Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
na toga sam mislio dok je tek stavio sliku, ne znam otkud je pocelo krivo objasnjenje da me netko an krivi put naveo  :shock:
i to mi izgleda na neku "PERAJU"  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: a ne zastavicu
 
josko said:
malaguti, ovom slikom omalovažavaš njegove mentalne sposobnosti  :palacdolje:  :LOL: :LOL: :LOL:  (y) :rofl:
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

Robi_PU said:
na toga sam mislio dok je tek stavio sliku, ne znam otkud je pocelo krivo objasnjenje da me netko an krivi put naveo  :shock:
i to mi izgleda na neku "PERAJU"  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: a ne zastavicu
ma nemoj se sad izvlacit :jesus:
 
Malaga, cemu sluzi ova plastika, blatobran koji nema svrhu ili ?  :mrgreen:


Ako ne skuzis koja je to plastika, otici cu u garazu novu sliku opalit s boka.. i drzi ju 1 vida za koju ja znam i opet ne mogu izvuc tu plastiku  :shock: a ne zelim pokidat  :LOL:
 
kako ti zadnji blatobran nema svrhu  :shock: :shock: :misli:
skini ga pa ces vidjet kako ce prirubnica,karburator i drugo biti prljavo i drzi se na dvije vide,jednoj na strani do auspuha a druga vida pricvrscuje airbox i blatobran,zato nisi uspio skinuti jer nisi tu vidu odvidao :wink:
a zasto upce zelis blatobran skinuti?
 
Robi_PU said:
Malaga, cemu sluzi ova plastika, blatobran koji nema svrhu ili ?  :mrgreen:


Ako ne skuzis koja je to plastika, otici cu u garazu novu sliku opalit s boka.. i drzi ju 1 vida za koju ja znam i opet ne mogu izvuc tu plastiku  :shock: a ne zelim pokidat  :LOL:

malaguti, ovo on sad tebe podjebaje  :LOL: da ti neznaš koja je to plastika  :shock:  :mrgreen:

2 su vide, jedna je ispod airboxa. malo je nezgodno izvuć blatobran zbog amortizera.zašto si ga uopće mislio skidati?
 
glavni blatobran sam skinuo, ovo sam mislio skinuti jer mi ne izgleda lijepo..

josko said:
malaguti, ovo on sad tebe podjebaje  :LOL: da ti neznaš koja je to plastika  :shock:  :mrgreen:

2 su vide, jedna je ispod airboxa. malo je nezgodno izvuć blatobran zbog amortizera.zašto si ga uopće mislio skidati?
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :nasilni:  :mrgreen:

a boo onda cu vjerovatno pustiti to..
i jos sam nesto primjetio danas u garazi, upalio sam ga nakon duzeg vremena ( na sredisnjoj nogari) i nesto je pocelo zveckati ( tu di je remen - valjda, i airbox), to mi je sumnjivo malo bilo, ja ga spustim s nogare, mislio sam da je to bio problem sta ti ga ja znam krivo odzvanja u garazi ili slicno ali ne opet zvecka... mozda valjčiči  :misli:
 
možda remen, jeli bio zvuk zujanja zzzzzzzzzzzzzzzzz.....? ili klapanje?

i daj makni taj avatar, nemogu se skoncentrirat  :(  :LOL:
 
josko said:
možda remen, jeli bio zvuk zujanja zzzzzzzzzzzzzzzzz.....? ili klapanje?

i daj makni taj avatar, nemogu se skoncentrirat  :(  :LOL:

zujanje malo, klapanje prava rijec..
ok stavit cu neki drugi avatar  :mrgreen:

malaguti said:
bilo bi ti pametnije da skines one odvratne retrovizore i onu sofersajbu :mrgreen: :mrgreen:
:lolcry: :lolcry: :lolcry: i onda da budem "racer" sa serijalom  :mrgreen: to ti mozes ja ne, a i sta bi bez retrovizora  :misli:


 
Robi_PU said:
zujanje malo, klapanje prava rijec..
ok stavit cu neki drugi avatar  :mrgreen:
:lolcry: :lolcry: :lolcry: i onda da budem "racer" sa serijalom  :mrgreen: to ti mozes ja ne, a i sta bi bez retrovizora  :misli:
oces reci da se josko i ja i jos milijun skuterasa svaki dan zabijemo u auto par puta jer nemamo retrovizore :mrgreen:

i da ajde mi posalji na pp tu sliku iz avatara,ali u pravoj velicini :mrgreen:  brzo...
 
a mogo bi se malo poigrati i probati kako je bez retrovizora  :mrgreen: stajl na prvom mjestu?  8)  :mrgreen:
ma ima puno tih avatara, napasat cete vi oči  :mrgreen:  :jesus:
 
biker4life said:
Pusti ti Malagutija :jesus: i nemoj skidati retrovizore. 8)

Jer ako tako nastavis sa skidanjem, za mjesec dana vise neces imati sta skidati. :mrgreen:

To mi je i stari rekao  :lolcry: :lolcry: i maknuo mi iz garaže sav alat, i nadodao, ako oces ja cu sve plastike skinuti pa ga takvog kržljavog vozi  :mrgreen:
Nego, jel normalno ono zveckanje?  :?
 
josko said:
209........

http://www.youtube.com/watch?v=k3IrNx3w37E
http://forum.scooterforum.net/forum/f88/gilera-runner-209-ccm-quattro-valve-146315/