio auspuh, dere se uzasno....
kada sam skidao auspuh u njemu svasta zvecka...
Auspuh je extra ocuvan na oko pa mi je zao da kupujem novi, a i nisam nesto sa lovom...Da li bi se isplatilo to radit...
Hvala....  (y)
 
bozoou said:
Jako  :mrgreen:
Ali kao sto vec rekoh, bio sam svjestan problema u krajnjoj koja je bila 105-110. Ali ubrzanje do te krajnje mi se činilo onak ok, nije sad navlacio zadnjih 20km/h, nego se ponasao kao da je tamo blokada. Pa mi to nekako sugeriralo da nema problema s ubrzanjem.
A koliko sam bio u krivu, ni sam nevjerujem....novi osjećaj je koda me netko posjeo u pračku  :mrgreen:

Inace, mebrana je bila vidljivo puknuta...i moram priznat da sam već gotovo zaboravio osjećaj kako se ponaša na odvrćanje gasa pri brzini 70-80, hehe

Ali nevjerovatno mi je stvarno da postepenim gubitkom performansi, sam se ja navikavao na taj gubitak snage....i da sam mislio da je oduvijek tak isao (na 0-100 sad mislim).

Imam frenda s kojim sam prije isao u stopu,cak me metar ostavljao do 100,  pa cu bas izmjerit koliko njemu treba 0-100 da vidis tocnu razliku  :mrgreen: . Zajedno smo mijenjali mebranu, koji je to šou bio kad smo krenuli, ostavio ga ko 50-ticu  :mrgreen: . Inace radi se o aprili-i leonardo 150, mozda cak i 125...malo mi se pobrkalo

sad jos vrati tvornicki auspuh pa ce ti jos bolje ic :mrgreen:
 
Ako pod originalna grana mislis ova od serijskog auspuha pa tu imam, i LV ne ide na nju, preduga je. Najbolje bi bilo kad bi LV granu nasao, al moze i neka improvizirana  :tongue:
 
Robi_PU said:
Ako pod originalna grana mislis ova od serijskog auspuha pa tu imam, i LV ne ide na nju, preduga je. Najbolje bi bilo kad bi LV granu nasao, al moze i neka improvizirana  :tongue:

Skokni do HP Motori, možda oni prodaju zasebno grane za 4Road (znam da inace drze LV program, pa...). U svakom slučaju ništa te ne košta pitati... (y)
 
Pogledaj si na mojskuter forumu,cini mi se da tamo jedan decko prodaje bas leo vince granu od 4roada za 200kn (y)
 
Jel itko od vas usporedjivao koliko razlicito pokazuju urice na "novom" i "starom" vxr-u?
Pitam,jer se znam vozati sa frendom koji ima vxr 2008 (moj je 2005) i bas nekidan pogledam u njegov sat i vidim da mu stalno pokazuje minimalno 5km/h vise nego meni,a vozimo se jedan kraj drugoga konstantom(jednakom) brzinom...
 
novijem vx/vxr-u sat puno više laže nego starijem, nešto kao fxr-u. ali uglavnom to je od skutera do skutera.

poznaniku na celer ispiše 150  :mrgreen:
 
da to nije slučajno bijela strijela? :LOL:
 
a priča se po ulicama da je to najbrži runner u splitu, već je u legendu uša :LOL:
 
Otpalo mi lijevo staklo retrovizora, ima li koji rejser koji je skinuo to pa mu ne treba previse da bi prodao?
 
bozoou said:
Otpalo mi lijevo staklo retrovizora, ima li koji rejser koji je skinuo to pa mu ne treba previse da bi prodao?

To je nazalost normalno da se desi (moja odokativna procijena - bar 2-3 Runnera od 10), jer onaj silikon šta ide po rubu da svoje nakon godina i godina sunca i kiše.

Ako staklo nije puklo pri padu iz kučišta, da se to popraviti uz mali financijski trošak i puno živaca. (y)